Jump to content

Lord Falcon

Stały użytkownik
 • Posts

  120
 • Joined

 • Last visited

About Lord Falcon

 • Birthday 01/22/1985

Contact Methods

 • Strona WWW
  http://
 • GG
  242072

Profile Information

 • Skąd
  Jaworzno, SLK
 • Zainteresowania
  Software, OS, Hardware, Overclocking, Mp3,

Lord Falcon's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. Jak w temacie, pomocy, rozprułem zatrzaski u dołu, ale nie wiem jak jest zapięty od góry :( Musze pociągnąć jasność na trafo. Na testerach jasności rozróżniam odcienie szarego dopiero od około 30% [EDIT] Już nie ważne, dałem sobie rady poprzez menu serwisowe. Chociaż mimo to dalej mnie ciekawi jak go rozbebeszyć :>?
 2. Ja o tym wiem doskonale, ale może jednak :D
 3. Hehe, nie napisałem tylko że raz mi się tak zdarzyło, po drugim wejściu do biosu było ok, ale fajne to wygląda, czyżby dual ;) ?
 4. Powiedzcie jak to jest możliwe :blink: OBRAZEK
 5. Wow, zawsze to pytanie występowało w formie ATX bez płyty. Poczytaj dobrze naklejke jak napisał przedmówca ;) :blink:
 6. ktoś gdzieś pisał że te całe płyty czyszczące robią więcej szkód niż pożytku. Ja tam uważam za najlepszy sposób rozkręcic i wydmuchać, ew. miękkim pędzelkiem przetrzeć. Osobiście nigdy nie miałem problemów z DVD ani CD, no ale to Plextor :)
 7. DVB to świetna sprawa, tylko trzeba się troszkę wykosztować na początku na sprzęt (antena, konwerter (ewentua,nie układ 2 konwerterów + DISEqC). Ale warto. I nie żałować rozmiaru antenki :D
 8. NIe znam sie na NEC'ku, ale spróbuj profilaktycznie przełaczyć na PIO, może to wina kontrolera (na przykładzie mojego starego plexa i starej płyty gł), wymień taśmę, zmień trym (master/slave), wgraj nowy firmware (o ile nie tracisz przez to gwary), zainstaluj ponownie system <_< :mellow:
 9. A moim zdaniem nic Ci to nie da bo z tego co słyszałem to po litkach większość DVD stacjonarnych nie umie sobie z płytą poradzić :blink: :D
 10. Chyba że ten drugi dysk to jest jakieś stare powolne bydle to lepiej żeby sobie z optykiem pracował :P
 11. A czemu nikt nigdy nie podaje w swoich pytaniach Plextorka :( ?
 12. Nic takiego jak apacer nie pisze. A logo wygląda tak:
 13. Witam dostałem w serwisie w zamian za mojego goodrama kostkę z takim dużym A które jest z kresek narysowane i pod nim są literki TA. Ma ktos pojęcie co to jest za ram ? Bo niby na hologramie ma lifetime warranty, ale nigdy nie słyszałem o firmie ATA :lol:
 14. Bo do tej płyty biosy są tu BIOSy do K7S8X A tak wogóle to który z nich jest najlepszy ?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.