Jump to content

alkesaltzer

Użytkownik
  • Posts

    2
  • Joined

  • Last visited

alkesaltzer's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

  1. Ze stanów nigdy nie ściagałem sprzętu lecz mam doświadczenie ze Szwajcarią Za pierwszym razem chciałem przywieźć lapka z kartonem itd. to od raz celnicy mnie zawołali. Drugiego lapka juz przywiozłem bez kartonu, jako podręczny bagaż i tu żadnych obiekcji nikt nie miał. Pewnie z USA jest podobnie Musisz tylko pamiętać o maksymalnej wadze bagażu. Dla różnej klasy biletu lotniczego są przewidziane różne wagi. Możesz śmiało włożyć do torby dwa lapcie i nikt się nie powinien tego trzepiać.
  2. Witam W moim notebooku HP nx8220 zauważyłem że wyświetlany obraz nie jest tak idealny jak na zwykłym LCD. Chodzi o to że np. w firefoxe jak napisze adres strony to wygląda on tak jakby składał sie z dwóch kolorów. Czarnego i spod niego wydostawał się czerwony. Czy to jest normalny objaw ? jak zwiększę czcionkę to jest ok. Jednak nie po to mam matryce WSXGA+ obsługującą rozdzielczość 1650 aby teraz zwiększać czcionkę. Robiłem test nokii i wygląda na to ze jest wszystko ok . W testach nie zauważyłem tego dziwnego objawu nakładania się dwóch kolorów jednak w praktyce on jest. Widać to jeszcze w np. pojawiających się chmurkach (tych w win XP z informacją o plikach). Pomórzcie proszę bo jest to mój pierwszy notebook i nie wiem czy one wszystkie tak maja czy nie. Na pierwszy rzut oka tego nie widać lecz jak już sie raz zaówazy to zaczyna to człowieka denerwować i wydaje mi sie ze jest to jakiś znak ze matryca sie psuje
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.