Skocz do zawartości
Galvatron

Aliens vs. Predator 2

Rekomendowane odpowiedzi

Kilka pytań:

1.Czy ktoś w to gra bo mi The All-Seeing Eye znalazło aż 5 serwerów.

2.Jeśli ktoś gra to czy do multi trzeba też Primal hunt?(bo myślałem nad kupnem tej girki)

3.Jeśli ktoś gra to czy fajnie sie w to gra w multi ?(niechciałbym wydawać kasiorki na próżno).

4.Jeśli nikt nie gra to zapodajcie jakąś fajną girke multi (FPP,głównie),Grałem w ET,UT,CoD-a,Cod-a UO,CS-a,Jedi II Outkast,AA,w Avp2 na lanie z bratem troszke 2-3 lata temu nie pamiętam gdzie.

Mam nadzieje że kochani tweak-owicze mi pomagaą za jakąkolwiek pomoc,lub informacje serdecznie dziękuje. :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W AvP2 jest multi (LAN i Internet) bez potrzeby kupowania Primal Hunt.

Ja śmigałem tylko po LANie i było całkiem fajnie. Do gry przez Internet wymagany jest CD Key, w LANie nie jest potrzebny.

 

Co do Primal Hunt - nie pamiętam co wprowadza w multi, ale single jest marny i szkoda na niego pieniędzy.

 

Masz błąd w sigu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O cd -keyu wiem ale mi 5 serwerów znalazło,a niechciałbym kupic je mam keya a tu lipa 5 serwwków na świecie :/ popytam sie klanów w Avp 2 czy graja sa serwy itp i w jakim sigu nie kumam :/

\\edit

znaloazło teraz więcej w tym polski :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Alien vs Predator 2

Bardzo Proszę o pomoc nie umiem otworzyć drzwi

po zainstalowaniu gry opala się 1 poziom podchodzę do drzwi

korzystam z łamacza kodów przytrzymuję przycisk działania i Marine zaczyna pracować robi tak przez 1,2,3,4 i 5 minut i drzwi się nie otwierają.

Co mam zrobić jak je otworzyć ?

Proszę o Pomoc

Pozdrawiam.

Edytowane przez RADEK 102

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chmm a czy ta giera pójdzie mi na XP bo chciałbym sobie ją odświeżyć!!!

A tak po zatym czy nie obpowiązuje już zasada 1 gra 1 temat??

bo w indeksie jest taki jeden temat o Aliens vs. Predator 2!!

po zatym troche dawno się zarejstrowałeś więc powinieneś wiedzieć!!

(ja tylko przypominam)

 

 

 

____________________________________________

chyba powinieneś wiedzie!!

tylko nie zmieszajcie mnie z błotem dobra?? :) :) :)

Edytowane przez Black Jack

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chmm a czy ta giera pójdzie mi na XP bo chciałbym sobie ją odświeżyć!!!

A tak po zatym czy nie obpowiązuje już zasada 1 gra 1 temat??

bo w indeksie jest taki jeden temat o Aliens vs. Predator 2!!

po zatym troche dawno się zarejstrowałeś więc powinieneś wiedzieć!!

(ja tylko przypominam)

____________________________________________

chyba powinieneś wiedzie!!

tylko nie zmieszajcie mnie z błotem dobra??  :)  :)  :)

1640637[/snapback]

 

pojdzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Alien vs Predator 2

Bardzo Proszę o pomoc nie umiem otworzyć drzwi

po zainstalowaniu gry opala się 1 poziom podchodzę do drzwi

korzystam z łamacza kodów przytrzymuję przycisk działania i Marine zaczyna pracować robi tak przez 1,2,3,4 i 5 minut i drzwi się nie otwierają.

Co mam zrobić jak je otworzyć ?

Proszę o Pomoc

Pozdrawiam.

1639804[/snapback]

Zanim zaczniesz łamać kod przy tych drzwiach najpierw musisz otworzyć klapkę (domyślnie klawisz E)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jako,że dziś na kabel1 (niemiecka TV w satelicie) o 23.00 leci obcy (Alien")

chciałem się zapytać skąd się wziął pomysł na stworzenie gry Alien vs. Predator? Ktoś może wie...

wpierw były osobne filmy

 

Która część filmu z całej serii Alien + Predator jest wg was najlepsza?

wg mnie "Alien I" króluje

myślicie ,że jakby Schwarzenegger nie występował w filmie Predator to film nie osiągnąłby takiego sukcesu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

murowan y przebuj !

No takie przeboje to ja omijam :rolleyes:

 

Ale faktycznie Monolith moglby sie zabrać za trzecia cześć Obcasow i Predatorow bo poprzedniczki byly calkiem fajne, ale narazie nie zapowiada sie na to zeby trójka była w planach :? wiec nie ma co robic sobie nadzieji

 

EDIT

Ja chciec Blooda III ... ;]

Edytowane przez -Caleb-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odkopuję temat.

 

Gra ktoś w to jeszcze z was? Nie mogłem się opanować i zamówiłem sobie na alledrogo Aliens vs Predator II + Primal Hunt i nie wiem czy było warto (ja myślę że warto, bo jednak dla mnie to gra stulecia i miło jest mieć oryginalną kopie ;))... xD Na All seeing eye wykrywa mi parenaście serwerów i tylko na paru ludzie grają... zapewne znajdzie się ktoś kto nadal lubi tą grę i chciałby w nią jeszcze pograć jak za dawnych lat więc może zbierzmy jakąś większą grupę i tłuczmy się nawzajem na którymkolwiek wolnym serwerze ^^ co Wy na to? [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odkopuję temat.

 

Gra ktoś w to jeszcze z was? Nie mogłem się opanować i zamówiłem sobie na alledrogo Aliens vs Predator II + Primal Hunt i nie wiem czy było warto (ja myślę że warto, bo jednak dla mnie to gra stulecia i miło jest mieć oryginalną kopie ;))... xD Na All seeing eye wykrywa mi parenaście serwerów i tylko na paru ludzie grają... zapewne znajdzie się ktoś kto nadal lubi tą grę i chciałby w nią jeszcze pograć jak za dawnych lat więc może zbierzmy jakąś większą grupę i tłuczmy się nawzajem na którymkolwiek wolnym serwerze ^^ co Wy na to? [;

Niedawno gralem z kumplami w mp, fajnie sie gra w kilka os. np. 4, jak jest kilkanascie to juz sie robi trzoda i chaos, a tak mozna sobie w spokoju na kogos zapolowac. ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ile jest tych prawdziwych serwerów? Mógłby ktoś dla mnie sprawdzić? Jutro dopiero o 15:30 będę mieć grę w łapkach [; Qrde... normalnie nigdy tak się nie cieszyłem z jakiegokolwiek zakupu... nawet gdy kupiłem Half-life 2 o.0 to aż nienormalne xD a i czy po necie można grać wszystkimi rasami jakie widziałem na piracie? Bo był tam Predalien, xenomorf, Alien, jakiś biegacz xD Lekki Predator, heavy Predator itp. xD czym się różni predalien od Aliena oprócz wyglądu? Słyszałem że nie biega po ścianach =(

 

Nerevar- spoko, można postawić serwer LAN na hamachi byle by była odpowiednia ilość graczy (wystarczy dwóch na małe polowanie) =D ;)

Edytowane przez Drunk_ZoZol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze jest cos ok. 10 serwerow, poza tym pelno cheaterow jest i nie warto grac bez grona kumpli, bo to sie mija z celem.

Kazda rasa ma kilka modeli, chyba z 5, roznia sie uzbrojeniem w przypadku ludzi i predatorow, predkoscia w przypadku alienow.

 

Ucz sie grac tylko alieniem, bo on wszystkich kosi jak chce. ;]

 

alien>predator>marine

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie prawda :P jest 7 serwerów teraz xD Nawet jeden polski jest, tylko nikogo tam nie widziałem... a szkoda [; a cheaterów nie zauważyłem jeszcze ;)

 

Noo... To co napisałem powyżej było apropo dodatku. Bo serwerów w AvP2 jest znaaacznie więcej, bo zawsze powyżej 100 mi wyskakuje [; są nawet polskie, jak i znalazłem serwer na pif-paf.pl ale niestety z hasłem - a szkoda :( [; No ale wracam do gry =D

Edytowane przez Drunk_ZoZol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi, o problem w grze Alien Vs Predator 2, co jakiś czas migają mi na ekranie kreski,róznych kolorów.DZieje się to w różnych odstępach czasu. Na max detalach jak i na LOW. Wyłącznie w tej grze mam takie objawy. Komputer: COre2DUo, 1gb ram , 8400GS.

Nie podkręcane nic. NA najnowszych sterownikach próbowałem , tak samo na jakiś starych. TO samo.

 

 

 

 

http://img219.imageshack.us/my.php?image=m...31544070yi4.jpg

 

 

http://img219.imageshack.us/my.php?image=l...31516220mx9.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może grafika się przegrzewa ? sprawdź wszystkie temperatury everestem lub innym programem ew po dotykaj wszystkie radiatory czy nie są za gorące

no i directx przeinstalować może ?

 

edit

ta grafa nie jest pasywna czasem ? daj może jakiś nawiew i sprawdz czy problem nie ustąpi

Edytowane przez M@TI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

POMOCY ! :sad:

Zainstalowałem grę AVP2, spodobała mi się i poleciłem ją kumplowi. Chcieliśmy pograć ze sobą przez neta (nie będę wspominał o problemach z kluczami na MULTIPLAYER INTERNET) Możemy podłączyć się pod ten sam serwer i grać ze sobą, ale nie możemy założyć własnego, tzn. możemy ale gdy kumpel postawi serwer to mi go nie wyświetla na liście, i na odwrót. Na MULTIPLAYER LAN to samo, mimo że mamy sieć LAN i jesteśmy sąsiadami z piętra...

Zainstalowaliśmy nawet HAMACHI, i mimo tego nic...

Czy kto ktokolwiek ma pojęcie o co może chodzić ?

Za radę z góry dziękuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja spotkałem się z czymś takim w szkole ;]

Avp2 z wszystkimi łatkami:

Komputery nie widziały się nawzajem, dopóki nie poświęciliśmy jednego na serwer dedykowany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja spotkałem się z czymś takim w szkole ;]

Avp2 z wszystkimi łatkami:

Komputery nie widziały się nawzajem, dopóki nie poświęciliśmy jednego na serwer dedykowany.

ee sry za archeologię ale mam taki sam problem. Mógłbyś wytłumaczyć jak zrobić ten dedyk?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam dwa kompy. - podpięte do siebie ( kazdy po dwie sieciówki ). oba poączone ze sobą jednym kabelkiem. pierwszy z kompów ma dodatkowo podlaczenie do netu, wiec ma dwa kable sieciowe wpięte, jeden kabel to net, a drugi to lan ( tym lanem kompy sa spięte ze sobą za posrednictwem switcha ), drugi komp ma oczywiscie wpiety tylko lan'owy kabel. jesli chcę grac to kompy widza sie nawzajem ( czyli wykrywają wzjemnie postawione serwery gier ) dopiero wtedy kiedy odłączam od tego netowego kompa netowy kabelek. jesli masz coś podobnego, to spróbuj tak zrobić, byc moze pomoze. nie probowalem AVP2, ale w FEAR i FAR CRY mialem ten problem.

przyczyną prawdopodobnie jest to, ze ze pierwszy komp ( netowy ) stawia serwer domyslnie na netowej karcie sieciowej, i próbuje wykrywac domyślnie równiez na netowej... i nie sprawdza wtedy lan'a w ogole, czyli ten "czysto" lan'owy komp nie ma prawa widziec jego serwera ( i vice versa ). kiedy odpinam internet wtedy pierwszy komp stawi i wykrywa serwery tylko na lanie juz, i wszytko gra jak powinno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...