Skocz do zawartości
NewbieGRACZ

25 To Life

Rekomendowane odpowiedzi

Grafika okropna, z tego co widzę na screenach animacja też będzie nie do zniesienia. Ciekawe jak w sferze grywalnościowej, ale nie należy się spodziewać niczego dobrego. Ot, zwykła niskobudżetówka, która przejdzie bez echa. Spójrzcie na samochód na pierwszym screenie. Przypominają się czasy NFS-a 1 :D Przy takich samochodach NFS2SE to szczyt fajerwerków graficznych (nie mam nic do NFS2SE, baaardzo długo się przy nim bawiłem).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to jak oceniac gre - grafika okropna,ocena niedostateczny,GTA pobije wszystko bo to hicior - ehh.Po 1-grafa bardziej mi sie podoba niz ps2jkowe GTASA a po 2,taka gierka po mojemu dostarczy wiecej miodu niz 3 drivery i wszystkie GTA razem wziete,zobaczycie ze tak bedzie :P niezapowiadana giera a zrobi wieksza furrore - wspomnicie moje slowa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to jak oceniac gre - grafika okropna,ocena niedostateczny,GTA pobije wszystko bo to hicior - ehh.Po 1-grafa bardziej mi sie podoba niz ps2jkowe GTASA a po 2,taka  gierka po mojemu dostarczy wiecej miodu niz 3 drivery i wszystkie GTA razem wziete,zobaczycie ze tak bedzie :P niezapowiadana giera a zrobi wieksza furrore - wspomnicie moje slowa

1420060[/snapback]

No no, najpierw sam napisales, ze nie ma co oceniac gry po obrazkach a potem samemu po obejrzeniu tych wlasnie obrazkow stwierdziles, ze gra wgniecie w ziemie serie GTA. O trzeciej czesci drivera nie ma co wspominac bo od tego chyba wszystko jest lepsze ;) Poczekamy na jakies demko, okaze sie co z tego projektu wyjdzie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haha, rozwalacie mnie :D

"Sadzac po screenach widze, ze animacja bedzie nie do zniesienia"

 

Wow, ja widze na screenach ze kiepski dzwiek jest.

1422055[/snapback]

A ja zauważyłem ( po screnach) że gra ma baaardzo wysokie wymagania sprzętowe :-P

Sorry za OT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja czytalem zapowiedz w CDA ... sądząc po concept artach to bedzie strasznie lipna fabuła. W grze wcielamy sie w postac w członka młodzieżowego gangu. Bijamy sie, wyłudazmy haracze, kradniemy samochody i palimy trawe. Jednym słowem: dno (nędzna kopia gta). Screeny sa dosc kiepskie :? conajmniej 3 lata wstecz. Generalnie lipa bedzie imo ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Screeny sa dosc kiepskie :? conajmniej 3 lata wstecz. Generalnie lipa bedzie imo ;)

ta, 15... Nedzna ta grafa ale nie przesadzaj, pokaz mi tpp z 2002 z taka grafa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

No no, najpierw sam napisales, ze nie ma co oceniac gry po obrazkach a potem samemu po obejrzeniu tych wlasnie obrazkow stwierdziles, ze gra wgniecie w ziemie serie GTA. O trzeciej czesci drivera nie ma co wspominac bo od tego chyba wszystko jest lepsze ;) Poczekamy na jakies demko, okaze sie co z tego projektu wyjdzie ;)

1420509[/snapback]

Chodzilo mi o to,ze ostatnio tego typu gry najbardziej zaskakuja w pozytywnym tego slowa znaczeniu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W grze wcielamy sie w postac w członka młodzieżowego gangu. Bijamy sie, wyłudazmy haracze, kradniemy samochody i palimy trawe. Jednym słowem: dno (nędzna kopia gta).

1424509[/snapback]

No.. czyli fajna i młodzieżowa gra.. :>

Zawwsze chciałem być młodocianym przestępcą palącym trafke.. ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gralem w to wczoraj , neh nedza , ale lepsze niz crime life i mozna sie wyzyc strzelajac do policjantow :D , 3/10 moim zdaniem to troche zanizona ocena

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gierka naprawde fajna :) mozna sie odstresować strzelając do gangsterów albo policjantów zależnie jakim bohaterem chodzimy. Powiem ze wciągnela mnie bardziej niż GTA SA który mi sie nudzil . Oprawa muzyczna jest fantastyczna supek kawalki amerykanskiego i mexykanskiego hip-hopu :D . Mozliwosc gry na LAN-ie i w Internecie to plus i naprawde sprawia frajde . Niestety gra jest dosyć krótka nawet bardzo. Polecam ta gre :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie bez przesady tylko gierka naprawde dobra przynajmniej dla mnie bardziej miodna niz GTA SA , przeszedlem ją i z chęcią przejde drugi raz na hardzie ale teraz bede sie staral zaliczyc wszystkie zadania dodatkowe w misjach :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...