Jump to content

Lord Falcon

Stały użytkownik
 • Posts

  120
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Lord Falcon

 1. Jak w temacie, pomocy, rozprułem zatrzaski u dołu, ale nie wiem jak jest zapięty od góry :( Musze pociągnąć jasność na trafo. Na testerach jasności rozróżniam odcienie szarego dopiero od około 30% [EDIT] Już nie ważne, dałem sobie rady poprzez menu serwisowe. Chociaż mimo to dalej mnie ciekawi jak go rozbebeszyć :>?
 2. Ja o tym wiem doskonale, ale może jednak :D
 3. Hehe, nie napisałem tylko że raz mi się tak zdarzyło, po drugim wejściu do biosu było ok, ale fajne to wygląda, czyżby dual ;) ?
 4. Powiedzcie jak to jest możliwe :blink: OBRAZEK
 5. Wow, zawsze to pytanie występowało w formie ATX bez płyty. Poczytaj dobrze naklejke jak napisał przedmówca ;) :blink:
 6. ktoś gdzieś pisał że te całe płyty czyszczące robią więcej szkód niż pożytku. Ja tam uważam za najlepszy sposób rozkręcic i wydmuchać, ew. miękkim pędzelkiem przetrzeć. Osobiście nigdy nie miałem problemów z DVD ani CD, no ale to Plextor :)
 7. DVB to świetna sprawa, tylko trzeba się troszkę wykosztować na początku na sprzęt (antena, konwerter (ewentua,nie układ 2 konwerterów + DISEqC). Ale warto. I nie żałować rozmiaru antenki :D
 8. NIe znam sie na NEC'ku, ale spróbuj profilaktycznie przełaczyć na PIO, może to wina kontrolera (na przykładzie mojego starego plexa i starej płyty gł), wymień taśmę, zmień trym (master/slave), wgraj nowy firmware (o ile nie tracisz przez to gwary), zainstaluj ponownie system <_< :mellow:
 9. A moim zdaniem nic Ci to nie da bo z tego co słyszałem to po litkach większość DVD stacjonarnych nie umie sobie z płytą poradzić :blink: :D
 10. Chyba że ten drugi dysk to jest jakieś stare powolne bydle to lepiej żeby sobie z optykiem pracował :P
 11. A czemu nikt nigdy nie podaje w swoich pytaniach Plextorka :( ?
 12. Nic takiego jak apacer nie pisze. A logo wygląda tak:
 13. Witam dostałem w serwisie w zamian za mojego goodrama kostkę z takim dużym A które jest z kresek narysowane i pod nim są literki TA. Ma ktos pojęcie co to jest za ram ? Bo niby na hologramie ma lifetime warranty, ale nigdy nie słyszałem o firmie ATA :lol:
 14. Bo do tej płyty biosy są tu BIOSy do K7S8X A tak wogóle to który z nich jest najlepszy ?
 15. Przeleć go całego HDD Regiem, może cos znajdzie, jak znajdzie to spisz numery i oddaj na serwis.
 16. Chyba wszystkie czytają 9tki :huh: ale głowy nie dam
 17. A kto tu mówi o instalacji, skoro mozna system skopiować z całą partycją :huh: Ranish Partition Manager jest od tego, nie wiem jak inne programy :P
 18. A ja mam kilkuletniego plextora z wentylatorkiem i chula jak ta lala, a nigdy nie był czyszczony :D
 19. A czy te wazne dane miałeś na tym obszarze na którym już leży nowa partycja ? Czy wszystkie partycje były NTFS ? Bo jak tak to nie wiem co zrobić, ale jesli partycja z waznymi danymi była FAT to możesz jej poszukać Ranish Partition Managerem. Ja od czasu kiedy zniknęły mi faty z dysku i cudem udało mi sie je odzyskać mam spisane dokładnie gdzie zaczynają się partycje w układzie CHS. A że teraz mam NTFSy to nie znalazł bym ich już :( Dlatego karteczka z adresami jest taka wazna :D
 20. Można zrobić taki wałek, że w biosie masz włączony dysk mniejszy, a ten duży jako None, brak, czy jak tam masz, tak żeby był wyłaczony w biosie. W momencie kiedy system wystartuje i się uruchomi tamten dysk powinien być widoczny bez ograniczeń w systemie, ale najlepiej jakbys najpierw sprawdził. Ja tam miałem na starej płycie, limit 32 GB ale TYLKO w biosie :P więc tam poza moją 30 GB reszta była jako None, a system sam sbie wykrywał :)
 21. Z tego co pamiętam to to ograniczenie uniemożliwiało BOOT z partycji która była powyżej 1024 cylindra założona, ale nie rozmiar tej z przed ...
 22. A czy po wyjęciu płyty system wraca do życia :> ? BO jesli tak to bedzie laser, a jak nie to proponuję pobawić się trybami DMA i PIO, ew. proponuję jeszcze zmienić taśmę. Jeszcze napisz co to za napęd, ja z moim starym plextorem miałem tak na starej płycie głównej że po reinstalacji systemu jak się wbił na DMA to albo wieszał system albo znikał po wsadzeniu płyty, dopiero przełączenie PIO pomogło, a na nowej płycie juz na taśmach >66 chula normalnie :)
 23. Dobrze gada, jak masz gware to sie martwić nie musisz :) To nie Twój problem tylko Twojego sprzedawcy :P
×
×
 • Create New...