Skocz do zawartości
coolbar

Gf Ti4600 za 300zl oplaca sie?

Rekomendowane odpowiedzi

mi sie nie chce tu nikogo do niczego przekonywac .. widzialem kilka gier na dx8.1 i na dx9.0 i ja widzialem roznice nawet w tak starej i pionierskiej w srod gier z dx9 jak NFS:U a i jesli tak tych efektow nie widac to po co w ogole jest ten dx 9 ? skoro jest i wszytkie nowe gry go chca to po cos on jest nie ?

 

To ze ja posiadam radka i to akurat tego o ktorego sie rozchodzi to nie swiadczy ze bede go bronil i trzcil. Seria gf4ti xxx byla naprawde udana i chyba ostatnia NV bo to co prezenyja jest karty z seri 5 w dx 9 to polewa straszna.

 

Moze teraz wyjdzie ze sie markami sugeruje ale po cos one chyba sa i cos pokazuja jesli chodzi o przyszlosc pawda ? nie mowie o 2005 a o 2k3 w ktoreym na xt da sie ponad 4k wyluskac a to juz jest cos .. jesli chodzi o gry terazniejsze to 4600 moze i daje sobie rade ale osobiscue ja lubie sobie zobaczyc czasem jakis ciekawy efekt w dx9 w gierce i to jest moje zdanie jakie wyrazilem teraz i post wyzej i dalej podtrzymuje swoja wersje albo lekko zmieniona niech ja kupi pobawi sie ja jakies 4 -6 michow i niech wtey sprzeda i kupi cos na dx 9 bo bez tego juz nie beda gry wygladac tak za co sie ich producentom placi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra nie chce tu wywolywac kolejnej wojny zasciankowej, bo widze ze niektorzy podchodza do tego bardzo emocjonalnie, 30-35 klatek to predkosc wyswietlania filmow czyli juz pelna plynnosc obrazu, wieksza liczba klatek nie jest potrzebna i chyba juz bardziej sugerujecie sie tymi cyferkami niz faktyczna roznica, chyba ze tu sami progamerzy siedza i kazdy spadek napiecie drazni bo to 2 klatki w plecy ! hehe

Karta ti4600 oczywiscie jest zajebista w DX8, to absolutna czolowka za te pieniadze i osoby ktore kupily ja jakis czas temu na pewno nei maja co narzekac, ale dla osoby ktora zmieniaja teraz karte to imho nienajlepszy wybor, ta karta ma juz swoje lata i cudow nie ma, DX8 to nie DX9, raczej nikt cofac sie nie bedzie...

Do tego gwarancja na 2/3 lata jest tu chyba kluczowa sprawa jesli karta ma ci troche posluzyc, to stara ti4600 jest ruletka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

piwo mu dać bo dobrze gada :D

a co gf4600 karta ok ale tych cojej tak strasznie bronią to chyba *olera bierze ze pare latek temu wybulili na nie kupe kasy a teraz byle chłystek wyda na grafe 300-400 stówki i ma nowsze efekty nawet kosztem nieco mniejszej wydajności(ps. np. w maxie paynie bez dx9 lustra to puste ramy-nic sie nie odbija, paintkiller mimo ze nudzą mnie takie gierki to jednak jakoś lepiej na moim radku wyglądał niż na pożyczonym ok kumpla gf4200)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...a efekty generowane w grach przez obie karty są identyczne.... mimo obsługi ps w nowej wersji..

nie rob popeliny na forum :!: :D :roll:

Kompromitujesz sie 8O :? 8)

na FX5700 gierki gorzej wyglądają jak na Ti4600 mimo iż tamten ma obsługę dx9.0..........

 

no dobra jełsi uczepić się szczegułów to faktycznie efekty nie będą takie same ale jak ktoś wyzej napisał trzba to na screnach lookać, bo jak leci 250 i masz zaraz ley nawrut to absolutnie nie widze żadnych róznic, grałem w cmr4.0 0 rożnic grałem w UT2004 w Chroma, na Ti wszytkie gireki lepiej wyglądały do tego chodziły 2 razy szybciej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko ze po podkręceniu dostajemy lekko kręcone 9600[ już bo 9600 pro, ciekawy który z tych lolków ma zegary prawdziwego PRO], a o karcie radeon 9600 nie musze sie chyba wypowiadać.

No tu sie nie popisales, nie nazywaj pochopnie innych lolkami bo sam mozesz byc tak postrzegany. Jakbys zajrzal do tematu 9550 to bys wiedzial ze taki gecube ma standardowe taktowania 400/600 czyli takie same jak 9600pro Co wiecej bez problemu robimy z niego XT (500/600) a nawet wyzej (niektorzy doszli na pamieciach do ok 800)

Podsumowujac, uwazam ze warto kupic 4600, potestowac, sprzedaz z zyskiem, dolozyc pare groszy (a moze i nie :P ) i ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: wziasc</span> tego gecuba 9550 xt (rev 1.2), napewno bedzie to bardziej przyszlosciowe rozwiazanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja powietm tylko tyle. miałem GF 4600 MSI. przesiadłem się po pewnym czasie na 9600XT. w call of duty miałem mniej fps. w NFS karty wypadały bardzo podobnie.w innych grach wygrywał czasem GF a czasem radek.

 

ja bym brał GF 4600 ta karta naprawdę jest dużo mocniejsza od tego radka 9550 .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra nie chce tu wywolywac kolejnej wojny zasciankowej, bo widze ze niektorzy podchodza do tego bardzo emocjonalnie, 30-35 klatek to predkosc wyswietlania filmow czyli juz pelna plynnosc obrazu, wieksza liczba klatek nie jest potrzebna i chyba juz bardziej sugerujecie sie tymi cyferkami niz faktyczna roznica, chyba ze tu sami progamerzy siedza i kazdy spadek napiecie drazni bo to 2 klatki w plecy ! hehe

Karta ti4600 oczywiscie jest zapupista w DX8, to absolutna czolowka za te pieniadze i osoby ktore kupily ja jakis czas temu na pewno nei maja co narzekac, ale dla osoby ktora zmieniaja teraz karte to imho nienajlepszy wybor, ta karta ma juz swoje lata i cudow nie ma, DX8 to nie DX9, raczej nikt cofac sie nie bedzie...

Do tego gwarancja na 2/3 lata jest tu chyba kluczowa sprawa jesli karta ma ci troche posluzyc, to stara ti4600 jest ruletka

mylisz się. do płynnego wyświetlania filmów potrzeba 24 fps.

 

za to w grach to inna bajka.

 

wprawne oko gracza ( czytaj mnie :) ) jest w stanie określić czy w danej chwili jest 30 a moze 80 fps.

 

pamietam te czasy gdy miałem konsole psx.

teken 3 był w wersji ntsc ( amerykańskiej) i wersja ( europejska)

 

w wersji ntsc mial 60 fps a w wersji europejskiej 50. na 60 fps grało się o wiele wygodniej.

 

 

teraz pocinam w NFS undeground 2 i jak fps spada mi poniżej 35 to poprostu już to czuć. nie idzie tak płynnie jak jest 60 :) gdy spada do poziomu 26 dla mnie gra już minimalnie klatkuje.

 

co ci będe pisał. każde oko może jest inne, ale wprawne oko gracza powie ci wszystko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko ze po podkręceniu dostajemy lekko kręcone 9600[ już bo 9600 pro, ciekawy który z tych lolków ma zegary prawdziwego PRO], a o karcie radeon 9600 nie musze sie chyba wypowiadać.

No tu sie nie popisales, nie nazywaj pochopnie innych lolkami bo sam mozesz byc tak postrzegany. Jakbys zajrzal do tematu 9550 to bys wiedzial ze taki gecube ma standardowe taktowania 400/600 czyli takie same jak 9600pro Co wiecej bez problemu robimy z niego XT (500/600) a nawet wyzej (niektorzy doszli na pamieciach do ok 800)

Podsumowujac, uwazam ze warto kupic 4600, potestowac, sprzedaz z zyskiem, dolozyc pare groszy (a moze i nie :P ) i <font color=red>ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: wziasc</span> -> wziąć</font> tego gecuba 9550 xt (rev 1.2), napewno bedzie to bardziej przyszlosciowe rozwiazanie.

to na razie ty sie nie popisałeś, bo pisałem w kontekscie zwykłego 9550 a nie xt, ale to taki drobny szczegół.

proponuje przeczytac po kilka razy a potem odpisywac na posty;]

po za tym nigdzie to badziewie zwane 9550xt nie będzie szybsze od kofanej 4600.

chyba ze grasz w 3d marki, bo ja ostatnio przestałęm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przeciwnik >> jasne ze masz racje, sa wymagania i wymagania :) ucho przecietnego fana muzy z CD a sluchacza filharmonii juz inaczej reaguje hehe ale niech koles nie zmyli sie ze 35fps to jest za malo do miodnego grania, bo tak poprostu nie jest, bez wzgledu co wasz poped do bicia rekordow w fps i przyzwyczajenia wam podpowiada...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko ze po podkręceniu dostajemy lekko kręcone 9600[ już bo 9600 pro, ciekawy który z tych lolków ma zegary prawdziwego PRO], a o karcie radeon 9600 nie musze sie chyba wypowiadać.

No tu sie nie popisales, nie nazywaj pochopnie innych lolkami bo sam mozesz byc tak postrzegany. Jakbys zajrzal do tematu 9550 to bys wiedzial ze taki gecube ma standardowe taktowania 400/600 czyli takie same jak 9600pro Co wiecej bez problemu robimy z niego XT (500/600) a nawet wyzej (niektorzy doszli na pamieciach do ok 800)

Podsumowujac, uwazam ze warto kupic 4600, potestowac, sprzedaz z zyskiem, dolozyc pare groszy (a moze i nie :P ) i <font color=red><font color=red>ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: wziasc</span> -> wziąć</font> -> wziąć</font> tego gecuba 9550 xt (rev 1.2), napewno bedzie to bardziej przyszlosciowe rozwiazanie.

to na razie ty sie nie popisałeś, bo pisałem w kontekscie zwykłego 9550 a nie xt, ale to taki drobny szczegół.

proponuje przeczytac po kilka razy a potem odpisywac na posty;]

po za tym nigdzie to badziewie zwane 9550xt nie będzie szybsze od kofanej 4600.

chyba ze grasz w 3d marki, bo ja ostatnio przestałęm

No coz, nie zamierzam sie klocic, ale coolbar zakladajac temat wyraznie napisal ze chodzi o wybor miedzy dwiema kartami : 4600 i 9550xt wiec nie wiem po co wogole piszesz o zwyklym radku (choc nawet ze zwyklego radka po vmodzie mozna zrobic pelne xt, ale to juz pomine) Na jakiej podstawie sadzisz ze to badziwie? Kazdy swoje chwali a reszta to be ? Prawda jest taka, w dx8 rzadzi 4600, w dx9 9550 a jak wiemy czas leci do przodu i sytuacja z czasem sie zmieni na korzysc radka, dlatego to bardziej przyszlosciowe rozwiazanie, choc w tej chwili mniej wydajne, jednak do gier wystarczajace. (no chyba ze ktos musi grac 1600x1200 i wszystko max :twisted: )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No coz, nie zamierzam sie klocic, ale coolbar zakladajac temat wyraznie napisal ze chodzi o wybor miedzy dwiema kartami : 4600 i 9550xt wiec nie wiem po co wogole piszesz o zwyklym radku (choc nawet ze zwyklego radka po vmodzie mozna zrobic pelne xt, ale to juz pomine) Na jakiej podstawie sadzisz ze to badziwie? Kazdy swoje chwali a reszta to be ? Prawda jest taka, w dx8 rzadzi 4600, w dx9 9550 a jak wiemy czas leci do przodu i sytuacja z czasem sie zmieni na korzysc radka, dlatego to bardziej przyszlosciowe rozwiazanie, choc w tej chwili mniej wydajne, jednak do gier wystarczajace. (no chyba ze ktos musi grac 1600x1200 i wszystko max  :twisted: )

jakbys przeczytał uwaznie mojego posta to bys zrozumiał skąd 9550 zwykłe.

ciekawe tylko komu udało sie zrobić te xt z 9550. bo już widze te 500/700mhz :lol: [ a moze 500/600? :wink: ]

zresztą dyskutowanie na ten temat nie ma z grubsza sensu bo 9550 ma dx9. tylko co ciach!a z tego skoro prawie nikt nie zauwaza róznicy miedzy dx8 a 9. podam przykład. nfs u2 , kto posiadający 4ti powiedział ze gra jest brzydsza od nfs u1. został zbesztany , i dowidzial sie ze na dx9 wszystko wygląda zajebiście. tylko jak przyszlo co do czego do na dx 8 i 9 wyglądało prawie tak samo. z tym ze na dx9 zaimplentowano krople deszczu na kamerze :lol: napisałem prawie bo były ledwie dostrzegalne różnicy w oswietleniu, chociaz moim zdaniem jest to spowodowane roznymi sposobami wyswiatlania obrazu [ati i nv]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko ze po podkręceniu dostajemy lekko kręcone 9600[ już bo 9600 pro, ciekawy który z tych lolków ma zegary prawdziwego PRO], a o karcie radeon 9600 nie musze sie chyba wypowiadać.

No tu sie nie popisales, nie nazywaj pochopnie innych lolkami bo sam mozesz byc tak postrzegany. Jakbys zajrzal do tematu 9550 to bys wiedzial ze taki gecube ma standardowe taktowania 400/600 czyli takie same jak 9600pro Co wiecej bez problemu robimy z niego XT (500/600) a nawet wyzej (niektorzy doszli na pamieciach do ok 800)

Podsumowujac, uwazam ze warto kupic 4600, potestowac, sprzedaz z zyskiem, dolozyc pare groszy (a moze i nie :P ) i <font color=red><font color=red>ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: wziasc</span> -> wziąć</font> -> wziąć</font> tego gecuba 9550 xt (rev 1.2), napewno bedzie to bardziej przyszlosciowe rozwiazanie.

to na razie ty sie nie popisałeś, bo pisałem w kontekscie zwykłego 9550 a nie xt, ale to taki drobny szczegół.

proponuje przeczytac po kilka razy a potem odpisywac na posty;]

po za tym nigdzie to badziewie zwane 9550xt nie będzie szybsze od kofanej 4600.

chyba ze grasz w 3d marki, bo ja ostatnio przestałęm

Troche smieszne masz podejscie Leborg ... a juz tym ze 9550xt to badziewie pprzebiles wszystkich ... :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

leborg -> teraz jestem w pracy, wzialem z chlopakami z magazynu gigabyte 9550 dzisiaj, zrobilismy vmoda i poszedl 545/550..... zjada gf4ti i 9600pro na sniadanie, powiem tak jezeli ktos ma troche pojecie o lutowaniu i kreceniu to niech bierze 9550, jezeli nie ma pojecia albo sie boi to gf4ti bedzie lepszym wyjsciem... tyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@kamien - jeszcze tylko mod na memki i bedzie 600 :twisted: Powodzenia zycze Tobie i piotresowi :D I mamy karte lepsza od xt za smieszna kwote 250zl ;]

A co do roznic dx8 i dx9 - dzis sa to tylko krople na szybie, ale co bedzie jutro... ? :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

leborg -> teraz jestem w pracy, wzialem z chlopakami z magazynu gigabyte 9550 dzisiaj, zrobilismy vmoda i poszedl 545/550..... zjada gf4ti i 9600pro na sniadanie

oczywiście mówisz o niekręconych GF 4Ti i R9600 pro - bo przecież i do 4ti i do R96pro też są VMODY.

 

Rekord na VModowanej 4Ti 4200 to chyba coś ze 20000 pkt w 3d01 - pokaż mi takiego R9550 który zje taką 4ti na śniadanie :D

 

powiem tak jezeli ktos ma troche pojecie o lutowaniu i kreceniu to niech bierze 9550

tak jakby 4ti nie można było kręcić i lutować ;)

 

jezeli nie ma pojecia albo sie boi to gf4ti bedzie lepszym wyjsciem... tyle

wiesz... miałem 4ti by MSI na 3,6 hynixach i wymieniłem na GeCube 9550XT (bo zachciało mi się nowej karty) i jakie mam uwagi do 9550XT (przez jakiś czas użytkowałem obie te karty)

 

ano:

1. Osiągi na default ten radzio ma gorsze (zarówno w markach jak i grach np Doom III i Far Cry)

2. Po podkręceniu (460/660) Radzio ma gorsze osiągi niż 4ti po podkręceniu (315/620)

3. Jakość obrazu na MSI jest lepsza - wszystko jest ostrzejsze... szczególnie widać to w 2D

 

nie jestem zadowolony z przesiadki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Leborg >> czy to ty kiedys kupiles r9550 a potem okazalo sie ze na twojej plycie nie chodzi ? i wziales zamian ti4200

teraz probujesz zagluszyc sumienie ? hehe

no to ja[chyba jesteś jednym z niewielu którzy przeczytali tamten temat od początku 8O ] tylko niby czemu chce zagluszyc sumienie. ja od początku chciałem kupic 4ti[tylko ze jej nie mieli w sklepie] i kiedy 9550 okazal sie niekontradebilny ze mną i moim kompem prosiłem chłopców ze sklepu o 4ti[wtedy znalezli :lol: ] i mysle ze nie bylo lepszego wyboru[wtedy to 9600pro od gigabajta nie byly tak tanie jak dzis :? ]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

primo to nie jest ATI vs NV tylko konkretne modele kart, chyba jesteś deko przewarazliwiony już

 

duo mój Ti4600 chodził na 380/730 vmod jedynie na core, pamięci po vmodzie lajt idą 800 i więciej..... o czy my tu wogule rozmawiamy

 

jedyna grafa która jest tania i jest lepsza od Ti4600 to 9500@PRO bo jest poprostu 8x1, ale niewiele lepsza tak prawde mówiąc

 

troche zdrowego rozsądku 4x2 vs 4x1 która lepsza ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przewrażliwiony nie jestem :wink: , jednak pomyślcie że powtarzacie się ciągle. Takich tematów było od cholery i zazwyczaj kończyły się kłótnią a nie obiektywną poradą. Pozdrawiam. :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przewrażliwiony nie jestem :wink: , jednak pomyślcie że powtarzacie się ciągle. Takich tematów było od cholery i zazwyczaj kończyły się kłótnią a nie obiektywną poradą. Pozdrawiam. :wink:

ale ja do ati nic nie mam.zresztą nikt chyba z tego tematu nie ma nic do ati;]

ja poprostu nienawidze tych pajaców którzy w kazdym temacie musza napisać "bierz 9550 bo 4ti to przeszłość"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z tobą w 100% :D Tylko dlaczego nie możecie wspólnie dojść do takiego wniosku. :wink:

Na koniec dodam do tematu że wszystkie Gf TI 4xxx są warte swojej ceny, w szczególności ten 4600 za 300zł 8O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra nie chce tu wywolywac kolejnej wojny zasciankowej, bo widze ze niektorzy podchodza do tego bardzo emocjonalnie, 30-35 klatek to predkosc wyswietlania filmow czyli juz pelna plynnosc obrazu, wieksza liczba klatek nie jest potrzebna i chyba juz bardziej sugerujecie sie tymi cyferkami niz faktyczna roznica, chyba ze tu sami progamerzy siedza i kazdy spadek napiecie drazni bo to 2 klatki w plecy ! hehe

Karta ti4600 oczywiscie jest zapupista w DX8, to absolutna czolowka za te pieniadze i osoby ktore kupily ja jakis czas temu na pewno nei maja co narzekac, ale dla osoby ktora zmieniaja teraz karte to imho nienajlepszy wybor, ta karta ma juz swoje lata i cudow nie ma, DX8 to nie DX9, raczej nikt cofac sie nie bedzie...

Do tego gwarancja na 2/3 lata jest tu chyba kluczowa sprawa jesli karta ma ci troche posluzyc, to stara ti4600 jest ruletka

Filmy sa w 25 klatkach(PAL)...

Widziales film skompresowany w 50fps ?

Zareczam Ci, ze gdybys porownal ten sam film 25 fps i 50fps,

zobaczylbys kolosalna roznice, w grach jest podobnie...

 

 

Sprobuj w Q3 jest taka komenda (nie pamietam dokladnie) max_fps,

ustaw sobie na 35 i potem na 50, roznice odczujesz...

 

 

 

Jestem bezstronny niemam ani Gf4 ani R9550, ale na miejscu coolbar

bralbym chyba Gf4 lub poczekam troche i kupil cos szybkiego na DX9.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja poprostu nienawidze tych pajaców którzy w kazdym temacie musza napisać "bierz 9550 bo 4ti to przeszłość"

Ale skoro to prawda to co ? wszyscy maja milczec bo Tobie tak sie podoba ?? :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

ja poprostu nienawidze tych pajaców którzy w kazdym temacie musza napisać "bierz 9550 bo 4ti to przeszłość"

Ale skoro to prawda to co ? wszyscy maja milczec bo Tobie tak sie podoba ?? :roll:

myśle ze to ciach!o prawda, bo stwierdzenie to uznają tylko ludzie z tymi kartami[bądź przymieerzający sie do ich kupna]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra, a co powiecie na to jak za jakis czas wyjdzie gra ktora bedzie wymagac dx9 i na karcie obslugujacej tylko dx8 nie ruszy ? A obserwujac rynek wiadomo ze tak sie stanie. Fakt jest taki ze radek bedze mial troche dluzsza zywotnosc i jezeli ktos nie zmienia grafy co 6-12 miesiecy to bedzie to lepsze rozwiazanie. A poza tym jak dla mnie to EOT :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zgf1 >> sorry ale nie wiem co ty chcesz mi udowodnic, to ze w starszych grach bedzie mial 50 co dla ciebie jest kolosalna roznica bo przy 35fps nie da sie bezproblemowo, z pelna plynnoscia grac ?

Podsumujmy : ti4600 daje duzo wieksza wydajnosc w dx8 co daje jeszcze wieksza zajebistosc w plynnosci obrazu ;) jak bedzie w przyszlosci z dx9 to niewiadoma, karta uzywana bez gwary

R9550xt trzyma fason w dx8 zapewniajac dobra plynnosc obrazu, w dx9 moze byc juz tylko lepiej w porownaniu do ti4600, no i gwara na 2/3 latka

Ja bym pewnie wybral ti4600, gdyby...no wlasnie, gdyby byla nowa z gwara, bo karta to nie klawiatura i jest tam co sie popsuc, dlatego r9550xt biorac pod uwage "caloksztalt" :) jest lepszy...

 

To jest moje osobiste zdanie i nie musicie sie z tym zgadzac, tylko na boga doradzajcie kolesiowi z glowa a nie : "bierz gf bo pomiedzy 50fps a 35fps jest kolosalna roznica !" hehehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...