Skocz do zawartości
SpiderMAN

Odblokowanie Bartona wyprodukowanego po 39 tyg. 2004

Rekomendowane odpowiedzi

SpiderMAN-> pisze (po raz kolejny) -> masz nF2 czyli co z tego, że przerobisz na mobile, jeśli i tak nie będziesz mógł zmieniać mnożnika spod windiwsa... to samo się tyczy Eddiego...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rapra, wez pczeczytaj dokladnie opis i dopier gadaj... :P

Jak byk napisane bylo, ze odblokowuje. No coz mam NForce2 wiec pewnie dlatego nie dziala. Trudno :D

postaraj sie na przyszlosc najpierw pomysle, potem sprawdzic a dopiero potem gadac - zalozeniem tego topicu potwierdziles, ze lubisz robic dokladnie odwrotnie. a teraz upierasz sie przy swoim.

proponuje jeszcze raz przejsc na strone http://www.ocinside.de/go_d.html?/html/wor...painting_d.html

i pobawic sie scrollem w myszce na tym listboxie w ktorym zauwazyles ten napis i spadles z krzeselka - zwracajac szczegolna uwage na to co sie dzieje na procku (takie kreseczki lataja). dlatego zapewne nie zauwazyles, czego dotyczy ten mod.

Wiec moze Ci rozjasnie: to jest pole do zmiany mnoznika - czyli modyfikowanie mostkow L3. Jak wiadomo, mostkow tych jest 5 sztuk - jak 5 bitow ktore sie ustawia dla uzyskania okreslonego mnoznika. dla plyt nie posiadajacych regulacji 5-bitowej istnieje roblem z ustaiwaniem mnoznikow spoza zakresu 4-bitowego. Aby go rozwiazac nalezy ustawic odpowiednio 5 bit na mostkach L3. i to jest wlasnie pokazane w tym skrypcie.

A ze nie wsyzscy posiadaja odpowiednia wiedze aby umiec przetlumaczyc i zrozumiec obcy jezyk, potem wynikaja takie sensacje.

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok temat do zamknięcia i w śmietnik

moze wlasnie go nie zamykac i uchronic nastepnych eksperymenciarzy od straty czasu :lol: hmmm wg mnie to na logike jak drut-mod nie dziala to i podstawka nie bedzie dzialac, bo to na tym samym chyba polega...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znalezłęm ten artykuł... jego tytuł: "Getting Up to Speed: XP-TMC Adapter Socket from Upgradeware Unlocks the Multiplier" ale co z tego... zobaczcie na daty, z których są te procki :lol:

http://www17.tomshardware.com/cpu/20030703/index.html

Spalić AMD :veryevil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no nie przegiecie... rapra sam sie zastanow co piszesz.. potrafisz tylko krytykowac, uprzejmosci ci brak i w ogole... piszesz jakbys uzazal sie za boga... zastanow sie chlopie dobra? w kazdym twoim poscie mozna zauwazyc to, ze piszesz czujac sie wyzszym, zeby tylko odwalic robote, zeby mu cos dopowiedziec :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no nie przegiecie... rapra sam sie zastanow co piszesz.. potrafisz tylko krytykowac, uprzejmosci ci brak i w ogole... piszesz jakbys uzazal sie za boga... zastanow sie chlopie dobra? w kazdym twoim poscie mozna zauwazyc to, ze piszesz czujac sie wyzszym, zeby tylko odwalic robote, zeby mu cos dopowiedziec :evil:

ale za to ma racje :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mod raczej dzialac nie bedzie, jeszcze nie slyszalem zeby ktos odblokowal mnoznik w porcu >39 tygodnia

 

@kazik2000

ustawiales moze mnoznik 24x na 2 mostku L5, bi widzialem, ze sie kiedys udzialales w temacie, a u mnie nie chce dzialac(nie wiem czy nie za blisko tego drugiego mostka do zamalowania :( , tzn czy nie dalem [gluteus maximus]) , z gory dzieki

A to mnie zaskoczyłeś... ;) Napisz w jakim temacie się udzielałem bo było ich kilka. A do tego nigdy mnie nie interesowały wysokie mnożniki, zawsze walczyłem o to żeby je zmniejszyć do maximum i jechać FSB.

 

A tak btw. to ten mod nie działa (i nigdy nie działał) na NF2. Ten chipset nie radzi sobie z ustawianiem mnożnika pod Windows (SiS i Via jak najbardziej --> sam sprawdzałem)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm, przerabiac na mobila mi szkoda, no to walcze z fsb, temat mozna zamknac. Wylecialem jak Filip z konopii... :D

mobile mod nic tobie nie pomoże, na płytach z chipsetem nforce ten mod nie działa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...