Skocz do zawartości
krogoth111

Artwork z sexy myszą - Moja dewiacja :)

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie.

Od kilku dobrych lat mam na kompie pewną grafikę Załącznik.

Podoba mi się i gdyby istniała naprawdę wziąłbym za żonę, albo nie za żonę. ZA KOCHANKĘ :)

To tak żartem ale poważnie założyłem temat bo poszukuję więcej tego typu artworków.

Wpadam na rózne strony ale nic podobnego co by mi sie spodobało nie ma.

Chciałbym coś na tapetę 1920x1200 z taką myszką coś ciemnego.

Niestety ciagle wszedzie te czarodziejki z księzyca za którymi nie przepadam.

Macie jakieś namiary na podobne obrazki w ciemniejszych barwach?

Proszę nie fapować na mojej myszce xD

Edytowane przez Tal-Rash
  • Upvote 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie żebym coś miał do tego, jak i do różnych dewiacji, ale... Poprawiłeś mi humor na cały weekend. Przepiękne. Jeżeli się nie obrazisz, wykorzystam to jako świetny pomysł na karniaki w przyszłości... ;D A żeby nie wyjść na świnie, powiem w mojej obronie że sam temat skojarzył mi się tylko z tym obrazkiem (który zresztą ktoś z użyszkodników tego forum miał na avku) http://farm4.static.flickr.com/3325/3267112584_dc94d71b2d.jpg

 

Cholera, myślałem że to takie żarty, żarciki, a tu proszę, Osamu Tezuka się tym jarał...

http://www.japanator.com/ul/32095-hidden-batch-of-risque-tezuka-art-released-by-his-daughter/t1-620x.jpg

Edytowane przez Drunk_ZoZol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...