Skocz do zawartości
finalcell

X-Men 2: Wolverine's Revenge

Rekomendowane odpowiedzi

A mowia ze z ati sa tylko problemy.... A co do gry, to nie sadze zeby wymagala pelnej obslugi 8.1 ( wtedy nawet na gf3 bys nie pogral),m nie sadze zeby tez wymagala dx8.0 ( nawet nie wiem czy wykorzystuje...)

 

Sprobuj roznych sterow, poszukaj moze jest patch do gry, przeczytaj jej dokumentacja..... napewno da sie ja u cibe uruchomic...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najpierw rzucasz nim tak jak na początku gry (z za niego popychasz go w ciężarówki), potem jak on rzuca beczkami to je odbijasz pazurami, a potem jak on skacze to stajesz na zielonym punkciku i wciskasz strike żeby go wykończyć. NIE MA POTRZEBY CHEATOWAĆ! TA GRA JEST ZBYT PROSTA!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie. Mam problem w X-men 2 Wolverine's Revenge. Zatrzymałem się w akcie 4, w planszy 2 (Zaraz po INTO THE VOID). To jest ta misja, w której trzeba być cicho :D, uważać aby beczki nie wybuchły i uważać na detektory/probe'y. Trzeba wejść po drabinie, właczyć panel, później przez most dwóch kolesi do pokonania, tunel w wieżyczką i pomieszczenie z 3 ROBOTAMI, z którymi niewiem jak sobie poradzić :( Jeśli ktoś przeszedł ten moment to niech da znać co zrobić, aby je pokonać.

 

Ostatecznie jeśli ktoś zna jakieś kody to niech poda je tutaj, gdyż dla poznania dalszej historii Wolverine'a jestem skłonny skorzystać z kodów.

 

Przepraszam, że wracam do tak starej gry, ale ona po prostu wymiata :) i dopiero niedawno ją kupiłem, no i opowiada historię X-Men, a bardzo lubię tą grupę mutantów, jej przygody itp.

 

A z Sabertoothem pod koniec aktu 3 męczyłem się chyba z 2 godziny, póki nie znalazłem na niego sposobu :D

 

Proszę, nie piszcie, że były takie topici na temat X-men - siedzę na modemie i w moim przypadku "czas to pieniądz" więc nie piszcie że BYŁO !!! tylko podajcie sposób na pokonianie tych piep... robotów. Please !!!

 

Za odpowiedzi wszystkim serdecznie dziękuje.

Crosis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi Ci o ten most, na którym są: ciężarówka i żołnierz ? Tego mostu nie można przejść. Musisz dojść do takich generatorów (ogrodzonych siatką, niedaleko mostu), tam musisz wbić pazury w taki specyficzny punkt (opcja ACTION), na pewno zauważysz. Później będzie krótka animacja, kiedy się skończy to helikopter wraz z żołnierzami będą przy wejściu do kompleksu. (Takie wielkie drzwi ;) ). Musis się przemknąć i wejść do kompleksu :)

 

Tak więc ten most jest dla picu :D , powodzenia !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

 

 

mam problem z gierką X2WR w trakcie uruchamiania wychodzi mi do windows bez żadnego komunikatu tak jakbym wcale jej nie uruchamiał, a dokładniej to jest tak klikam myszką na plik "wolvie" pojawia się czarny ekran i tak ok5sek i nagle ... nic pulpit windowsa i gó*wno...

 

... :mur: i tak od kilku dni

 

czytałem info gry na temat techniczny i takie tam ale nic nie jarze.

 

Mam dobry sprzęt P 2,4Ghz 500pare Ram i wogóle wypas Radeon ileś tam tysięcy no kurde nie wiem co jest grane? dlaczego ta giera nie chce ryrać?

 

panowie i panie bardzo proszę o pomoc jestem nałogowym graczem i ciężko jest mi pogodzić się z tym... że kkurde nie działa ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...