Jump to content

whql

Stały użytkownik
 • Content Count

  35
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About whql

 • Rank
  Uczestnik
 1. whql

  Ie 5.5

  Dokładnie. Mam w pracy P166MHz z win95 no i się wysypał. Dzięki za linka.
 2. whql

  Ie 5.5

  Skąd ściągnąć Internet Explorera 5.5pl. Przeszukałem już prawie wszystko - chodzi mi o wersję instalacyjną a nie o poprawki.
 3. whql

  Pamięci Dual

  Dziękuję za odpowiedzi.
 4. whql

  Pamięci Dual

  Pytanie może głupie, ale podobno nie ma takich a są tylko głupie odpowiedzi. Czy kości dual ddr to po prostu dwie normalne kości o identycznych parametrach? Na stronie np. Kingstona nie ma rozgraniczenia na duale i zwykłe.
 5. Wyświetl historię instalacji Kliknij na plik którego szukasz Jeśli nie wyświetli się odnośnik to trzeba wpisać w wyszukiwarce w centrum pobierania Zmienić język na polski
 6. Spotkałem się z tym problemem. Winne są sterowniki karty dżwiękowej. Zainstaluj najstarsze jakie znajdziesz.
 7. Jeszcze raz dziękuję za prawie wyczerpującą odpowiedź. Napisz tylko jak ze stabilnością.
 8. dzięki, Dante a jak Ci działa ten Asrock - on też ma AGP i PCIE?
 9. czy ma ktoś Biostara NF4UL-A9-A01 v.1.0? jak sie ta płyta sprawuje z kartą AGP? http://sklep.tweak.pl/sklep/Biostar_NF4UL-...BIONF4ULA9.html
 10. To duża różnica. GT jest na DDR3 taktowanych 1000MHz U mnie Gigabyte 6600GT chodzi na 560/1280
 11. A nie masz przypadkiem któregoś dysku w kieszeni albo obu? Czasem to one właśnie powodują te problemy. Jeśli tak, zmień kieszenie. Przyczyną może być zła współpraca kontrolera IDE z elektroniką kieszeni.
 12. Kingston nie produkuje kości RAM. On je tylko testuje i konfekcjonuje zamawiając serie o określonych parametrach w uznanych firmach. Widziałem na giełdzie kości (bez pudełeczka) z wytrawionymi napisami "KINGSTON", ale raczej to były chyba podróbki dla naiwnych, chociaż może ostatnio Kingston życzy sobie takiego napisu.
 13. Magistrala PCI musi chodzić z dyskami Seagate na 33MHz Zdejmij przetaktowanie - ustaw default'owo - problem zniknie.
 14. Dzięki Domik. Sprawdzę później.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.