Jump to content

Solon

Użytkownik
 • Posts

  4
 • Joined

 • Last visited

Solon's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 • Week One Done Rare
 • One Month Later Rare
 • One Year In Rare

Recent Badges

0

Reputation

 1. Hej, dzięki za odpowiedź ! Jednak w międzyczasie udało mi się podłączyć inny laptop z możliwością uruchomienia odświeżania na poziomie 144 Hz i okazuje się że jednak wina leży po stronie monitora bo na drugim lapku dodkładnie podobne symptomy :(... chociaż w tym przypadku na szczęście, bo monitor nadal na gwarancji :).
 2. Witam, mam trochę specyficzny problem z monitorem, firmy AOC 27G2G4 - kilka dni temu podczas grania zaczęły się pojawiać w jednym miejscu paski (tak jak na zdjęciu poniżej), były one sporadyczne raz na jakiś czas. Natomiast ten symptom zaczął się powtarzać i nasilać. Do komputera mam podłączony drugi monitor na którym obraz jak i w/w gra chodzi normalnie. Natomiast próbując różnych sposobów, chcąc wyeliminować winę po stronie karty graficznej - podłączyłem do monitora PS4 oraz inny laptop i o dziwo działa wszystko poprawnie - tzn. nie ma tych pasków. Coś podkusiło mnie aby obniżyć odświeżanie monitora z poziomu 144 Hz na 120 Hz i na tym samym komputerze monitor zaczął działać poprawnie - natomiast przełączenie go w taktowanie 144 Hz powoduje już teraz notoryczne występowanie tego efektu nie ważne czy podłączę monitor przez HDMI czy może Display Port. Zastanawiam się czy takie symptomy może powodować monitor (działa na niższym odświeżaniu poprawnie) czy może już karta graficzna ma problemy (jest już leciwa - 970 TI) - niestety nie mam możliwości sprawdzenia przy innym urządzeniu czy monitor będzie miał problem z ponownym ustawieniem 144 Hz ponieważ nie mam żadnego urządzenia na którym takie odświeżanie mogę ustawić. Będę bardzo wdzięczny za pomoc ! 🙂
 3. Witam planuje kupić nową nagrywarkę i zastanawiam się którą wybrać. Potrzebuję dość solidnej tak aby wytrzymała dość dużą liczbę nagrań i niezawodną... tak aby zapis był prawie bezbłędny :) (i oczywiście żeby nagrywarka radziła sobie z każdym nośnikiem, chodzi o to aby równie dobrze wypalała DVD-R jak i DVD+R [głównie używam płytek DVD+R Sony] ). Ktoś już mi polecił Pioneer DVR-216DBK High Speed Dual Format Drive with SATA Interface lecz nie jestem pewien czy to będzie akurat dobry wybór :). Bardzo proszę o pomoc gdyż nie wiem co wybrać :/. Dziękuje z góry i pozdrawiam :)
 4. Witam, od pewnego czasu noszę się z zamiarem kupienia urządzenia wielofunkcyjnego. Już nawet wybrałem model, a mianowicie Canon Pixma MP610. Niestety gdy w końcu się zdecydowałem kupić ten model, to nagle są problemy ze ściągnięciem... nie wiem czy już nie produkują czy też są inne z tym problemy, ale w sklepie poinformowano mnie że nawet dystrybutor nie ma na stanie tego akurat modelu. Wrócę jednak do tematu, może znacie jakieś dobre urządzenie wielofunkcyjne które było by pod względem eksploatacji na podobnym poziomie co Canon (w nim jeden Cartridge kosztuje na około 40 zł), i oczywiście o podobnych parametrach co w/w urządzenie (np. drukowanie na CD lub DVD, czy też tzw. Dupleks czyli drukuje i kopiuje dwustronnie). Jeśli chodzi o jakość druku to nie jestem wybredną osobą... głównie będę drukował dokumenty... Lecz od czasu do czasu może się zdarzyć iż będzie trzeba i fotografie wydrukować więc wypadało by aby drukarka, i z tym zadaniem sobie poradziła. Bardzo proszę o pomoc bo sam już nie wiem jaki wybrać model. Dziękuje z góry i pozdrawiam.
×
×
 • Create New...