Jump to content

DarkH

Stały użytkownik
 • Content Count

  54
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About DarkH

 • Rank
  Uczestnik
 • Birthday 01/18/1986

Contact Methods

 • Strona WWW
  http://
 • GG
  6386667

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  Lublin
 1. Sprzedam nowy zasilacz od Enermaxa: Zasilacz Enermax Modu87+ 600W (1530962230) - Aukcje internetowe Allegro
 2. DarkH

  AlleKomp IV

  W jaki sposób będziemy mogli głosować? Głosowanie na forum czy zostało to jakoś inaczej rozwiązane?
 3. Niedługo zabieram się za moda identycznej budy :D. Twoja skrzynka też prosi się o odnowienie ;)
 4. Zapraszam na aukcje na allegro: Przedmioty użytkownika - Aukcje internetowe Allegro Chieftec nowy nie używany, Wizard używany w dobrym stanie.
 5. Witam. Szukam obudowy do 350zł. Zastanawiam się nad Xigmatek Utgard i Cooler Master 690. Czy ktoś widział gdzieś porządny test pierwszej z tych bud? Może jest inna obudowa warta polecenia w takiej cenie? Z góry dziękuję za pomoc ;)
 6. DarkH

  Terminator Mod

  Mod chwilowo zawieszony z powodu awarii podstawowego narzędzia jakim jest wiertarka ;)
 7. DarkH

  Terminator Mod

  RadeX okno będzie przerobione ;) To jest wersja podstawowa :P zrobiona po to żeby modre widać było arniego :) Nie zostanie to w takim kształcie :) Czaszka będzie wtopiona w panel, ten prostokąt nie pozostanie tam długo ;)
 8. DarkH

  Terminator Mod

  Terminator ostatnio nabrał kolorków (w sumie to koloru)... Powoli zaczyna to jakoś wyglądać: Zawiasy dostały odrobinę gładkości: Dostaną jeszcze odrobinę więcej. Arnie ma w końcu swoje okienko: Przy tym oknie będzie jeszcze kilka rzeczy zmienionych/dodanych. Mordka dostała koloroku: Tak jak cała buda: Górny panel został odrobinę przycięty: W to miejsce wciśnięty zostanie panel do sterowania całym tym złomem: Dla wygładzenia przejcia bocznych paneli zostały użyte takie żeberka: Tu mocowania na nóżki: A tu coś dla upiększenia boczków: Żelazko, plexi, zadrukowana kartka pamieru: Jest to kod Apple-II, który miał przed oczami Arnie w pierwszej części terminatora. Karteczkę wprasowujemy w plexi: A po usunięciu papieru zostaje nam sam tusz na plexi: Kod będzie podświetlony na czerwono. Boki będą szlifowane aby uzyskać jednolity kokor. To chyba na tyle. Kolejna aktualizacja wkrótce.
 9. DarkH

  Terminator Mod

  Możecie zdefiniować stwierdzenie: "nie zacząć przesadzać z modami" :)? Skąd wrażenie, że projekt nie doczeka finału? Tak, tnę szlifierkną blachę w pokoju na wykładzinie. Maluję obudowę na tej samej wykładzinie. Ogólnie to taka moja pracująca wykładzinka ;) Dzisiaj wieczorem może uda wrzucić się jakieś foto.
 10. DarkH

  Terminator Mod

  Mały update: Pomysł z anteną okazał się nie trafiony ze względu na materiał z jakiego jest wykonana. Wygina się na wszystkie strony. Trzeba było poradzić sobie inaczej. Do cięcia poszedł drugi panel (identyczny z tym na górze). Dzięki temu buda jest teraz bardzo sztywna. Jak widać pokazały się idealne wręcz szyny więc szkoda było z tego nie skorzystać :D. Pomiędzy nimi wylądowała 4mm plexi. Do zaślepienia powstałej z tyłu szpary posłużyły łuski umieszczone w wcześniej wyciętym "trzymadełku" z plexi. Tak to się prezentuje: Kształtów dzisiaj nabrały boczki: Jutro cd.
 11. DarkH

  Terminator Mod

  Jakoś tak ostatnio mało czasu poświęcam terminatorkowi niestety. Coś się dzieje, ale niewiele... Plexa w celu zasłonięcia wentyli od wewnątrz. Będzie jeszcze szlifowana i prawdopodobnie pomalowana. Góra będzie na zawiasach. W tym celu potrzeba było zrobić małe "podłoże" dla topu. Użyłem do tego panelu od innej obudowy: Przycięte i przykręcone do obudowy: Do zasłonięcia tej szpary posłużyła część od oryginalnego panelu: Obudowa będzie poszerzona ze względu na wystające wentylatory, w środku zabrakło dla nich miejsca. Jako szkielet posłużyła stara antena siatkowa, zostanie ona pokryta plexą, ewentualnie włóknem szklanym Z tyłu oczywiście będzie prostopadle do obudowy. Front będzie pod kątem tak jak widać to na zdjęciach. Góra aktualnie dostała zamki do otwierania obudowy, dojdzie jeszcze szczęka arniego, zawiasy i pewnie kilka innych drobiazgów: Metalowe zawiasy jakoś tak mi nie pasowały na górze (zostaną użyte do czegoś innego). Do otwierania topu postanowiłem zmontować własne zawiasiki: Użyłem do tego gwintowanego prętu, aluminiowej rurki + nakrętki. Nakrętki wymagały małego szlifowania aby zmieściły się do rurki: Wałki gotowe, czas na wycięcie pozostałych elementów: Wszystko zakładamy na wałek: I połówka zawiasiku prawie gotowa: Potrzebne były dwie sztuki. Ta część będzie przymontowana do topu. Zawiasy oczywiście będą jeszcze szlifowane. Zastanawiam się nad podświetleniem tego na czerwono...
 12. DarkH

  X Fi Fatality Mod

  Mi się bardzo podoba :) Świetne wykonanie, dbałość o szczegóły, jak dla mnie super!
 13. DarkH

  Terminator Mod

  Mini aktualizacja: Mini zestaw: Łuska, śrubka, tulejka do utrzymania śrubki w miejscu: Trochę szpachli i już zestawik połączony: A tak wygląda to w obudowie: Łuski zostaną pozbawione rdzy już wkrótce...
 14. DarkH

  Terminator Mod

  Dzisiaj udało się zrobić niewiele :P... Nóżki obudowy wzorowane będą na minigunie: Zastanawiam się nad podświetleniem tego w jakiś sposób... Z pewnością diody, tylko gdzie? W "lufach"? Do podświetlenia plexi? Całość będzie pomalowana na czarno, w środku będą jeszcze dwa "krążki". Takie minigunki będą dwa, z tyłu zupełnie inne nóżki.
 15. DarkH

  Terminator Mod

  Czaszka cała będzie w "chromie" ;)... Pojawią się też drobne "wzory" czy coś w tym stylu żeby tą czerń jakoś ożywić. Front do poprawki :) Lakier doskonale ujawnia niedociągnięcia ;)
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.