Skocz do zawartości
e!Gr00bY

LX vs. Radeon 8500

Rekomendowane odpowiedzi

Skąd ja to znam???

U mnie od 2 tygodni jadę na pożyczonym k6-2 350, a tak poza tym czyżby zabiłe twoją płytkę zimno???

 

A tak jeszcze moje pytanie czy warto do k6-2 władować kyro2?

 

A co do twojego radeona to powinien pujść, tak na mój gust. Ale powiem z góryże nie spawdzałem. Sprwdź i tyle, bo paść to raczej nie padnie :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zapomniałem dodać o prądzie :

do płyty na LX wsadziłem GF 256 SDRAM i chodziło to bez problemu, tzn. pobór prądu przez GF nie spalił mobo, a podobno innym się to zdarzało

Właśnie tego bym się obawiał także w przypadku R8500.

 

BTW. Co robiłeś z tym MSI, że padło :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zapomniałem dodać o prądzie :

do płyty na LX wsadziłem GF 256 SDRAM i chodziło to bez problemu, tzn. pobór prądu przez GF nie spalił mobo, a podobno innym się to zdarzało

Właśnie tego bym się obawiał także w przypadku R8500.

 

BTW. Co robiłeś z tym MSI, że padło :?:

Już znalazłem na to odpowiedź w innym poście.

Flashowanie niby dobrze poszła, ale płyta jużnie wstała... :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę tworzyć nowego tematu, ale mam podobne pytanko: Potrzebuje jakiejś grafiki 3D co by poszła na ASUS P2L97, AGP x1 (ostatni bios) plus celek 433. Pasowała by jakaś TNT2 Ultra :D ale coś nie mogę kupić. Czy GF 2 Mx wstanie na tym mobo? Muszę mieć 100% pewności bo kupuję dla znajomego tą grafikę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak od dobrego znajomego to wez od niego i sprawdz czy działa

 

oczywiście żartuje :lol: bo jakby sie coś zjarało to juz byście nie byli dobrymi znajomymi

 

a propos pytania wg mnie mx pojdzie na takiej plytce ale po prostu w AGPx1 i tyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja miałem jeszcze nie dawno w drugim kompie Guilemont Xentor Maxi Gamer 32 na tnt 2 ultra z tv ale sprzedałem i to za ile dostałem za nią 150 i kupiłem sobie Winfasta GF2Mx 32mb za 110 i teraz mam szybciej i taniej :D :D :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja miałem jeszcze nie dawno w drugim kompie Guilemont Xentor Maxi Gamer 32 na tnt 2 ultra z tv ale sprzedałem i to za ile dostałem za nią 150 i kupiłem sobie Winfasta GF2Mx 32mb za 110 i teraz mam szybciej i taniej  :D  :D  :D

Fajowo, ja potrzebuję jakiejs grafy do 100zeta na tego ASUSa, żeby się zagrać dało. I żeby płyta dobrze z nią współpracowała. Pytałem po komisach w Krakowie, ale mają tylko te Rivy TNT2 M64. Wolałbym coś szybszego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gr00bY Mazur"]Homer, Ty mi nie obrażaj mojego nieśmiertelnego Viper'a. On jest na AGPx4 !!

Wiem o tym doskonale, miałem na myśli to że jako "starsza" karta odpali bez problemu na AGPx1. Poza tym Diamondy kiedyś naprawdę rządziły!

Szkoda że S3 zabiło tą swietną firmę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gr00bY Mazur"]To masz lepszego od mojego. Ja mam na EtroTech... Moje duzo slabiej sie kreca, ale maja na sobie radiatorki.  :P

na moich tez siedzialy radiatorki a do radiatora na chipie byl przysilikonowany wentylatorek 50x50x10 - ale podczas walki z halasem odczepilem wentylator a potem stwierdzilem ze glupio wyglada jak na pamiatkach sa wieksze radiatory niz na rdzeniu wiec je tez odczepilem :) i teraz karta "golusienka" z 1 radiatorem jak ja Diammond stworzyl :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No umnie oprócz dodatkowego chlodzenia na pamieci rdzen ma na sobie duronowatego titan'a (dzieki temu zajmuje 1 AGP+ 2.5 PCI :D) i z drugiej strony maly wentylek chlodzacy druga czesc rdzenia... Kiedys ostro go meczylem, a teraz jest na zasluzonej emeryturze. Siotra go uzywa do Paint'a i Bolka i Lolka. Chwilowo wogule jest nieuzywany bo zamienilem go na Radeon'a... BTW - przez rok to niego nie zagladalem, a w radiatorze warstwa kurzu z centymetr. Ide spac z nadzieja ze jutro uda mi sie proba przywrocenia mojej MSI do swiata zywych MOBO :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gr00bY Mazur"]... zajmuje 1 AGP+ 2.5 PCI :D...

tylko ja mam ta grafike na starym MoBo Asus P2B gdzie sa 4 PCI w tym 3 sa mi potrzebne wiec z coolerem nie moglem szalec ;)

 

zreszta przy obecnych wymaganiach to czy TNT2 podkrecona czy nie i tak ma kiepska wydajnosc :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gr00bY Mazur"]Ktoś próbował wrzucic Radeon'a 8500 na płytkę ze statym chipsetem LX ? Bo padło mi MOBO i jakoś musze żyć z PII300@374, 64MB Ram i wrzuciłbym chociaż tam Radeon'a...

Co dokładne zrobiłeś z MoBo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...