Skocz do zawartości
szybki__

morrowind

Rekomendowane odpowiedzi

jak macie jakies pytania to walcie. troszke poznalem ta gierke. :]

Gdzie jest to miasto, w ktorym mieszka kolezanka tej panienki z zadania -na samym poczatku kiedy stala przy drodze, a ja szedlem 1 raz do Balmory i robilem dla niej questa(dala mi rekawice, zeby zaniesc gostkowi co ja okradl :)) :D

Misto ktorego szukam to Tel Aruhn, a panna to Emusette Bracques :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdzie kupic lodke (tratwe, jacht, albo cos w podobie) bo chce sobie poplywac 

 

najlepiej taki statek jak na poczatku gry

obawiam sie ze nigdzie, bo w ogole nie ma takiej mozliwosci...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie szukajcie lodki. lepiej znalezc czarna panne ktora ma na sobie buty slepej szybkosci (zaciupac ja i z glowy) bieganie i plywanie jest duzo szybsze. nawet rybki was nie dogonia :twisted: :twisted: :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A byliście kto może wampirem, to jest cos 8) zmienia sie wygląd ,wszystkie parametry tak lecą do góry ze sie stajecie maszyną do zabijania i kurde skacze sie jak żaba 8)

ale ma to minusy ....- nikt cie nie lubi i chce ci zrobić kuku :cry: aaaa no i słonce zabija

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a uzyj scrolla jump +1000 dostalem go od jakiegos kolesia. skacze sie ponad gorami :D chyba powroce do tej gierki. jaki jest maksymalny lewel??? ja mam 45 albo 46. i troche nudno sie zrobilo bo juz nie mam jakich profesji sie uczyc :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to popelnij pare raze przestepstwo :twisted: spadna i wspolczynniki i znowu bedziesz awansowal. tak mi sie wydaje przyanjmniej. chyba gdzies czytalo ze max. lv to 70-iles., ale glowy nie dam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm dziwe, uzywajac AFx16 a nawet AFx8 (minimalna roznica w jakosci miedzy nimi i minimalny spadek wydajnosci) nie zauwazam zadnych rozmytych tekstur w zadnej grze.

 

Moze strey cos skopaly, polecam catalysty 2.5 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm, w sumie to tylko w balmorze mam problem z animka, wiec olac to...btw., czegos nie rozumiem...dlaczego jesli np. mialem topor jednoreczny i tarcze to po wzieciu topora dwurecznego nie spada klasa pancerza? (dopiero jesli 'recznie' zdejme tarcze) troche bez sensu jak na moj gust...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja gralem w eng. redgardem (ktorys z wojownikow), po przejsciu na ver. pol. gram 'magiem bitewnym' (mroczny elf or sth:). nawet ciekawie...hmm, ale z tym sejwami to jest kwas troche ze nie ma jak przekonwertowac...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[...] czegos nie rozumiem...dlaczego jesli np. mialem topor jednoreczny i tarcze to po wzieciu topora dwurecznego nie spada klasa pancerza? (dopiero jesli 'recznie' zdejme tarcze) troche bez sensu jak na moj gust...

tez mnie to zdziwilo, ale to raczej bug, a nie zamierzone dzialanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie myslicie, ze niewidzialnosc ( znaczy w przedmiotach z ladunkami lub w zakleciach ) jest troche przegieta. dzieki niej moglem miec praktycznie kazda rzecz jaka chcialem ( mala kradziez hehe ;) ), ale to troche psuje przyjemnosc z grania...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi ta gra chodzi tragicznie :( jakieś średnio jakieś 35-40FPS ale często spada poniżej grywalności , detale na full ustawione . Jedno mnie dziwi po włączeniu AF 16x i FSAA 4x gra chodzi identycznie ! Coś mi sie zdaje że ona jest bardziej zależna od proca niż karty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kazz zmien graficzna, Ja mialem taka sama jak Ty i po zmianie na ta co mam teraz zobaczylem roznice. Szczegolnie podoba mi sie blyszczaca woda ktorej nie mialem na GeForce2 Pro. Jak bym wiedzial ze bedzie taka poprawa wydajnosci w grach to bym juz dawno zmienil...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...