Skocz do zawartości
Venom86

Buzzy & Venom86 ProMarK Team (4244pkt.Ven) !!!

Rekomendowane odpowiedzi

Po wielkich staraniach (przenoszenie biurka pod strumień zimnego powietrzea z okna hehe :P ) doszedłem do 4115 pkt. na taktowaniu GPU 265 / Memory 264. [standardowo 255/220] Sprzęt macie w podpisie. Jak to dokładnie zrobiłem? Na GPU jest mały wiatraczek standardowy a na pamięciach...nic nie ma ;) na całą k.grafiki nacelowałem wielki wiatrak o średnicy 20cm i 2000obr. z baaardzo dużą wydajnością. Wiał na karte z odległości kilku cm. W pokoju otwarte okna, 15C :lol: Pobiłemjuż rekord Polski i (moze Europy) niektóre karty ASUSA. Myślę że jak założe na stałe chłodzenie obejmujące całą karte + ten byczy wiatrak to będą wspaniałe wyniki! Życzcie mi powodzenia i niech FPS będzie ze mną :twisted:

 

 

PS. Pytajcie o co chcecie! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie jak ci gościowie robią te rekordy pod 5800? Poprostu biorą GPU albo MEMORY od lepszych kart grafiki i wkładają do GF2 , a potem wynik wielki wychodzi! Oszuści zarembani! Jak MX400 to MX400 a nie ULTRA albo R7500!! :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po wielkich staraniach doszedłem do 4115 pkt. na taktowaniu GPU 265 / Memory 264. [standardowo 255/220] Sprzęt macie w podpisie.

1. Gratulacje

2. Ale to nie jest standardowe MX400, bo referencyjne nVidii są taktowane GPU 200, mem 167...o ile mi wiadomo :P Swoją z takich wartości podkręciłem do 275(bałem się)/210, i na antku 2000+ oraz 384mb sdram miałem 3590 jakoś...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie jak ci gościowie robią te rekordy pod 5800? Poprostu biorą GPU albo MEMORY od lepszych kart grafiki i wkładają do GF2 , a potem wynik wielki wychodzi! Oszuści zarembani! Jak MX400 to MX400 a nie ULTRA albo R7500!!  :evil:

Wiesz co , najpierw przeczytaj przyklejony temat Xtreme BGA resoldering

w podkręcaniu, to się dowiesz czy to takie proste.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie jak ci gościowie robią te rekordy pod 5800? Poprostu biorą GPU albo MEMORY od lepszych kart grafiki i wkładają do GF2 , a potem wynik wielki wychodzi! Oszuści zarembani! Jak MX400 to MX400 a nie ULTRA albo R7500!!  :evil:

taaa, a łyżka na to "niemożliwe" :lol:

po prostu chłodzą zawaliście dobrze (pelty, woda, freon) i robiąekstremalne v-mody, ot cały sekret. na pewno nikt nie wsadzi lepszego gpu czy pamięci :lol: , co najwyżej ktoś mógłby wgrać bios od MX400 do Titaniuma ale wątpię żeby to chodziło jak należy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie jak ci gościowie robią te rekordy pod 5800? Poprostu biorą GPU albo MEMORY od lepszych kart grafiki i wkładają do GF2 , a potem wynik wielki wychodzi! Oszuści zarembani! Jak MX400 to MX400 a nie ULTRA albo R7500!!  :evil:

Ejo nie przeginaj to narazie malo realne - choc niektorzy probuja - ale tak az to sie nie da...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie jak ci gościowie robią te rekordy pod 5800? Poprostu biorą GPU albo MEMORY od lepszych kart grafiki i wkładają do GF2 , a potem wynik wielki wychodzi! Oszuści zarembani! Jak MX400 to MX400 a nie ULTRA albo R7500!!  :evil:

To mnie rozbawiło :lol: szczególnie z GPU.

 

Chlopie nie masz co marzyć o rekordzie na powietrzu.

Większość rekordów robiona jest na kartach zmodowanych mowie o v-modach i chłodzeniu wodą lub FC. Może nie koniecznie w przypadku MX400 ale raczej bez V-modów nie da rady.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest rekord to mnie zars rozdupi... hehe zobacz na moj wynik

http://service.futuremark.com/compare?2k1=6667151 procek lekko wykrecony male FSB grafa wykrewcona na standartowym chlodzeniu !!!!!!! (wynik za czasow jak nie wiedzialem co to extremalne krecenie) Jak chcesz zaimponowac to wytrzep na tym swoim GF 2 4600marków to wtedy mozna pisac Re5pEcT ......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiesz naprawde nei chcialem tego robic ale zrobilem. Pojechalem do kumpla po jego Gf 2 Mx 400. Zaras jak tylko zjem zlaoze godo kompa i niech wygra lepszy :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No panowie nie obrażać mi gościa z mojej miejscowości co jak co rekord DUBIECKA ma jak w banku za co <Respect>!!! 8O :D No ale to na pewno jego nie ostatnie słowo może jeszcze coś wymyśli!!!!!!!!!!!

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh a wie ktoś może jaki jest rekord na karcie GF2 mx 200?? I czy istnieje jakaś stronka z rekordami kart graficznych??

Ja mam teraz 1437 pkt. Pewnie nieduzo mniej niz rekord na tym jest. :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No panowie nie obrażać mi gościa z mojej miejscowości co jak co rekord DUBIECKA ma jak w banku za co <Respect>!!! 8O  :D  No ale to na pewno jego nie ostatnie słowo może jeszcze coś wymyśli!!!!!!!!!!!

Pozdrawiam

ja wiem czy jak w banku ja też sobie moge kupic msi mx400 i sie pobawić

bo mój mx prolinka to do o/c nie zabardzo.................... :(

no ale szkoda kasy na te [ciach!]o już niebawem pobawie się czymś lepszym hehehe :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh a wie ktoś może jaki jest rekord na karcie GF2 mx 200?? I czy istnieje jakaś stronka z rekordami kart graficznych??

3629 3dmarkoof no zarejestrooj sie na futuremark.com

 

5,8K oo kur..... nie to ... niemozliwe!!!

http://service.futuremark.com/compare?2k1=4633154

 

Wiecie jak ci gościowie robią te rekordy pod 5800? Poprostu biorą GPU albo MEMORY od lepszych kart grafiki i wkładają do GF2 , a potem wynik wielki wychodzi! Oszuści zarembani! Jak MX400 to MX400 a nie ULTRA albo R7500

buahaha hihi ROTFL

 

Widze że robi się ciekawie więc dla wiekszej wiarygodnosci proponuje wysłanie screna ze swoim wynikiem

no screen na pewno jest wiarygodny :lol: :wink:

 

compare i wszystko na ten temat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh a wie ktoś może jaki jest rekord na karcie GF2 mx 200?? I czy istnieje jakaś stronka z rekordami kart graficznych??

3629 3dmarkoof no zarejestrooj sie na futuremark.com

 

5,8K oo kur..... nie to ... niemozliwe!!!

http://service.futuremark.com/compare?2k1=4633154

 

Wiecie jak ci gościowie robią te rekordy pod 5800? Poprostu biorą GPU albo MEMORY od lepszych kart grafiki i wkładają do GF2 , a potem wynik wielki wychodzi! Oszuści zarembani! Jak MX400 to MX400 a nie ULTRA albo R7500

buahaha hihi ROTFL

 

Widze że robi się ciekawie więc dla wiekszej wiarygodnosci proponuje wysłanie screna ze swoim wynikiem

no screen na pewno jest wiarygodny :lol: :wink:

 

compare i wszystko na ten temat

no wiem przeciesz pisze :lol: bosze ............czytać dokładniej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, Buzzy przeszedł do 4235 po rozmowie w GG doszedłem do wniosku że pobije go za tydzień bo kompletuje i składam chłodzenie no i źle robiłem! Przecież do wyniku wystarczą pierwsze testy, a u mnie robił zwisy po tych testach! Więc...do podkręcenia ;) Na razie "szakunec" dla Buzziego ... a za tydzień dla mnie :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...