Skocz do zawartości
Hanu

AMP 2 - killer dla kompów

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy odpalaliście demo tej nadchodzacej gierki. Toż to potrafi zmiażdzyć większość konfigów. Ściągnąłem, odpaliłem w standardowym dla siebie 1024x768,AAx4, AFx16 gdzie większość gierek hula spox, a tu...12-15 fps!!! Do pobrania stąd: http://www.gamershell.com/download_2271.shtml

Co o tym sądzicie://http://www.gamershell.com/download_...o tym sądzicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie w 1024x768 i 4xanizo(max textury) w zamknietych pomieszczeniach tam gdzie swiatło wolumetryczne 12-27fps, na otwartej przestrzeni 30-70fps,

 

w mapie cube sr. 80fps

 

ten silnik chyba ma pare efektow z dx9 czy mi sie tylko wydaje??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm niezly silnik musze przyznac. U mnie na 1024/max aniso x16 gra sie normalnie ,ale jak wlacze AAx4 to mam 6-15FPS 8O Oto screen ,a grafa jest bardzo podobna do Dooma 3 i musze powiedziec ,ze tekstury w tym amp2 sa nawet lepsiejsze niz w alphie d3 :P

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LOL, uruchomiłem na swoim kompie i nic mi się nie tnie ? Co jest, na żadnej z 2 map nie zeszło poniżej 30 fps ??

 

Gram na 1280x1024 high detal, może coś się kaszani bo nie wierze żeby tak płynnie łaziło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Plynniutko.

Raz w korytarzu na poczatku, gdzie tak stroboskopowo blyska (zaraz za tym przejsciem, ktory pokazuje screen Karasa) schodzi mi do 21 fps.

Reszta 30-40 fps na zewnatrz ponad 50fps.

1024x768 max detale.

Gdy wlacze AA quincunx i Anizox4 to juz padaczka - schodzi do 12 fps :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KICZ KICZ!

wstretny engine.... 'grajac' w to czulem sie jak bym chodzil po supermarkecie 

za duzo swiatla  i masa niedorobek w grafice ogolnie  2/10 doom III o 100kroc lepsze.

Hmmm a na jakim sprzecie (VGA) grales?? Bo ja zadnych niedorobek nie zauwazylem 8O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie tam sie srednio podoba - jakos to wszystko plastikowo wyglada :/ Gralem w 800x600 i mam 18-4x FPS bez AA i AF. Średni engine udający D3 - DX9 raczej tam nie ma - jesli sa to niech mi ktos pokaze co tam jest czego 8.1 nie potrafi :P

 

Aha... na Cube mam ponad 90 do ponad 100 fps.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stawianie tego "dziela" obok DOOMa ]I[ to nieporozumienie. Co to wogole jest, ja sie pytam ? !!! Czym tu sie zachwycac ? toz to graficzne dno szkaradne!!! ( i to jakze wspaniale menu : ))))))))))))))))))))))))

 

Wymagania : Na Radenonie 9200 ( fuck ! ) w 1280*1024 nonAA i AF bez przycinek.

 

Tak z innej beczki : Aktualnie jestem pod wrazeniem CALL OF DUTY : misje w plenerze to mistrzostwo w dziedzinie gier : )

 

PZDR4ALL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzajcie.

Nie ma jeszcze gry na rynku, ktora ma lepsza grafe od tego techdema.

I nie tlumaczcie mi tutaj, ze sa gusta i gusciki.

Po prostu grafa jest swietna, tekstury ostre jak zyleta (ostrzejsze niz w D3 - popatrzcie na ta karbowana blache z ktorej jest podloga), swiatla i cienie prawie jak w D3 (conajmniej z osmiu zrodel).

ar2r, przestan bajdorzyc z tym R9200. Chyba, ze masz 15 fps, a przycinki to u Ciebie schodzenie plynnosci do 1fps (ja to przynajmniej tak rozumiem).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...