Skocz do zawartości
Bubby

LCD 19" do multimediów.

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio silnie poszukuję jakiegoś LCD do multimediów.

Jako że mam spore zaufanie co do jakości Samsung'a to zdecydowałem się na Samsung'a 910T. Chcę się upewnić tylko czy to jest dobry wybór. W szukaj raczej nic nie ma o tym modelu, a chętnie bym coś o nim poczytał.

Czy ktoś miał już od czynienia z nim? Jak się gra, ogląda filmy czy siedzi przy programie do obróbki grafiki. Nie przeszkadzają tak duże pixele? Podobno mają 0,29mm, czyli dosyć dużo. Czy odstępy siatki pixeli nie są za duże? Jak ze smużeniem? itd.

Z góry dzięki.

 

BTW czy jest gdzieś w sieci jakaś ściana płaczu sprzętu komputerowego?

To jest jakiś ranking sprzętu, wraz z komentażami do każdego użądznia osobno od ich posiadaczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bawilem sie nim 2 dni, jutro go kupuje. Co prawda minimalnie smuzy (25ms) ale ma swietne odwzorowanie kolorow, pivota i DVI. Wybralem go jako akternatywe dla 913N, bez pivota i DVI, na matrycy TN (natywnie bardzo malo kolorow wiec naturalne sa drobne przeklamania) ale z matryca 8ms. Wole troche wolniejszy, ale bardziej dopasowany do moich wymagan (sporo grafiki i DTP)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...