Jump to content

Markus1

Stały użytkownik
 • Posts

  432
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Markus1 last won the day on January 14 2021

Markus1 had the most liked content!

About Markus1

 • Birthday 05/22/1973

Contact Methods

 • Strona WWW
  http://
 • GG
  6509831

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  Skawina

Recent Profile Visitors

5038 profile views

Markus1's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 • Conversation Starter Rare
 • Dedicated Rare
 • Week One Done Rare
 • One Month Later Rare
 • One Year In Rare

Recent Badges

15

Reputation

 1. Witam Strasznie mi się podoba ten monitor. 10-bitowa paleta kolorów, mniam, mniam. Jestem ciekaw czy ktokolwiek na forum miał możliwość go przetestować? Jak to się ma do mojego aktualnego LCD 27" 2560x1440 Asus ROG SWIFT PG279Q 165Hz. Wiem, wyższa rozdzielczość, ale poza tym, czy warto przechodzić? Wolałbym 32" tyle, że nie bardzo mam miejsce, żeby go gdzieś "posadzić". Już Asusa 27' musiałem powiesić na ścianie... No więc jak to mówią, po jakubku. Kupiony. Monitor bardzo fajny. Wadą jest brak w zestawie przewodu HDMI 2.1; Jest tylko DP. Dla kart Nvidia, aby mieć G-synch potrzeba hdmi 2.1; Trochę przyoszczędzili jak na cenę monitora, tym bardziej, że na froncie logo Nvidia G-synch.
 2. Fakt. Mam ten sam problem. I jeszcze ściany południe/zachód. Musiałem założyć klimę na pięterku. Wysłane z mojego M2007J3SY przy użyciu Tapatalka
 3. Ciężko powiedzieć. Jeśli nie masz dedykowanej wersji gniazd "water pomp" podłączasz trochę na własne ryzyko. U mnie na starszej płycie pod intela działało. Może się nie spali...
 4. kup sobie przedłużkę taką na przykład: https://allegro.pl/oferta/tasma-riser-pci-e-pcie-pci-express-1x-1x-19cm-6898366513 i wtedy przykręcisz sobie kartę gdzieś dalej na śledziu... Tylko żebyś czasem karty fizycznie nie wetknął do zwykłego pci, bo wtedy spalisz kartę lub płytę. Możesz wysłać zdjęcie jak z tą kartą graficzną wygląda?
 5. Pozostaje reset biosu. Jak to nie pomoże, niestety czas na zmianę płyty... Najlepiej by było jak by się dało podłączyć do innych portów. Może ten 3-ci licząc od góry? Taką szeroką masz kartę grafiki że nie wejdzie? Wysłane z mojego SM-A515F przy użyciu Tapatalka
 6. napisz do mnie na priva. podaj mi nr telefonu pogadamy.
 7. skąd instalowałeś sterownik do karty wifi?
 8. Karta musi świecić cały czas. Na pewno. Zatem coś nie tak ze sterownikiem instalowałeś z płytki sterowniki czy ze strony? tu masz sterowniki: https://dlcdnets.asus.com/pub/ASUS/wireless/PCE-AC88/UT_PCE-AC88_v2807.zip Jaki windows? pobierz najnowsze. Wyinstaluj sterownik z windows przez dodaj usuń programy. Uruchom ponownie komputer. Zainstaluj sterownik ze strony.
 9. Czy dużo masz wpiętych kart w sloty na płycie? Czy świeci się dioda na slocie karty? Jaka wersja systemu operacyjnego? Jaki router dostarcza internet? Czy masz możliwość, choć na chwilę, podłączyć komputer po Lan-ie? Miałem z tą kartą pewien problem, chyba podobny ale zrobiłem tak. Po prostu, podłaczyłem komputer po lanie, kablem do routera. Miałem taki długi. Windows 10 od razu zaktualizował sobie sam sterownik do karty wifi i odtąd wszystko już z wifi działało normalnie. Okazuje się że do tego modelu karty pobiera się standardowy realtec, a niekoniecznie dedykowany sterownik asusa. Kartę potem zmieniłem na wersję AX, a potem ten komputer w ogóle sprzedałem. Tak czy inaczej Twoja karta jest bardzo porządna. Jest jedną z najwydajniejszych wifi na pcie x1.
 10. Zmień złącze PCI Express w które zainstalowałeś kartę. Najlepiej używaj złącz pcie x1. Unikaj złączy pciex16 ze szczególnym uwzględnieniem złącza PCIexpres x16 najblizej procesora . Jeśli masz na płycie inną WiFi, wyłącz ją w biosie. Wysłane z mojego SM-A515F przy użyciu Tapatalka
 11. Witam Jestem zainteresowany założeniem konta pocztowego, które w pełni wykorzysta nowoczesne metody weryfikacji użytkownika. W szczególności interesuje mnie użycie kluczy U2f (np Yubikey). Póki co najbezpieczniejszym i najtańszym jest gmail. To konto można w pełni zabezpieczyć wystarczy klucz U2f. Jako jedyne darmowe używa także protokołu IMAP przy włączonym U2F. Tym samym możliwa jest konfiguracja programów typu Outlook. I tutaj moje Pytanie sprawdzałem Tutanota oraz proton, obydwa nie działają z IMAP. Czy jest jakieś konto, które także obsłuży U2f (fizyczny klucz, nie token mobilny) i jednocześnie pozwoli skonfigurować klienta pocztowego?
 12. Ja bym jeszcze dorzucił, jako istotny element wyboru producenta karty niereferencyjnej, ewentualne rozszerzenie gwarancji, po, na przykład, rejestracji swojego egzemplarza na stronie producenta. Zawsze lepiej mieć taką opcję niż jej nie mieć.
 13. W obudowie mam w sumie 7 wentylatorów (8 z półpasywnym chłodzeniem zasilacza): 3x120 na aio procka 2x 120 na aio grafiki 1x 140 wywiew tył 1x 140 nawiew podłoga blisko frontu Wszystko sterowane PWM. Nigdy nic mi się nie przegrzewało. Błoga cisza w stresie...
 14. @Chloru, post wyżej, poczytaj... Nie piszę, że PWM załatwi wszystko. Piszę, że porządek w budzie, brak "kloca" chłodzącego procka oraz szybkie wyrzucanie ciepłego powietrza na zewnątrz, przez aio, załatwia sprawę, znacznie poprawia kulturę chłodzenia sprzętu.
 15. @Novice, to ja widać mam "cudowne" pompy fractala. Sterowanie, koledzy, wszędzie PWM (także na aio) dobre charakterystyki i jest cisza... Nie ma opcji... Nawet taka noctua (wiem bo miałem) odbierając ciepło od proca, wbija je w obudowę, nagrzewa wszystko, wentyle na karcie kręcą się szybciej, bo temperatura wokoło jest wyższa, błędne koło. Chłodnica zaś momentalnie wyrzuca wszystko na zewnątrz.
×
×
 • Create New...