Skocz do zawartości
ashgan

Co sadzicie o PixelwievTi420064MB?

Rekomendowane odpowiedzi

Zastanawiam sie nad nia kosztuje tylko 655zeta:).Niewiem czy warto a moze jest cos lepszego w tej cenie.Dalem tego posta bo w "szukaj" nie znalazlem nic o tej karcie.Takze jak ktos mial z nia stycznosc to niech sie wypowie.THX :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlsnie w tej cenie mam po upuscie :) a moze ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: wziasc</span> GF3Ti200128MB za 500?

A może po prostu poszukać bo mnóstwo już było na temat tej karty.

Pewno i tak to będzie jeden z ostatnich postów na emn temat bo go któryś z moderatorów zamknie

"SZUKAJ"!!!

 

Od razu dodam jak byś nie wiedział pixelview to prolink oczywiście...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Karta ok, ja bym brał. A co tego gf4 vs. gf3 to zależy od Ciebie jak różnica w cenie nie robi Ci kłopotu to lepiej gf4 (lepszy obraz i większa wydajność)

 

BTW. Co Wy tak się upieracie o to SZUKAJ, wiem że odpowiadanie 100ny raz na to samo pytanie jest nudne i wkurzające i że zapycha forum ale w końcu forum jest po to żeby pytać. W dodatku ashgan zaznaczył że szukał i nic nie znalazł bo o gf4 było wiele ale o Prolinku chba już nie, to tak na marginesie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, za te cene można kupić MSI, z wyjściem DVI, pamięciami 3,6 ns lepiej wyposażonym pudełkiem.

 

Prolinka można gdzieniegdzie dostać taniej w okolicach 635 i to jest jego główna zaleta, MSI za niewiele drozej wydaje mi się nieco lepszym rozwiązaniem.

 

GF3Ti200 128 MB, to raczej nie potrzebne rozwiązanie, bo 128 MB nie daje zbyt dużego przyrostu wydajności,a jedynie przyrost ceny, jak nie masz pieniędzy to warto, ale jak masz, to lepiej kupić GF4Ti4200.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...