Jump to content

Fracha

Stały użytkownik
 • Posts

  271
 • Joined

 • Last visited

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Fracha's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. maSTHa212, jak możesz to opublikuj na forum - chętnie bym poczytał o tym (inni pewnie też) :)
 2. Fracha

  Steam

  Nie liczy się ilość tylko jakość :P
 3. Fracha

  Steam

  Ignus, ja i dwóch moich znajomych również straciło całą listę... Zapewne robią coś z community i za jakiś czas wszystko wróci do normy. (mam nadzieję ;))
 4. Przemol, te dodatkowe minuty są do wszystkich sieci. Włączałem tylko ten pakiet "zbieraj minuty za połączenia przychodzące" i wpisując *102# pokazuje mi że masz xx minut do wszystkich sieci ;)
 5. Dokładnie - w Orange tego nie było dlatego trochę mnie to zdziwiło ;)
 6. Dopiero teraz przeczytałem posta Pigmeja i muszę stwierdzić że mam tak samo. Myślałem że to wina telefonu ale faktycznie rozmowa załapuje dopiero po 1s od odbioru czyli nie słychać pierwszego "halo" - teraz specjalnie odczekuję chwilę i dopiero zaczynam rozmowę. Tak samo zasięg i jakość połączeń - pogorszyły się w stosunku do tych które miałem w Orange. Jednak widać małą poprawę od czasu kiedy przeszedłem do Play. Jak na razie jestem w miarę zadowolony - mój portfel też :P
 7. A to dla OKE Kraków ;) Bo ja patrzałem na OKE ze swojego rejonu i żadnej wzmianki nie ma ;) No nic, pozostaje czekać do jutra.
 8. Gdzie tak jest napisane? Ja raczej wątpię aby były wyniki dziś w necie...
 9. Fracha

  Max Payne 3

  I tak przez 99% całej gry będziecie widzieć tylko jego plecy a robicie wywody na 3 strony :P
 10. Moim zdaniem również nie ma sensu nowy temat (niech ktoś to usunie ;)). Tym bardziej że to nie recenzja a subiektywna opinia autora. Bo np zaliczanie do plusów że dobrze leży w dłoni odnosi się tylko do Ciebie - innym może już tak dobrze nie leżeć. Do wad zaliczyłbym np szybkie rysowanie się dolnej powierzchni i zbyt małe ślizgacze aczkolwiek spełniają w miarę swoją rolę.
 11. Czy już czasem nie jest temat o DA? :>
 12. MU oddał mecz praktycznie bez walki... może chcieli się podzielić uczuciem zwycięstwa z innymi? xD
×
×
 • Create New...