Skocz do zawartości
Kominiara

TEPSA - moje boje

Rekomendowane odpowiedzi

Wspominalem, ze oddalem sprawe do UOKiK. Otoz przed swietami odezwal sie mily Pan z tego urzedu, ze biora sie za moja sprawe :) Powiedzial, ze jesli sie potwierdzi moja historia, to bede mogl zadac odszkodowania za niedzialajacy telefon ( wychodzace rozmowy zablokowane do dzis, tylko przychodzace dzialaja). Czekam co z tego wyniknie i bede relacjonowal :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miejmy nadzieje ze cos z tego wyniknie i jakby co bedzie wiadomo jak walczyc z potworem .

I jeszcze mnie troche dziwi fakt ze jak uplynie czas umowy to dogadujesz sie o tym z rachunku . Nie wiem jak do was ale do mnie srednio 1x moze 2x dzwoni mila pani i informuje mnie o nowej promocji i SUPER HIPER taryfie , a o tym ze powinienem sie zglosic do telepunktu dowiesz sie jak bedziesz placil stawke za czas nieokreslony .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jezeli mam byc szczery, to twoje boje sa krotkie, naprawde krotkie, bez urazy ofkorz.

Moje trwaly 7miesecy, a po zalozeniu mniejsze wpadki tepsy jeszcze rok, ale na "szczesie" nie przyszedl do mnie ani jeden rachunek za neo przez rok :wink:

 

EDIT: w takich "przypadkach" nie dzwoni sie na infolinie tylko odrazu do kierownika tpsy na danym regionie, przecwiczylem to wiele razy i musze powiedziec ze klopoty prawie natychmiast znikaja :wink:

 

Chocial wspolczuje ci, ze rachunki "nadal" przychodza, zreszta znam czlowieka do ktorego tez przychodza............

Edytowane przez Buu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jezeli mam byc szczery, to twoje boje sa krotkie, naprawde krotkie, bez urazy ofkorz.

Moje trwaly 7miesecy, a po zalozeniu mniejsze wpadki tepsy jeszcze rok, ale na "szczesie" nie przyszedl do mnie ani jeden rachunek za neo przez rok :wink:

 

EDIT: w takich "przypadkach" nie dzwoni sie na infolinie tylko odrazu do kierownika tpsy na danym regionie, przecwiczylem to wiele razy i musze powiedziec ze klopoty prawie natychmiast znikaja :wink:

1371455[/snapback]

:lol: przypomna sobie

post-108245-1112828171.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

interesujaca sprawa. Czy probowales juz ich straszyc sadem?

1373391[/snapback]

Nic z tego nie wynika. Mialem dosc, oddalem sprawe do UOKiK, oni sie tym teraz zajmuja, czekam co to bedzie. A na 'sadowanie' sie nie mam ani czasu, ani ochoty, bo i tak bylaby to walka z wiatrakami. Mam tepse gleboko w nosie, i jak ta sprawa sie wyjasni, rezygnuje z ich uslug calkowicie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic z tego nie wynika. Mialem dosc, oddalem sprawe do UOKiK, oni sie tym teraz zajmuja, czekam co to bedzie. A na 'sadowanie' sie nie mam ani czasu, ani ochoty, bo i tak bylaby to walka z wiatrakami. Mam tepse gleboko w nosie, i jak ta sprawa sie wyjasni, rezygnuje z ich uslug calkowicie.

1373428[/snapback]

sprawa jest jasna i rzeczywista, oddaj sprawę do sądu gospodarczego i prokuratuty o próbę wyłudzenia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość lechu1777

Ale to są ćwele :| Tak samo jak u mnie, SDI zakładane miałem z rok, też dopiero jak starszy się dogadał z kimś wyżej pyk - tydzień i chodzi. Na poczatku było że nie da się założyć bo do 5km <rotfl>, potem, że niedługo przyjdzie pisać umowe itd. potem przychodzi, że jednak za daleko :P LOL ! I tak w kółko aż stary nie polazł do kumpla jakiegoś. A teraz imho moge założyć neo+ 512, którą zakładają już z 4 miesiące, wcześniej się nie dało, teraz nie zrobili nic i się da :P LOL wielki. Jeszcze była akcja z rachunkami, nie przychodziły za neta, starszy powiedział, że jak się suma skumuluje to nie zapłaci, nie wiem co dalej, ale jak mój stary coś powie to napewno nie zapłacił ;) Trzbe wyszkolić te telepieski, bo zaczynają przynudzać :P Bla bla bla , blue line rulez :P Pozdro i wywalcz co Ci należne!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja dla odmiany, mogę pochwalić (chociaż troszkę) TePse - byłem niedawno podpisywać aneks do umowy w telepunkcie (bielsko, ch sfera), na nową neo - 512. Pomimo zapewnień, że usługa zacznie działać dopiero od nowego okresu (czyli za 15 dni), po przyjeździe do domu (czyli jakąś godzinkę od podpisania umowy) mogłem się już cieszyć nową, szybsza neo...

Edytowane przez Wreq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam troche inna opowiesc :) Rok temu zamowilem pierwszy raz neo i mialem dostac 2 miesiace za 1zl... ale cos sie im pomieszalo w tym ich skopanym systemie i mialem 12 miesiecy po 1zl. mam Rachunki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale to są ćwele :| Tak samo jak u mnie, SDI zakładane miałem z rok, też dopiero jak starszy się dogadał z kimś wyżej pyk - tydzień i chodzi. Na poczatku było że nie da się założyć bo do 5km <rotfl>, potem, że niedługo przyjdzie pisać umowe itd. potem przychodzi, że jednak za daleko :P LOL ! I tak w kółko aż stary nie polazł do kumpla jakiegoś. A teraz imho moge założyć neo+ 512, którą zakładają już z 4 miesiące, wcześniej się nie dało, teraz nie zrobili nic i się da :P LOL wielki. Jeszcze była akcja z rachunkami, nie przychodziły za neta, starszy powiedział, że jak się suma skumuluje to nie zapłaci, nie wiem co dalej, ale jak mój stary coś powie to napewno nie zapłacił ;) Trzbe wyszkolić te telepieski, bo zaczynają przynudzać :P Bla bla bla , blue line rulez :P Pozdro i wywalcz co Ci należne!

 

Mam ten sam problem:/ Od roku a moze i wiecej chodze do tepsy sie pytac o neo:/ Z poczatku mowili tak samo ze za 2 do 3 mscy pozniej ze na nowy rok pozniej znowu ze za 2-3mscy a pozniej ze trzeba napisac pismo i ze najlepiej jesli z 5 sasiadow sie tez tam podpisze (heh ciekawe jak jesli moi sasiedzi maja neo:D :mur: LOL). Pozniej jeszcze dzwonilem i mowia ze maja pozapychane centralki.:/ :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ehhh. ach ta tepsa ;// ja z neo tez mialem raz problem -> bylo tak ze byla burza i wiekszosc osob pozniej zglaszala sie z modemami :], no ale ja np nie z powodu tej burzy zanioslem modem na gwarancje ;) no, ale wracajac bylem w telepunkcie 3 razy :) 1szy raz odrazu po zajsciu -> odp brak modemow, poszedlem za jakis tydzien -> brak modemow ):/ i po 2och tygodniach -> sa :D ale czekalem na jego wydanie ponad 1,5h <_< tak wiec >>> ZAMKNAC TA SPOŁKE !!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To i ja sie dopisze ; x

 

Zlozylem wniosek 30 listopada od DSL w promocji Jesiennej. No i czekalem na wywiad dla opcji 4000. Po 3 tyg poszedlem sie spytac do pkt Tp nic nie wiadomo bylem wczoraj babka zadzownila do nich mowili ze dzis 2 ponaglenie do technikow wysylaja. Mysle poczekam jeszcez tydzien. Okazuje sie ze dzis juz babka dzowni wywiad pozytywny ale dla 1000 ; x Dziwne bo w klatce obok maja 4000 i w bloku obok tez wiec wydaje mi sie ze poprostu napisali dla swietego spokoju bo "tysiaczke" mozna miec wszedzie u nas. No przypary do muru jestem bo stara umowa sie skonczyla i musze ta podpisac;/

 

I moje pytanie wiecie moze kiedy moge zlozyc wnioske o zmiane lacza na szybsze ? I Ile sie czeka na to ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powodzenia kominiara! Nie daj się trzymamy kciuki! :)

 

Ja nie musiałem się zbytnio denerwować,bo w ogóle nie ubierałem się w neostradę.

Wczesniej miałem net radiowy - sieć osiedlowa.

A teraz przeszedłem całkowicie na UPC. I jest git.

 

Jeszcze tylko tepsa przyśle rachunek miesięczny za telefon :/

Jak to z tepsą...

A ile było gadania z głupolami dlaczego chcemy się wypisać... bla,bla ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh ja tez miałem przygodę, rodzice zalozyli neo 512 po przeprowadzce. Wszystko fajnie po tygodniu juz smigałem, az tu nagle sygnał od tepsy sie popsuł nawet zawieszony na scianie telefon ze zdalną słuchawką nie chciał działać (stary zwykły telefon jeszcze działał), poszedł telefon do tepsy w tej sprawie i czekalismy z 2 tygodnie na brak reakcji z ich strony zaden serwis nie przyjechał w wyznaczonym terminie. To moja mądra mama powiedziała zeby zadzwonic na błękitną linie neostrady i zgłosic usterke dotyczaca internetu zawieszony został znowu telefon ze zdalną słuchawką. Przyjechali porobili cos przy stacyjce oddalonej pare metrów od chaty i wszystko wrociło do normy. Po jakims czasie przyjechał rachunek za serwis neostrady ( rachunek wystawiaja tylko jesli usterka wynikła z winy klienta :mur: ), pare pism pare telefonów sprawa sie wyjasniła. Fakt został stwierdzony TPSA to firma naciągaczy albo maja tam straszny burdel i sami nie wiedza co z ludzmi robic! Aktualnie czekam na propozycje internetu bez limitów i namawiam rodziców na rezygnacje z telefonu w koncy kazdy ma komurke. Teraz ciskam z łączem radiowym i jeszcze troche przy nim pozostane

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...