Skocz do zawartości
Bump

Darmowe Gry 3d

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć.

Zastanawiałem się w co ludzie grają po internecie.

Znacie może jakieś darmowe gry "tylko online" np. Enemy territory, Americas Army.

Jeżeli gracie w jakieś gry tego typu lub znacie godne polecenia to prosze zamieście je tu :-)

:D

Edytowane przez Bump

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lineage2, od razu mowie ze masz za malo ramu do tej gry ;]

1318371[/snapback]

e tam, tylko w miescie jest tak koszmarnie;]

mi tam na 512 chodziło w miare dobrze:>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lineage2, od razu mowie ze masz za malo ramu do tej gry ;]

1318371[/snapback]

Problem polega tylko na tym ze Lineage2 nie jest darmowe (Lineage 1 jest), a prywatne serwery nie sa zbyt legalne i aktualne (na oficjalnych juz C3 a na prywatnych C1, gdzieniegdzie zabudowane C2).

Przy 512M pamieci grac sie da, ale od czasu do czasu trzeba gre restarowac bo zaczyna mulic przy czestym przechodzeniu z lokacji do lokacji.

Edytowane przez KrzychuG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm skoro klienta mozna pobrac ze strony producenta _za darmo_ to mi sie wydaje, ze jednak gra jest darmowa. A, ze konto na oficjalnym serwerze jest platne to inna sprawa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 kostki 1024mb powinny wystarczyc 8) , chociaz pewien nie jestem :?

1318871[/snapback]

Starczy na jakies 6 godzin graja przy zalozeniu ze bedziesz sie przemieszczal w obrebie 3 miast ;)

 

Hmm skoro klienta mozna pobrac ze strony producenta _za darmo_ to mi sie wydaje, ze jednak gra jest darmowa. A, ze konto na oficjalnym serwerze jest platne to inna sprawa...

Fakt, klienta mozna sciagac, ale co ci po nim, skoro pozwala on na gre tylko na platnych serwerach (znowu kochany abonament). Zeby pograc na prywatnych to okazuje sie, ze tamten klient juz nie pasuje, trzeba miec innego, bawic sie w patche, meczyc czasami z chinskimi krzaczkami (nie wszystko jest przetlumaczone na angielski). Mimo tego mi sie gra podoba :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt, klienta mozna sciagac, ale co ci po nim, skoro pozwala on na gre tylko na platnych serwerach (znowu kochany abonament). Zeby pograc na prywatnych to okazuje sie, ze tamten klient juz nie pasuje, trzeba miec innego,  bawic sie w patche, meczyc czasami z chinskimi krzaczkami (nie wszystko jest przetlumaczone na angielski). Mimo tego mi sie gra podoba :)

Tak ale jak sie sciagnelo klienta c1 to nic nie trzeba sie bawic ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam całkiem fajny symulator samochodów RACER najlepiej ściągnąć najnowszą betę.

Gra posiada bardzo dobrą fizykę jazdy, podobną do life for speed, ogromne masy torów i samochodów do ściągnięcia, niezłą grafikę oraz całkiem niezłą grywalność. (playmouth barracuda na le'mans to jest to :twisted:

Uczepić się w nim można niedopracowanymi zdeżeniami, przy rąbnięciu w coś z większą prędkością samochód wpada w "korkociąg", tym że sporo tras i samochodów do ściągnięcia nie są kompatybilne z daną wersją programu, oraz nieco skopanym force feedbackiem, kierownica potrafi w czasie jazdy na wprost zacząć szarpać na boki.

 

Z nie sieciowych freewarówek 3d polecam

 

-flightgear doskonały symulator samolotów, smigłowców, U.F.O. itp na poziomie MS flight simulatora może z numerkiem 97 ale jednak.

 

-MaSzyna EU-07 POLSKI!!! symulator kolei, doskonale odwzorowane zachowanie lokomotyw, prowadzenie ich to niezła gimnastyka i jest naprawdę trudne, ale realistyczne. Mogę wam powiedzieć że samo ruszenie składem towarowym uznacie za niebywały sukces i powód do dumy :D

 

Oba do ściągnięcia z pomocą :google:

Edytowane przez M4TEUSZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak ale jak sie sciagnelo klienta c1 to nic nie trzeba sie bawic ^^

1318928[/snapback]

Na oficjalnej stronce nie ma juz C1, wiec trzeba go samemu poszukac. Sam klient C1 rowniez nie wystarczy, trzeba miec jeszcze konfiguracje od poszeczegolnych serwerow (inaczej nie beda one widoczne) oraz w wiekszosci przypadkow tekstury od C2 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konfiguracja to plik ini, ktory mozna sciagnac ze strony serwera - wazy z reguly parenascie KB ;)

Tekstury C2 (lub C3) nie sa niezbedne, ale na niektorych serwerach moga sie pojawiac problemy z bledami w oteksturowaniu.

Inna rzecz, ze akurat tekstury to najmniejszy problem, mozna je bez problemu znalezc. Gorzej z klientem C1 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tekstury C2 (lub C3) nie sa niezbedne, ale na niektorych serwerach moga sie pojawiac problemy z bledami w oteksturowaniu.

1320213[/snapback]

Sporo serwerow zawiera roznego rodziaju dodatki w postaci skilli lub przedmiotow z C2, ktorych bez nowych teksturek poprostu nie zobaczysz.

 

Proponuje zakonczyc temat Lineage'a 2 i podsumowac:

Gra jest darmowa, ale zeby pograc na oficjalnych serwerach trzeba placic abonament. Prywatne serwery odstaja troche od oficjalnych i ofreruja funkcje C1 podczas gry na oficjalnych dziala wersja C2 a testowana jest C3 (nowe skille, przedmioty, regiony, stworki i chyba nawet klasy postaci). Aby pograc nalezy poszukac sobie prywatnego serwera, klienta C1 i ewentualnie tekstrur z C2 badz C3 (raczej jeszcze nie sa wymagane) oraz pliku l2.ini. Gra wymaga dosc mocnego sprzetu i duzej ilosci RAMu.

Edytowane przez KrzychuG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze że chociaż na tym Forum mówi sie o darmowych i legalnych grach bo na innych to gdzie sie niespojrzysz to tylko piraty :mur: i piraty . Ludzie poprostu niedoceniają wkładu programistów w grę i kradną je bez niczego :sad: :sad:

 

Ja polecam Lineage jak sie dokupi 3 razy 1024 DDR2 B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie przeginajcie z RAMem do L2 - da sie grac bez problemow i na 512MB. Co najwyzej beda zaciachy w miastach, ale nie jest to az tak strasznie uciazliwe...

1322979[/snapback]

Nawet z 256M ramu da sie grac, ale zeby bylo w miare komfortowo to trzeba od czasu do czasu (szczegolnie po wizycie w wiekszych miastach - Giran? ;)) restartowac gre.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...