Jump to content

geforc

Stały użytkownik
 • Posts

  104
 • Joined

 • Last visited

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

geforc's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 • Week One Done Rare
 • One Month Later Rare
 • One Year In Rare

Recent Badges

-10

Reputation

 1. Witam, panowie od lat mam xwidget ale pora coś zmienić, pojawiło się coś ostatnio wartego polecenia? coś co jest aktualizowane a nie "zapomniane" tak jak xwidget
 2. Witam Panowie, w związku z tym że PS4 obsługuje już dyski na usb to polećcie jakiś do 200zł który sprawnie będzie obsługiwał wrzucone na niego gry, żeby nie było przycięć i lagowania związanego z wolnym dyskiem. Może takie coś ?? http://www.ceneo.pl/37588133
 3. Witam, od pewnego czasu mam dziwny problem, samoczynnie wyłącza się dźwięk stereo w moim PC. Po prostu robię coś w internecie, (raczej nic co mogło by ten głośnik wyłączać) odchodzę od komputera, włączam po jakimś czasie czy to youtube czy muzykę z dysku i wtedy działa tylko jeden głośnik. Nie dzieje się to zawsze ale raz na tydzień mniej więcej. Wtedy nie pomaga nic, ani reset sterowników do karty dźwiękowej (Asus Xonar D1) ani zmiana ustawień w systemie, pomaga tylko reset komputera. Wszystkie sterowniki aktualne, system ma najnowsze łatki. Co to może powodować ?
 4. Witam, panowie od pewnego czasu mam problem z dźwiękiem. Wchodzę na strony z jakimiś transmisjami live i chcę nacisnąć wyciszenie głosu, owszem ikonka pod obrazem się zmienia na taką przekreśloną ale głos nadal jest. Jedyna możliwość wyłączenia głosu to naciśnięcie tej ikonki mute i odświeżenie transmisji, tak samo w odwrotną stronę, jeśli z mute chcę włączyć głos, to muszę kliknąć na przekreślony głośniczek i odświeżyć. Próbowałem to w 3 przeglądarkach, chrome, firefox i opera, wszędzie to samo. Flasha mam najnowszego, przeglądarki również, aktualizacje systemu najnowsze. Próbowałem też zmieniać ustawienia w karcie dźwiękowej i w dźwięku w systemie, nic to nie daje. W chrome natomiast działa wyciszanie tą ikonką na górze koło nazwy karty.
 5. Zamówiłem już nowy https://www.morele.net/be-quiet-pure-wings-2-140mm-bl047-601808/
 6. Wcześniej działał nawet na 5V... mam go rok i było ok.
 7. to był tani AAB 14 więc wszystko się może zdarzyć, teraz kupię coś bardziej konkretnego...
 8. Witam, panowie nie działa wentylator w obudowie z przodu. Otworzyłem kratkę a jeden działa a drugi stoi. Mam regulację obrotów na obudowie i jak przestawiłem z 5 na 12V to ten drugi też ruszył ale się bardzo wolno kręci, można go palcem zatrzymać. Sprawdziłem jeszcze wyłączając komputer i po włączeniu ten "zepsuty" nie rusza, jedyne co go uruchamia to zwiększenie V na obudowie... Wentylator padł czy coś gorszego ??
 9. Witam, panowie szukam Aktywnego huba usb z czytnikiem kart, minimum 4 wyjścia usb... polecacie coś do 100zł ?? ?????????????????
 10. Witam, od pewnego czasu mam taki losowy problem, chodze po różnych stronach i po pewnym czasie jak wyłączę przeglądarkę Chrome, zanika dźwięk stereo, jest tylko MONO, pomaga tylko zresetowanie komputera, przeinstalowałem Chrome, dalej to samo, aktualziowałem sterowniki od karty dźwiękowej, bez zmian...
 11. Witam, panowie kupiłem nową szafkę pod TV, ustawiłem konsole... no i jest problem bo bardzo huczą i się rozgrzewają, jak dotykam boków szafki i półki szklanej to jest gorąco... Z tyłu są dwie dziur na kable ale to za mało. Czy dobrym pomysłem jest zamontować z tyłu w płycie meblowej, wentylatora komputerowego, np 120mm i przerobić go na usb i podpiąć do konsoli ? polepszy to cyrkulację powietrza i wydmuchiwanie gorącego ?
 12. Witam, panowie od pewnego czasu mam problem z paskiem zadań, odpalam youtube, włączam jakiś filmik, daję pełny ekran ale ten pasek na dole nie znika, nachodzi na ekran i zasłania przyciski play, głośność oraz zminimalizowanie ekranu. Tak samo jest na fb jak są odtwarzane filmiki z ichniejszego playera. Czasem jak raz zminimalizuję i znowu dam pełny ekran to pasek znika a czasem muszę dwa albo trzy razy tak zrobić. Przeglądarka Chrome, Windows 7, wszystko zaktualizowane.
 13. Witam, panowie jaki polecacie program do pobierania sterowników, DriverEasy coś nie trybi u mnie od jakiegoś czasu. Poszukuję czegoś lekkiego co nie ma miliona reklam i spamu.
 14. geforc

  Steam

  Witam, panowie pół roku temu kupiłem ETS2 Legendary Edition. Normalnie parę razy zagrałem, dzisiaj patrze i owszem mam grę w bibliotece ale zamiast przycisku GRAJ mam przycisk KUP. Wyinstalowałem grę i chciałem wpisac ponownie kod steam to było napisane że już posiadam tą grę... o co chodzi ?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.