Jump to content

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 04/01/18 in all areas

  1. 1 point
    Ma to być komputer tylko do grania? Jeśli tak to Ryzena odpuść. Żadnego skalpa nie trzeba robić. Można ale obowiązku nie ma. Będziesz podkręcał?
  2. -1 points
    Jak nie będzie skalpu to nie tykać 8700K! Bo to niewypał obok X299. Corsair jest w trakcie przejęcia przez eagle treagle co spowoduje problemy z gwarancją produktów Corsaira. Dlaczego? Ryzen czy Coffe Lake? absolutnie nie płyty gigabyte bo to proszenie się o problemy + ram 2400mhz mocno spowolni zarówno 8400 jak i ryzena Coffe Lake to nieudana podstawka dla ludzi którzy patrzą tylko na wydajność a nie na to że prędzej będą problemy z przegrzewaniem przez osoby nie skalpujących procka od razu ja wybrał bym ryzena z kilku powodów : -zapas mocy przez niewykorzystane aktualnie w grach SMT {ale z HT było to samo na początku i jak weszło to dało procom intela z HT niezłego kopa} -ryzen jest lutowany więc jest chłodny i będzie chłodny bo nie ma zużywającego się glutu jak u intela -możliwości rozbudowy - na am4 wyjdzie jeszcze minimum 2 generacje procesorów a z370 jest już martwe -i5 8400 nie trzyma turbo co nie wyszło w recenzjach bo wysłali redakcjom bindowane chipy które miały niższe napięcia - a niższe napięcie to mniejszy pobór prądu a co za tym idzie więcej mogły sobie pozwolić w tym samym limicie TDP . w takim wiedźminie 3 na przykład turbo spada do 3100-3300mhz zamiast 3800mhz w recenzjach a to jak by nie było może być nawet do 15% spadki czyli w wielu przypadkach cała przewaga nad ryzenem 1600 idzie się kopać ... Zwłaszcza jeżeli ryzen jest po OC i ma 3.8-3.9ghz co nieraz jest na boxie możliwe do uzyskania jak się ma dobrą sztukę co nie będzie potrzebować dużych napięć . -nowe boxy AMD są naprawdę dobre i nawet na pewne OC pozwalają nie wymagając ciszy a bez OC są dość ciche w przeciwieństwie do dziadostwa intela co nie dość że ledwo sobie radzi to jeszcze jest głośne . -ceny płyt pod ryzeny a mega drogie i często naprawdę badziewne z370 . Także na dłużej ryzen to nie dość że lepszy wybór to jeszcze tańszy ... Może być na pcpartpicker?
This leaderboard is set to Warsaw/GMT+02:00

Aktualności

Artykuły×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.