Skocz do zawartości

szafirowezer0

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    6
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Contact Methods

  • Strona WWW
    http://fotoguzik.pl

Profile Information

  • Płeć
    Mężczyzna
  • Skąd
    Limanowa
  • Zainteresowania
    Sprzęt komputerowy, seria gier NFS i Fallout

szafirowezer0's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputacja

  1. Problem rozwiązany. Jak się okazało przyczyną nie była płyta główna ani też ustawienia BIOS (które nie były przecież zmieniane), a sam Windows 10. Chodzi konkretnie o ustawienie działania przycisku zasilania w panelu [Zasilanie i uśpienie]. Rozwiązanie przedstawione na filmie:
  2. EPU Power Saving Mode: włączone EPU Setting: do wyboru Auto / Light Power Saving Mode / Medium Power Saving Mode / Max Power Saving Mode. Żaden z powyższych wyborów nie powoduje gaśnięcia myszy po wyłączeniu PC.
  3. Witajcie. Mam następujący problem: ozdobna dioda w myszy podłączonej pod USB świeci nawet po wyłączeniu komputera. Problem pojawił się po zmianie systemu z Windows 7 na Windows 10. Pod Windows 7 po wyłączeniu PC mysz przestawała się świecić. Na Windows 10 mysz świeci się bez przerwy. Szukałem w BIOSie opcji odpowiadającej za podtrzymywanie napięcia w portach USB, ale nie znalazłem (lub niewłaściwie szukałem). Opiszę poniżej w skrócie historię zmian sprzętowych i programowych: 1. Sytuacja wyjściowa: Windows 7 na HDD (mysz przestaje świecić po wyłączeniu PC) 2. Podpięcie dysku SSD + instalacja na nim Windows 10 (mysz świeci po wyłączeniu PC) Płyta główna: ASUS P8H77-M LE Procesor: Intel Core i3-3220 Zasilacz: XFX TS 550W Dysk SSD: Crucial BX200 240GB Dysk HDD: Seagate 3.5'', 2TB, SATAIII, 64MB Pamięć: Crucial Ballistix 8GB (2x4GB) DDR3 1600MHz CL9 Czy zna ktoś sposób, dzięki któremu mysz po wyłączeniu PC przestanie świecić? A poza tym co tak właściwie spowodowało, że mysz świeci, a wcześniej nie świeciła?
  4. Miałem X-Fi Xtreme Gamer, teraz gram na AIM SC808 - bardzo obszerny test karty na audiofanatyk Obecnie mogę powiedzieć jedno - w życiu nie wrócę do kart Creative'a.
  5. Proszę o doradzenie, co zapewni większą wydajność, a tym samym, co lepiej zakupić: - procesor i3 4130 i korzystanie ze zintegrowanego z procesorem układu graficznego Intel HD Graphics 4400, - czy zakup Pentium G3240 + karta MSI Radeon R7 240 2GB DDR3 (128 Bit)? Zastosowanie gry. Budżet: 500zł na procesor i kartę łącznie (lub sam procesor). Budżet niemożliwy do nagięcia.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...