Skocz do zawartości
s33d

Glosniki 5.1 + Laptop

Rekomendowane odpowiedzi

Ludzie ratunku!!! Kupilem toshibe Tecra-A3 183 i sie przerazilem ze najprawdopodobniej nie podłącze do niej mojego zestawu glosnikow 5.1 (creative). Prosze wyprowadzcie mnie z bledu ew - pomóżcie mi w podłączeniu zestawu do laptopa bo nie wytrzymam tego szmeru z glosniczkow...

POMOCY !!!!!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli nie masz w standardzie wyjsc analogowych 5.1 lub wyjscia cyfrowego bedzie problem. Bo watpie aby podlaczenie glosnikow przez rozgaleziacz bylo satysfakcjonujace. Chyba bedziesz musial kupic lepsza karte i dopiero pod nia podlaczyc caly zestaw.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli nie masz w standardzie wyjsc analogowych 5.1 lub wyjscia cyfrowego bedzie problem. Bo watpie aby podlaczenie glosnikow przez rozgaleziacz bylo satysfakcjonujace. Chyba bedziesz musial kupic lepsza karte i dopiero pod nia podlaczyc caly zestaw.

1661244[/snapback]

z wyjsc mam tylko wyjscie na mikrofon i sluchawki. chyba nic wiecej. a z ta karta to jak ? rozumiem ze musze kupic zewnetrzna karte dzwiekowa.

np taka:

http://w2.sirius.pl/towar_karta.php?PubKat...0&TowarId=12053

czy ta karta umozliwi mi podlaczenie mojego zestawu? potrzebuje 3 wejcia: czarne zielone i pomaranczowe. ew prosze o jakies propozycje innych kart - moga byc tansze - wazne abym mogl podlaczyc moj zestawik :)

Edytowane przez s33d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ta karta ma wyjscie na sluchawki albo optyczne - wiec jak masz w glosnikach wejscie optyczne to ona bedzie pasowala

 

dodatkowo sprawdxcz czy twoj kontroller pcmcia jest kompatybilny z ta kartą :

ttp://tinyurl.com/dzfsc

 

a tak poza tym masz watek ponizejo kartach - po co go dublowac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Więcej informacji na temat karty Sound Blaster Audigy 2 ZS Notebook PCMCIA znajdziesz na stronie producenta

http://www.creative.com/products/product.a...4&product=10769

Kliknij na zakładke 360 demo, ustaw ją odpowiednio, a zobaczysz wszystkie porty wejścia/wyjścia.

Za taką cenę jednak wolałbym kupić kartę zewnętrzną na USB taką jak np ta http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=9475. Różnica w cenie jest niewielka a możliwościami biję kartę PCMCIA na głowę. Do tego karta jest sprzedawana wraz z pilotem co uważam za wielką zaletę.

Miałem kiedyś przyjemnośc słuchać muzyki używając tej karty (głośniki Creative 5.1-lecz nie wiem jaki model dokładnie). Brzmiało to wszystko rewelacyjnie.

Zrobisz jak zechcesz ale na twoim miejscu brałbym kartę na USB.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za taką cenę jednak wolałbym kupić kartę zewnętrzną na USB taką jak np ta 1665529[/snapback]

 

Od kiedy NX mozliwosciami bije na glowe ZS????? :mur:

post-112105-1127554839_thumb.jpg

Edytowane przez Phuong

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od kiedy NX mozliwosciami  bije na glowe ZS?????  :mur:

1665794[/snapback]

No dobra, z tym biciem na głowe to morze troche przesadziłem (chociaż zależy co bierzemy pod uwagę) ale chyba nie powiesz ze ta karta PCMCIA ofreuje większe możliwości niz zewnętrzna karta NX na USB.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra, z tym biciem na głowe to morze troche przesadziłem (chociaż zależy co bierzemy pod uwagę) ale chyba nie powiesz ze ta karta PCMCIA ofreuje większe możliwości niz zewnętrzna karta NX na USB.

1665973[/snapback]

 

spojz na zalaczona(wyzej) tabele z mozliwosciami kart audigy....

 

ZS jest nowsza i ma wiecej mozliwosci od starego NX i to nie podlega dyskuscji!

 

zreszta NX obciaza CPU

a ZS "odciaza"CPU -procesor ma wieksza wydajnosc niz z NX a nawet z zintegrowanym codeciem audio np: AC97!!

Edytowane przez Phuong

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za taką cenę jednak wolałbym kupić kartę zewnętrzną na USB

1665529[/snapback]

Przewagą kart na PCMCIA jest to, że praktycznie całe wchodzą do laptopa (całe chowają się w złącze PCMCIA) a w przypadku USB masz obok laptopa skrzyneczkę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...