Skocz do zawartości
Slayer

Kto planuje rezygnację z forum? :|

Rekomendowane odpowiedzi

Powoli mam dosyć. Może nadejdzie kiedyś taki czas, że odejdę niedługo z tweaka po prostu z monotonii (cięgle te same tematy). Moderzy też się nie spisują ( dalej forum mimo zabiegów traci czytelność i wyrobioną renomę), dostałem punkt kary nawet nie wiedząc za jakiego posta :|

 

Jak jest u was?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A moder, co mi dał punkt kary jak dotąd sie nie odezwał ( prywatna wiadomość poszła dobre pare godzin temu). Razi mnie tatki stosunek do użytkownika.

To zobacz sobie , czy wiadomosc sie wogule wyslala ( jezeli gnz ci nie odpisal to napisz do mnie pw, to ja tobie sprawdze za co ) .

A jezeli chodzi o cala reszte to ja nie mam checi sie klucic itd .

Swoje juz napisalem .

 

Pozdrawiam .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A moder, co mi dał punkt kary jak dotąd sie nie odezwał ( prywatna wiadomość poszła dobre pare godzin temu). Razi mnie tatki stosunek do użytkownika.

To zobacz sobie , czy wiadomosc sie wogule wyslala ( jezeli gnz ci nie odpisal to napisz do mnie pw, to ja tobie sprawdze za co ) .

A jezeli chodzi o cala reszte to ja nie mam checi sie klucic itd .

Swoje juz napisalem .

 

Pozdrawiam .

najpierw sprawdz o kogo chodzi ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A moder, co mi dał punkt kary jak dotąd sie nie odezwał ( prywatna wiadomość poszła dobre pare godzin temu). Razi mnie tatki stosunek do użytkownika.

To zobacz sobie , czy wiadomosc sie wogule wyslala ( jezeli gnz ci nie odpisal to napisz do mnie pw, to ja tobie sprawdze za co ) .

A jezeli chodzi o cala reszte to ja nie mam checi sie klucic itd .

Swoje juz napisalem .

 

Pozdrawiam .

najpierw sprawdz o kogo chodzi ;]

NO sorka walker :) .

A jezeli chodzi o Slayera, to sprawe sie wyjasni .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Slayer nie rób z tego afery . Napisałeś do mnie na PW za co dostałęs ten punkt , chociaz w uzasadnieniu podałem jaki punkt regulaminu złamałeś , to zamiast poczekać na to aż ci odpowiem to walisz taki topic na forum . Ehhh...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...