Jump to content

domino96

Użytkownik
 • Content Count

  3
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About domino96

 • Rank
  Newbie

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 1. Jestem użytkownikiem owego monitora i chce dorzucić swoje spostrzeżenia.Monitor kupiony na allegro u sprzedawcy który jest autoryzowanym punktem sprzedaży rekomendowanym partnerem LG , karta gwarancyjna na Polskę była i z tym nie było kłopotu.Wcześniej miałem lcdka 17 też lg 1770HQ.Przesiadka z 17 na 22 kurcze jakie tamto było małe.Ale do rzeczy monitor nie posiada martwych pikseli, podłączony do kompa złączem cyfrowym.Jasność i kontrast zmniejszyłem bo było za jasno teraz mam jaskrawość 45,kontrast 50 ,gamma 0.Potem wyregulowałem kolory obraz trochę za niebieski ,czerwony i zielony na 50, niebieski 48.Temperatura barw na 6500k.Do tego w sterownikach mam dwa profile,pierwszy do gier jasność 50,kontrast 85 , gamma 25.A drugi do internetu,filmów jasność 25,kontrast 60,gamma 20.Ogólnie jestem zadowolony z tego monitora kolory całkiem znośne jak na matryce tn, smużenie nie widoczne.Ale jedna rzecz mnie wnerwia :mad: i to chyba największy minus tego lcd, a mam na myśli nieszczęsny dynamiczny kontrast.Jest on wyłączony gdy f engine jest włączony na tryb normalny ja do filmów i gier używam trybu użytkownika tam mam jasność 60, ace 2, acm 2 tak sobie ustawiłem,wyświetlany obraz jest jaśniejszy i kolory żywsze,tyle tylko że jak jest jakaś ciemna scena to obraz się sciemnia i nieraz mało co widać,dział on podobno na zasadzie że kiedy nastanie jasna scena to to monitor maksymalne rozjaśnia lampy a w scenach ciemnych niepotrzebnie przyciemnia przez co właśnie mniej widać.W filmach jakoś to nie przeszkadza ale w grach tak i drugi minus ale taki mały monitor faktycznie wydaje z siebie delikatne burczenie.
 2. U mnie w pierwszym etapie oraz w jaskiniach momentami spadek fps do 10 kl/s,na razie tylko tam .Ale uruchomiłem jeszcze raz i jakoś poszło .U mnie winda xp 1680x1050.
 3. Mógłby ktoś wrzucić fote service menu.Chciałem z zobaczyć jak to u was wygląda(standardowe ustawienia) włączyłem z ciekawości i nie jestem pewien czy czegoś nie przestawiłem przez przypadek.Tak jest u mnie.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.