Skocz do zawartości
[Shinigami]

Full Auto

Rekomendowane odpowiedzi

Mam tu troszke screenów z błyszczącej sie rozwalanki :)

 

http://www.speedmaniacs.de/datenbank.html?id=102&a=bilder

 

Nie wiem co o tym napisać bo nigdy nie lubiłem tego typu gier, moze wy coś wymyślicie :D

Edytowane przez Shiningami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Release 2006 (Xbox) napisane jest na tej stronie. Sega moze wreszcie przelamie zla pase. Ta gra byla prezentowana podczas E3 na xbox360. Calkiem ciekawa fizyka.

Edytowane przez Przemol^N

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a gdzie jest napisame, że jest to Carmageddon bo nie widze.

1468197[/snapback]

nie ma to jak czytanie ze zrozumieniem :*

 

 

twisted metal to niedościgniony wzór , a to mi niezbyt wygląda na jego zastępce :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak rzucilem okiem na screeny, to pierwszym moim skojarzeniem bylo Death Rally, ktore chociaz 2D, to bylo (i nadal jest boskie). Potem drobne skojarzenia z Twsted Metal, Road Wars no i NFS (U i U2 - ze wzgledu na grafike). Nie mniej gierka moze byc ciekawa..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

Ja bym chcial nastepna czesc Twisted Metala na peceta bo z tego co wiem to na blaszakach byla dostepna tylko dwojka,ktora bardzo mi przypadla do gustu.

(Mechlik ten nowy avatar byl luz,mogles go nie zmieniac :))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to mało ?? Richard Burns, Colin McRae, NFS MW, NFS 2 SE, Race driver 1,2,3, World Racing 2, Project Gotham, GTA, GTR, wiem ze połowa z tego jest dopiero w produkcji ale producenci gier juz powinni wiedzieć co robią :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to mało ?? Richard Burns, Colin McRae, NFS MW, NFS 2 SE, Race driver 1,2,3, World Racing 2, Project Gotham, GTA, GTR, wiem ze połowa z tego jest dopiero w produkcji ale producenci gier juz powinni wiedzieć co robią :)

1468884[/snapback]

Project Gotham, a to ciekawe, gdyż jak wiem ta giera nie ukarze się na PC, nawet nie miała zamiaru, a szkoda. :(

 

 

nie ma to jak czytanie ze zrozumieniem :*

nie ma jak poprawny temat, w ogóle ta gra nie jest podobna do Carmageddona, a jak ktoś chciałby ją porównywać to pasował by bardziej do Interstate '72-'82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie też nie, bo jeżeli to jest port z konsoli, to otwartych terenów nie można się spodziewać ( Interstate). W Deathrally o ile pamiętam, kibicw mogli być rozjechani ;) Ot to kolejny samochodowy shooter. Była kiedyś w 1997 roku podobna gra - ściagało się po torach i strzelało. Takich gier jest na pęczki, dla mnie niedoścignionym wzorcem w tej kwesti jest super popiepszony Rollcage 1-2 :D)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...