Skocz do zawartości
y20

Odwieczny problem ... co wybrac :/

Rekomendowane odpowiedzi

Mam mozliwosc wybrac miedzy dwoma Kartami a ot i ich parametry

Fic Ati RADEON 9500 Pro z 128 MB (3.6ns) czy GAINWARD GF Fx 5600 Ultra II 128 MB (nie znam czasu pamieci)

ktora kupic ?

Wiem ze siedzi tu bardzo wielu expertow takrze mysle ze wybralem dobre forum

za wszelkie odpowiedzi dziekuje !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mylisz sie SpiderMan, to co przeczytalem w przyklejonym ... nie potrzebowalem opisu czy ceny karty a tym bardziej osiagow w 3DMarku ... potrzebowalem rady posiadaczy ... a po to jest chyba forum ... zeby pytac ... i sie dowiedziec :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość viruspl

Jak weźmiesz tego radzia to pochwal się wynikami ;] a tak apropo to jestem posiadaczem fx5600 256mb golden limited(pamięci 3,3ns ale Samsungi ;/) i popełniłem życiowy błąd ;/(miałem starego kompa celinka 700 riva tnt2 ,abit bx133 raid no i jechalem z mamuśką zamówić kompa i podekscytowany zgodziłęm się na fx a bo nie mieli już ti 4400... ehhh... wtedy byłem młody i głupi no ale jakoś się przecierpi bo już zbieram na radzia 9800SE@pro ;]) wyciąga to co w podpisie ;/ może jak zmienię zasiłke to poleci więcej... bierz radka ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TYLKO RADOSŁAW, w DOOMA śmigam w 1024x768, High, Cienie przy 45 fps ( 4 potokowy FX miał by ok15-20 fps mniej). Poza tym świetna jakośc obrazu i ogromny potencjał o/c. Na allegro za 400 kupisz ,jak nie mniej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za 400 albo i mniej na alegro..?? moze ja zle patrze, ale jakbym nie szukal 9500 pro to zaczyna sie od 450 (aukcje) a kup teraz od 520 ;-( tez mysle nad wyborem tej karty (FIC) albo zjade nizej ze swoimi oczekiwaniami do 9550 - jeszcze nie wiem...

 

AVE!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To skoro juz tu jestesmy w temacie R9500PRO to powiedzcie mi - czy lepiej jest kupic R9500PRO czy tez dozbierac i kupic R9800se@pro z pcserwisu?

 

Podejrzewam, ze to drugie, ale na wszelki wole sie zapytac, bo wielkim znawca nie jestem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

y20 widać za dużo gibszytków jarasz, bo takich tematów jak twój w ostatnim tygodniu było kilka... Wystarczy umiejętność czytania, ty widać wyszkoliłeś się w pisaniu, i zapomniałeś o tym pierwszym.

 

Wszystkie karty z serii FX to badziewia i nie warto ich kupować.

 

Bierz oczywiście Radeonka, posłuży ci długo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiec na zakonczenie chcial bym podziekowac wszystkim za rady ...

W sumie na temat GF nie padlo tu zadne pozytywne slowa ... coz czasem i tak bywa.

Ot i wyniki karty:

 

3DM01 12831

3DM03 3840

 

P.S.

 

J-A-J-O moze i za duzo gibszytków jaram ale naprawde nie znalazlem porownania akurat tych dwoch kart !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

y20  

Wszystkie karty z serii FX to badziewia i nie warto ich kupować.

Teraz tak, ale z 3 miechy temu byl taki czas, ze 5900xt kosztowalo 900 pln i bylo to najtansze 8 potokow( wtedy to mialo byc 8, teraz wiemy ze to 4*2:PPP) i 256 bit, a do tego ladnie sie krecilo:)

 

No ale za ta afere a potokami nvidia podpadla, nawet do 6800 sie przez to zniechcilem:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...