Jump to content

Je m appelle Ferdinand

Stały użytkownik
 • Posts

  2088
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  42

Everything posted by Je m appelle Ferdinand

 1. Ciśnięcie jak najszybciej jest to możliwe - popieram. Ciśnięcie jak najszybciej za cenę bezpieczeństwa swojego i innych - nie popieram.
 2. Jak chcesz mnie wkurzyć to bierz Mate 20 Pro bo stoi teraz w promocji za 1500PLN do 25 września.
 3. No zgaduj panie znawca jaka jest odchyłka, akurat liczę to sobie zawsze po tankowaniu.
 4. 300 kuni to pewnie dużo pali... I gdzie są wasze TDI ?
 5. Tell me more jak się na tym lata w praktyce, bo nigdy nie używałem a mam go w pakiecie.
 6. Jak chodziłem do szkoły na wsi to zdarzało się że część uczniów przychodziła dopiero pod koniec września jak wykopki zimnioków się kończyły. Zresztą co mnie interesują problemy innych. Niech się każdy martwi i troszczy o siebie.
 7. To już kwestia tylko i wyłącznie nazewnictwa.
 8. Chyba u Ciebie. Strzałeczką zaznaczony widok z mojego balkonu. Tak się żyje.
 9. Zwłaszcza dla średnio-zaawansowanego handlowca z aspiracjami na przeskok w kierunku bmw 320d bieda edyszyn (oczywiście najem długoterminowy).
 10. Na prawdę nie rozumiem ludzi którzy jeżdżą nad polskie morze. A jeszcze bardziej nie rozumiem pakowania się gdziekolwiek na urlop w sezonie, gdy fabryki mają przestoje i cała klasa robotnicza wyjeżdża na swoje sfinansowane przez bank olinkluziw. No i te upały po 30 *C. Wiem że nie wszyscy mają możliwość ale podejrzewam że akurat większość z nas, niedobitków czasów forumowych (nie)słusznie minionych, zarabia na życie używając mózgu i będąc fachowcem w swojej dziedzinie. Takim ludziom nie odmawia się urlopu w pierwszej połowie września. Ruch mały, temperatury idealne. To jest prawdziwy urlop.
 11. Jak na lato. Nie przetwarzam żadnych danych mogących leżeć w kręgu zainteresowania podmiotów, które byłyby zdolne do ich podglądania.
 12. OneDrive Premium. Bardzo fajnie współpracuje z telefonem na androidzie, wygodny, duża pamięć. Polecam. A do prac biurowych i dokumentów tylko Google Docs. Kto w 2019 roku jeszcze używa pakietu Office / Open Office offline ten nie wie co traci.
 13. Nie pamiętam czy to urban legend czy czytałem to w jakimś profesjonalnym opracowaniu, ale podobno dosyć duża część dolarów nosi ślady kokainy.
 14. Jaki sezon? Film wyszedł. Przecież ten serial to alegoria o wpływie nowoczesnej technologii na ludzi,. Oczywiście że jest lekko irracjonalny i przerysowany. Po każdym odcinku jeszcze długo się zastanawiasz nad tym, że to co zostało pokazane wcale nie jest tak odległe od naszej rzeczywistości. Przynajmniej ja tak miałem. Całkiem spoko. Lekki, przyjemne w fajnym klimacie. Nie jest to serial AAA bo nigdy nie miał taki być.
 15. Przecież to był najgorszy szajz. Bardzo dobrze że wycofali.
 16. Poletzam +1 W sumie jakbym nie miał zimówek to całą zimę bym przejeździł na letnich.
 17. Mniej więcej tak, tylko że większość programów nie działa (wcale lub nie działa prawidłowo) z innymi kablami. Pomimo że we wszystkich elektronika jest podobna a wszystkich protokołów CAN jest mniej niż 10. Ja wydałem 400, bo jeszcze cło i vat mi doliczyli :( :( :( Ta podróbka Delphiego jest spoko, coś pomiędzy ELM327 a Rheingoldem (bmw) i 99% osób wystarczy.
 18. Kup jakiegoś dedyka do nissana. BMW / VAG / Mercedes zrobisz każdym interfejsem, ale dużo japońców wymaga dedykowanej diagnostyki. Ostatnio robiłem Opla i Delphi oraz Viaken nie chciały nic pokazać, dopiero właśnie ELM327 coś wykrył.
 19. Jak mieszkasz na zadupiu i masz dobrą zamrażarkę to tylko ta opcja.
 20. Imho nie. Dobry olej + wymiana co 8-10kkm w dupowozie i co nawet 4-5k w wyściguwie.
 21. Jedyne słuszne tarcze, poletzam. U mnie w parze z Ferodo Performance latają.
 22. Jak w dieslu, idealne do dupowozu. Strzał +225nNm w ciągu 1000RPM, Twoje panewki lubiom to :D
×
×
 • Create New...