Skocz do zawartości
szybki__

morrowind

Rekomendowane odpowiedzi

jak to u was chodzi? bo u mnie przy wylaczonych cieniach w 1024x768 z fsaa quincunx i anizotropowymx8 w miastach wyciaga ok 15-18 fps...geez...i to praktyczenie niezaleznie od ustawien...ale trzeba przyznac ze wyglada maskarycznie, szkoda tylko ze animacja postacji jest na maxa dretwa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie chodził na 1024x768 w full detalach i praktycznien nie było skoków.

 

Jedyne co mi sie psuło to to wypasione miasto: Vivec, czy jakoś tak? Tam mi skakało.

 

Acha, a grałem w to na GF2Ti.

 

FPS mało mają znaczenia rw tej grze. Może mieć 20 FPS, a w ogóle nie skakać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale nie chodzi mi juz tutaj o spolszczanie dzwieków ... ale chociaż literkach, wiem ze gra na spolszczanu duzo traci, ale tam jest bardzoooo duzo...dialogów..a z angielskiego nie jestem z dobry  :wink:

Może to cie zmotywuje do nauki :lol:

 

Kup, albo ściągnij Polską wersję, bo z tymi spolszczeniami to różnie bywa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to właśnie należy grać w angielskie gry, zeby się uczyć...

 

Pamiętam jak za młodu przechodziłem gry nie znając angielskiego, były to zwykle jakieś przygodówki np: Robin Hood na Pegasusie, rozumiałem co 2 słowo, ale i tak świetnie mi sie grało i nie było z tym problemów...

 

Moim zdaniem, właśnie na grach i TV można się najlepiej angielskiego nauczyć... ale jak tego dokonać, jak w każdym sklepie polska wersja? :((

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Emmm, ja nosze jedne takie drogie, bo ladnie wygladam :D I mi nagie cialo spod zbroi nie wystaje ;) KP to nie ma, wiec ochrony nie daje, ale _moze_ sprawiac ze ktos cie bedzie bardziej lubil lub nie. Tego nie przetestowalem doglebnie, gdyz jedyny taki moment gdzie ubranko mialo wplyw(wlasciwie zbroja) to byla to Indorilianska zbroja, a ze nie bylem w tym klanie, to mnie sie zaczeli czepiac tamtejsi ztraznicy :) Wiec cos w tym jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W poczatkowym okresie gry ciuchy to fajna rzecz ktora mozna sprzedac za niezla kase.

Wlazisz do sklepu, zarzynasz sprzedawce i zarabiasz spokojnie tysiac i wiecej na sprzedazy dobr ;)

 

Sprobojcie rozebrac sie do gaci, polazic po miescie i posluchac komentarzy przechodniow :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a tak z innej beczki...:) nie wiecie czy sejwy z ver. angielskiej dzialaja z pl? bo w sumie przestalem w to grac z 2. powodow: 1. wkurzalo mnie ciagle lazenie (moze sie jakis modzik pojawil dodajcy konika takiego jak w daggerfallu albo cos..? :) ) 2. zamotalem sie w fabule bo wlasciwie niewiele rozumialem.. :roll: noj troche mnie jeszcze defi ten s-s w miastach...jakies 15 klatek...ehhh...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2. powodow: 1. wkurzalo mnie ciagle lazenie (moze sie jakis modzik pojawil dodajcy konika takiego jak w daggerfallu albo cos..? :) )

Łaziki, łodzie, 4 rodzaje teleportow.. to za malo? 8O Przynajmniej mozna przy okazji zwiedzic mase grobowców, kaplic, wyeksterminowac daedry i zdobywac ich cudne drogasne miecze etc. :D Gram miesiac a nawet polowy wyspy dokladnie nie zdazylem zwiedzic (zgrabic).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no niby nie, ale wlasnie chodzi o to zwiedzanie...po prostu lazenie zajmuje za duzo czasu w stosunku do samego 'grania', wiec przydalby by sie jakis srodek lokomocji...te ktore wyminiles sa oki, ale tylko jesli chce np. skoczyc z jednego miasta do 2...drogi miedzy nimi nie poznam juz w ten sposob...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze kilka pytan:

 

-mozna kupic dom ?

-mozna miec jakies zwierze (konia, itp) zeby wozilo, lub chociaz nosilo bagaze

-mozna miec pomocnika ?

-czy sa czary na teleport (zeby nie placic nikomu)

-czy jest jakis plugin zeby grac na multi ??

-ktory macie lev ?

 

 

no to chyba wszystko :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tobiasz >>> cena za moja glowe jeszcze do (niecalkiem)niedawna wynosila jakies 5050. Potem za wykonanie zadania zostalem oczyszczony, ale fajnie bylo sie przedzierac miedzy miastami zeby straznicy nawet mnie nie zauwazyli, bo by mnie zaczeli gonic :D

Level mam hmm nie pamietam :P ponad 20 napewno. W kradzieze sie bawie, ale tylko kiedy nikt mnie nie widzi :P Czymozna kupic dom, to nie wiem, ale w jednym z w miare poczatkowych zadan mozna go zdobyc w Balmorze. Raz mialem pomocnika w jednym zadaniu w pewnych jaskiniach, ale tylko raz i tylko tam na krotko(wojowniczka!:)). Tak!! 3 czary teleportu sa bezplatne - tylko twoja mana potrzebna, ale tez potem dostaniesz za zadanko naladowane 2 amulety teleportujace :D Nie ma pluginu do multi :(

 

 

A ja mam takie pytanko, czy zaklinaliscie juz sobie bron???

moj miecz, tzn. juz drugi miecz zaklalem- 1za 8k, 2 za 15k :D

ladunek 160, przy trafieniu 11-15helta przeciwnika przenosi sie na mnie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram na pl versji. Pluginy dzialaja z polska wersja?? nawet nie sprawdzalem :)

Z ta towarzyszka to tyez quest jest, na poczatku. Panienka poznana na drodze mowi ze moze jej kolezanka w jakims miescie(nie wiem jeszcze gdzie to miasto, fak!!:)) byla by zainteresowana znajomoscia czy jakos tak :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie sprawdzalem jeszcze tego pluginu z panieka ale znalazlem inny:

 

na samym poczatku gry jest czlowiek ktory za 1000 czegostam wynajmuje ci dozywotnio niewolniczke :D

 

nie oplaca sie jej wynajmowac - szkoda kasy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie mam pojecia. gralem w angielska wersje. ale podobno mozna przenosic savy do polskiej. mi sie juz nie chcialo. a raczej nie mialem czasu zeby dalej siekac potworki moimi sprzetami. jak macie jakies pytania to walcie. troszke poznalem ta gierke. :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...