Skocz do zawartości
FrIkO

X-men Legends II: Rise Of Apocalypse

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Zdziwilem sie, ze w ogole nie ma tego tematu :blink: Pogralem troche w demo i musze meic fulla :). Gra miodna.

 

X-Men Legends II: Rise of Apocalypse to sequel udanej, wydanej pod koniec 2004 roku gry zaliczanej do gatunku action-RPG, będącej idealną propozycją dla miłośników komiksowych czy animowanych przygód Mutantów. ...

Dodam jeszcze, ze gra jest druzynowa, a liczba kandydatow do teama jest ogromna (w druzynie max 4 mutantow). Ogolnie (jak widac na screenach) gra posiada komiksowa grafike. W skrocie mozna powiedziec, ze to Diablo w klimatach X-Men'ow (moze jeszcze bardziej arcade'owe niz Diablo). Ogolnie wciaga!

 

DEMO - 336,5 MB

 

Dołączona grafika

 

SCREENY

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zupełnie o tej grze zapomniałem. Dzięki za przypomnienie. :D

 

Juggernaut, Wolverine, Colossus, Magneto, Bishop, Nightcrawler, Pyro (?), Storm, Cyclops, Archangel... o kim zapomniałem?

 

Wątek RPG zrobiony "na odwal się" czy lepiej niż w Diablo? Zresztą będzie demko, to się zobaczy. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam następujący problem: X-Men legends II: Rise of Apocalypse odpala mi się, widzę menu główne na tle tego posągu liczonego w czasie rzeczywistym (więc rusza silnik 3D), mogę zmieniać w opcjach co dusza zapragnie, ale gdy chcę zacząć nową grę, to - niezależnie od ustawień - ekran robi się czarny, widać na nim "growy", stylizowany kursor i koniec końców trzeba wyłączać proces, bo nic dalej się nie dzieje (wykorzystanie CPU nie wzrasta jakoś znacząco).

Z tego co wiem o grze, powinna u mnie palnąć bez łaski. Komputer ci u mnie taki: AMD Athlon XP 2000+, 512 MB RAM na dualu, Radeon 8500 128 MB, SB Live!, do tego pad Speed Link z dwoma analogami (gra go rozpoznaje, mogę np. włączać i wyłączać wibracje w menu). Działo się tak na starym (tzn. dość dawno zainstalowanym) systemie WinXP z SP2, więc go przeinstalowałem i kicha - dalej to samo. Próbowałem sterowników wxp-w2k-catalyst-8-051-040825a-017633c, oraz 6-5_xp-2k_dd_ccc_wdm_enu_32464 (chyba ostatnie stery ATI oficjalnie wspierające Radka 8500). Jakieś sugestie? Z góry dziękuję za ewentualne pomocne wskazówki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...