Skocz do zawartości
niko2003

Imperial Glory Pl

Rekomendowane odpowiedzi

No zapowiada się nie zła gra, jest nawet już oficjalna polska strona: http://www.imperialglory.cenega.pl/

 

 

 

Imperial Glory to jedna z najbardziej zaawansowanych gier strategicznych wszech czasów, przygotowana przez specjalistów ze studia Pyro, odpowiedzialnych między innymi za bestsellerową serię Commandos. Wybierz jedną z pięciu potęg XIX-wiecznej Europy i poprowadź ją zarówno pod względem militarnym, jak i ekonomicznym. Tocz zapierające dech w piersiach walki na lądzie i morzu, w pełnych trzech wymiarach! Stań na czele własnego mocarstwa i poprowadź je do imperialnej chwały!

 

Stań na czele armii Wielkiej Brytanii, Francji, Rosji, Prus lub Austro-Węgier i walcz w całej Europie i nie tylko! Od zielonych pól Anglii, przez zmrożone tereny Rosji, aż po pustynie w Maroku - czeka na Ciebie chwała i przejście do historii. Korzystaj z zabiegów politycznych, nacisków ekonomicznych, dyplomacji, zarządzaj surowcami i decyduj o rozwoju technologii. Tylko od Twoich działań zależy rozwój albo upadek mocarstwa

Może ten twór pobije serię Total War. Słyszałem, że odeszli bardzo od typowego RTS na rzecz właśnie stylu Total War !

 

Daje kilka screenów:

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

 

Jak dla mnie to będzie znakomity kąsek. No chyba, że to będzie totalnie komercyjna gra (czyli im więcej jednostek tym lepiej )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

naprawdę ciekawie wygląda, w/g mnie to duże rozwiniecie gry Europa uniwersalis, w który też sie dużo pogrywało. Przeglądałem ich stronke pobierznie, ale dostrzegłem jeden minus gry - tj. dotyczące multiplayera - bedzie możliwość rozegrania bitew między graczami. a zapytam a kampania? czyż nie lepiej grać przeykładowo hiszpanią i rosją podbijać Europe po czym stoczyć wielką bitwę gdzieś pośrodku ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba jednak szykuje się kolejna kicha :cry: obejrzałem tego trailera, dowodzenie małą liczbą jednostek, oddział strzela i biega na wroga czyli nici z jakiejs zaawansowanej taktyki w stylu TW. Oj szkoda miałem nadzieję że po serii Total War wychodzi godny następca tejże :cry: pozostaje czekać aż skończą robić moda XVI -XVII w do RTW,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja równiż podpisuję się do prośby. Sam kupiłem Imperial Glory w angli i niestety mam wersję angielską i zależy mi na spolszczeniu. Jeśli ktoś ma to bardzo proszę wyśłać mi je na e-mail: wiesiod2@o2.pl lub chociaż adres strony z takowym spolszczeniem.

Z góry dziękuję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...