Skocz do zawartości
^NiuNiek^

jak jest z gwarancja w mediamarkt ?

Rekomendowane odpowiedzi

w mediamarkt maja podejscie sprzedac/zapomniec . . .

przy takim "przemiale" ludzi interesuje ich tylko ten kto jeszcze czegos nie kupil a nie ten co juz zostawil kaske . . .

ogulnie to najslabszy punkt mediamarkt jak dla mnie . . .

( wiem z doswiadczen kumpla, kupil tam laptopa choc mu odradzalem i sam zalowal )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w mediamarkt maja podejscie sprzedac/zapomniec . . .

przy takim "przemiale" ludzi interesuje ich tylko ten kto jeszcze czegos nie kupil a nie ten co juz zostawil kaske . . .

ogulnie to najslabszy punkt mediamarkt jak dla mnie . . .

( wiem z doswiadczen kumpla, kupil tam laptopa choc mu odradzalem i sam zalowal )

Takie podejscie mają w wielu sklepach ja to widze juz po twarzy gdy mi sie pyta w czym moge pomoc a gośc zdaje sie wtedy myśleć: Kup, wypierdalaj i nie wracaj.

Ale jesli jakiś sklep nie traktuje tak klienta to najcześciej nie długo bankrutuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w tym problem ze karty gwarancyjnej brak jedynym dok gwarancyjnym przy zakupie karty graf u nich jest paragon :/

Skoro masz sam paragon, a nie minal jeszcze rok od zakupu, to jazda podbic karte gwarancyjna, a potem od razu mozesz im oddac ta karte! Bo samym paragonem chyba nie zawalczysz za wiele.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...