Jump to content
Doopan

RaDITORKI NA MEMKI

Recommended Posts

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=34176935

http://img.allegro.pl/photos/oryginal/34/3417/341769/34176935

W sumie na jedne memki to wychodzi jakies 24 zl plus wysylka 30 zl, a wydaja sie bardziej byc przydatne niz takei zwykle plaszczaki....

Dodam ze mam dwustronne pamieci.

Jsli macie jakies inne propzycje to smialo:)

A ile dajesz V na memy? Jak do 3V to nawet nie musisz radiatorów szukać... zbędne... jak chcesz je musisz chłodzić... to poszukaj w domu kątownika i odetnik kawałek (ja tak mam ;] ) tanie i dobre... i najlepiej dać wentyla... choćby na 5V...

Mi kątownik i wentyl przy 3.4V wystarcza... więc jak Ty dasz samego wentyla to będzie spoko...

No spoko... ;] Tak to jest jak chce się zmodować... zchłodzić wszystko, a się kasy nie ma ;] Taki kątownik po małej obróbce spokojnie odbiera ciepło... a kosztuje 0zł... ;]

U mnie nie musi on fajnie wyglądać, wystarczy, żeby dobrze chłodził... jak moze kiedyś załatwie sobie większą bude... to może wpakuje wc do środka i zrobi się coś na wygląd... narazie na wydajność... a połączyć jedno z drugim da się... ale... nie teraz :P

A jeśli ma się kase to nic nie stoi na przeszkodzie aby odwiedzić c-sklep :>

tylko pytanie po co zakladac radiatory na hynixy jak one wcale sie nie grzeja ? ? ? ? ? ? ? ?  

Jedynym racjonalnym wytlumaczeniem sa wzgledy estetyczne = WYGLAD calosci . . .

moje przy 3V na NF7-S przy fsb250 byly tak gorace ze nie dalo sie ich bezstresowo zmacac z miedzianymi TT A1414 :?

teraz lataja przy 2.8V i sa letnie z radiatorkami