Jump to content

Leaderboard

Popular Content

Showing content with the highest reputation on 11/23/19 in all areas

 1. Najprostsza porada jaka przychodzi mi do głowy to. Zamienić i7-9700KF na Ryzen 3700X Zamienić Z390 TUF Plus na MSI B450 Gaming Plus MAX Zamienić RTX 2070 Super na RTX 2080 Super W taki prosty sposób wydajesz mniej więcej tyle samo, a masz procesor z większą ilością wątków, na podstawce AM4 która obsłuży również kolejną generację, a dodatkowo masz kartę graficzną która ma mocniejszy rdzeń i wykręci więcej klatek.
  2 points
 2. Jak w tytule ma ktoś jakieś kody rabatowe na biegu zamawiam laptopa.Z GÓRY BARDZO DZIĘKUJĘ :)
  1 point
 3. Zastanawiam się nad dołożeniem pamięci RAM do mojego laptopa Lenovo Z51-70. Obecnie posiadam jedną kość o pojemności 4GB i chciałbym dołozyć drugie tyle. Sprzęt wykorzystuję głównie do przeglądania internetu i pracy w programach Word/Excel. Wymieniałem już w nim dysk na SSD i zauważyłem dużą różnicę w działaniu, ale obawiam się, że przy dołożeniu RAMu nie będzie jakiejś dużej różnicy a nie chcę wyrzucać pieniędzy na marne. Jedyne z czym mam problem teraz (jeżeli chodzi o wydajność) to dławienie się przy większej ilości kart w przeglądarce. Przy dosłownie 3 kartach mam zużycie RAMu na poziomie 80%. Myślicie, że dodanie drugiej kostki coś zmieni?
  1 point
 4. Zaznaczam iż Classic, ponieważ ma jednak niższe wymagania sprzętowe od standardowego WoWa wspomnianie wymagania Windows 7 SP1 64-bit; procesor Intel Core 2 Duo E6600 lub AMD Phenom X3 8750; grafika GeForce 8800 GT 512 MB, Radeon HD 4850 512 MB lub Intel HD Graphics 4000; przynajmniej 2 GB RAM-u; 5 GB wolnego miejscana dysku Chciałbym na takim kompie uruchomić ze 6 kont, każdy na bocie i niech zbierają golda. Myślałem o wirtualnych maszynach. Ew gdyby ktoś z doświadczeniem wiedział jak dodatkowo obniżyć tekstury itp. to ja bardzo chętnie się doweim Najlepiej coś do 6k, ale jeśli TRZEBA to skołowałbym 7 W WoW classic trzeba zdobywać bardzo dużo gold tylko i wyłącznie oraz jedynie po to, by móc opłacić swój abonament. WoW classic Gold to całkiem dobre rozwiązanie do tego by je kupować oraz sprzedawać. Pamiętam odległe czasy, kiedy pierwsi mieszkańcy mojego miasta odkrywali komputery i co to jest Internet, wtedy także pojawił się WoW classic i była świetna zabawa :O Dlatego też do dzisiaj korzystam z opcji kupowania gold tzw. buy wow classic gold. A jeśli chodzi o buy wow classic gold to ja używam jedynie tej strony, ponieważ jest zaufana https://odealo.com/games/wow-classic/gold
  -1 points
This leaderboard is set to Warsaw/GMT+02:00


×
×
 • Create New...