Skocz do zawartości
Yngwie84

Nie znam sie na linuksach

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich:) Odrazu mowie ze jestem poczatkujacym linuksowcem i wlasciewie nic nie wiem wiec prosze o instrukcje krok po kroku. Cho dzi o instalacje Kadu pod Mandraka 9,2. Poczytalem rozne rzeczy w necie i nie bardzo kumam o czym tam jest mowa bo zazwyczaj poczatkujacy sa ignorowani przez "superlinuksowcow". Zalezy mi zeby sie przerzucic na linuksy. To moj mail slash_84-1984@tlen.pl Z gory dziekuje POZDRAWIAM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

urzedając twoje kolejne pytanie

rpm nazwapaczki.rpm

lub cos w tym stylu, nie pamietam bo mandrake'a nie mam

 

moze jak masz zamiar pisa "cos w tym stylu" to lepiej nie pisz? po co masz wprowadzac w blad uzytkownikow ?

 

Atak: jak cie czasem czytam to zaluje ze marnuje na to swoje oczy

 

 

http://www.xlin.hg.pl/instalrpm.html - tutaj jest o instalacji rpm, poza tym w Xach wystarczy kliknac 2x, jak w windows ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

linuxa uzywam od niedawna, wiec chyba domyslam sie co moze sprawiac Ci problemy ;-)

<http://rpm.pbone.net/index.php3/stat/2/simple/2> --> tu masz duzy zbior RPMow --> takie windowsowkie *.exe

jezeli instalacja nie bedzie mozliwa, bo brakuje ~~~ to musisz zainstalowac taka biblioteke ( szukasz np w RPMach )

...pozatym chyba dobrze opisane jest wszystko na <www.kadu.net>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...