Jump to content

marcell

Stały użytkownik
 • Content Count

  260
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by marcell

 1. marcell

  Grand Theft Auto V

  Źródło: gtaforums.com
 2. marcell

  Project C.A.R.S

  Żyje, nie żyje, ważne że powstaje i może będzie godne uwagi.
 3. marcell

  Test Drive Unlimited 2

  Pytanie do grających. Można spotkać jeszcze ludzi na serwerach?
 4. marcell

  steamgifts.com

  Dawno nie byłem na forum. Zapraszam.
 5. marcell

  Sleeping Dogs

  Podsumowując (...) - gra się ładuje normalnie, [parę sekund] - lepiej pad, niż klawiatura - praca kamery w porządku, nie zauważyłem jakiś dziwnych problemów z kamerą, - optymalizacja hmm.. czasem dziwne spadki FPS, ale może to przez mało pamięci na karcie, generalnie jest bardzo dobrze [o niebo lepiej niż w GTA] - fabuła na tyle dobra, że wciągaaaaa - tylko te pustki na ulicach,
 6. marcell

  Sleeping Dogs

  Email od Cenegi. Generalnie takie info powinno być na ich głównej stronie, a nie z łaską w emailu. Pzdr. UPDATE: Język polski powrócił na STEAM.
 7. marcell

  Max Payne 3

  No i tak. Grę skończyłem. Zajęło mi to nie wiem właściwie ile, ale coś kolo 12-14h. Nie należy do HC graczy, więc zagrałem tylko na jednym poziomie trudności. Co mnie zachwyciło? Animacja postaci w samej grze (nie w cutscenkach). Powrót w paru miejscach do klimatu z części pierwszej, ale jednak nie do końca przemawiał do mnie Max w Brazylii, wolałem stary dobry Nowy Jork. p.s. w tyłku mam czy to jest port z konsoli czy z commodore 64, jest dobrze zoptymalizowany i to wystarcza. I czy ma SSAO czy inne badziwie nie ma dla mnie znaczenia, jest to co miało być, stosunkowo dobra fabuła, duża strzelania, bullet-time i to dla mnie wystarcza. Pzdr.
 8. Panowie. Witam, po dłuższej nie obecności. W tej chwili niestety nie wiem kto się zajmuje serwerem, ponieważ od dłuższego czasu nic nie robię tylko pracuje i pracuje.... Najlepiej chyba będzie uderzać do Yoshik-a. Pzdr. miłego grania.
 9. marcell

  Trine 2

  Gra zakupiona, od jutra testy. p.s. szukam kogoś do co-op'a najlepiej z padem.
 10. Wrzuciłem dziś nowe mapy. W związku z tym jeśli origin dziś zadziała to zapraszam na serwer.
 11. marcell

  Battlefield 3

  We are performing maintenance on the game in general at the moment. We will keep you updated on the progress.
 12. marcell

  Steam

  http://www.steamgifts.com/giveaway/T6zM2/call-of-duty-modern-warfare-3 Czy to kolegi z forum?
 13. Małe zmiany, wbijajcie bo bez nas to na pewno się nie rozkręci. http://battlelog.battlefield.com/bf3/pl/servers/show/198852d5-d591-4555-ba9f-2a013dfcd213/PurePC-We-play-4Fun-Mix-Mode-1-player-Start/
 14. Yoshi będziesz wbij na TS - sprawa pilna !
 15. marcell

  Battlefield 3

  Moje próby dostania się do budynku z B skończyły się na fragu 3-17 żyć nie umierać, a w pierwszym meczu 2x disconnect co skończyło się tak jak widać.
 16. marcell

  Battlefield 3

  http://forum.purepc.pl/findpost-t341386-p3677182.html Zapraszam do udziału w dyskusji. p.s. co do CUP-a pozostawiam bez komentarza. W skrócie - bez przygotowania nie ma sposobu na nawiązanie równorzędnej walki, już nie mówię o wygranej. Sprawdziłem ping na ten serwer miałem 150 ms i wiecej. 2x timeout w ciągu meczu. Nie chce się tłumaczyć ale niestety tak było na co nie zwróciłem uwagi wcześniej.
 17. Po wczorajszej dotkliwej porażce i przemyśleniu paru spraw dot. gry w BF3 mam propozycję dla naszych forumowiczów. Zwracam się tutaj do uczestników GIGABYTE CUP jak i do reszty. Ponieważ mamy własny serwer, sporo chęci doszedłem do wniosku iż możemy stworzyć team PPC z prawdziwego zdarzenia, może to tylko moje marzenie, ale jednak stworzenie czegoś od podstaw może zaowocować w przyszłości. Bardzo proszę o propozycję dot. treningów ew. rozgrywek uczestnictwa w różnych puchar ESL itp. Na pewno jakaś cześć z was ma doświadczenie w różnych klanówkach drużynach. To czego potrzebujemy do chęci, jest nas sporo jeden ma gorsze umiejętności inne gorsze jednak to wczorajszy udział w meczu GIGABYTE pokazał jak ważna jest rozgrywka drużynowa, wzajemne uzupełnianie się na polu bitwy. Kto ma chęci to zapraszam do rozmowy na w/w temat. Dziękuje za wczorajszą grę całej ekipie i liczę na dalszą współpracę. Drunk liczę na Twoją pomoc w tej sprawie. Markov może stworzysz jakąś mini stronę ? Czekam na propozycję. Proszę wybaczyć chaos w tym poście, ale piszę go pracy a co minutę przechodzi obok mnie kierownik żeby sprawdzić co robię :)
 18. Proszę o zebranie się PPC na serwerze i TS między 18.00-18.30 (mowa o GIGABYTE CUP)
 19. marcell

  Battlefield 3

  Brawo. Swoja drogą żebyś się słyszał jak dowiedziałeś się o wygranej mało mi głośniki nie padły :) p.s. PPC TEAM wbijać na TS!
 20. marcell

  Battlefield 3

  Witam. Mały komunikat, proszę o wejście dziś na serwer PPC w godzinach 20-23. Mowa o wszystkich z tej listy http://battlefield.gigabyte.com/en/cups/teams/50-purepc-pl Inni gracze także mile widziani ponieważ nie została jeszcze ustalona 8-ka na jutrzejszy CUP.
 21. marcell

  Battlefield 3

  Dzięki za "dziecinade" :) to tylko odmiana od ciągłego grania w hmm.. conquest w trybie HC :)
 22. marcell

  Battlefield 3

  Zozol raczej nie kampi.. :) a co tego mojego stwierdzenia to średnio pamiętam aby tak mówił, ale w sumie mogę potwierdzić :)
 23. Bardzo proszę o cierpliwość jeśli chodzi o ustawienia serwera, w tej chwili serwer ustawiony jest pod GIGABYTE CUP, i zasad jakie mają panować w trakcie gry. Proszę też aby YoshikTK obadał sytuację z CrossHair bo niestety nie da się go włączyć w opcjach serwera,a taki jest wymagany. p.s. zachęcam do skompletowania drugiego składu na GIGABYTE CUP
 24. Jonathan: 1. For Fun 2. Luzuj gatki 3. Co się nie zabije to Cie wzmocni. 4. Fakt jeśli ktoś w kogoś wlatuje zgłaszaj, poczynię osobiście kroki, aby mu to skutecznie uniemożliwić haniebny czyn jakim jest wykonywanie KAMIkadzEEeeee :)
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.