Jump to content

FrostBite

Stały użytkownik
 • Posts

  30
 • Joined

 • Last visited

Contact Methods

 • Strona WWW
  http://dailytech.pl

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

FrostBite's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. Dzisiaj mam dla Was kolejny test swojego autorstwa. Tym razem jest to pico-projektor Sapphire. Link: Laboratorium DailyTECH.pl: Sapphire Mini Projector 101 | DailyTECH.pl Myślę, że za jakiś czas takie gadżety mogą być równie popularne jak odtwarzacze mp3. Dzisiaj jest to koszt rzędu 1 tyś zł, ale podejrzewam, że 250-350 zł to w ciągu roku lub dwóch realna cena.
 2. Generalnie szału nie ma. Ale nie było to natywne 3d. Ten system przesuwania warstw obrazu, tak żeby z 2d zrobić 3d jest ciekawy, ale nie działa idealnie, a nawet niezbyt dobrze. Czekam na budżetowe 3d. Może od Funaja;) Jak myślisz? To kwestia 3 czy bardziej 5 lat, aż ta technologia wejdzie do mainstreamu?
 3. Byłem dzisiaj w salonie RTV/AGD i miąłem okazję zobaczyć telewizor 3D oraz sam efekt, dzięki okularom polaryzacyjnym. Efekt mnie nie powalił, ale to dlatego, że telewizor generował 3D ze zwykłego HD. Muszę jeszcze zobaczyć coś w prawdziwym 3D. Generalnie, okulary polaryzacyjne nie są takie złe jak się pisze.
 4. Gdyby nie fakt, że ograniczenie jest do 32' cali, poleciłbym Ci 40', którą ostatnio testowałem. Poleciłbym, bo mieści się ona w tej cenie i jest naprawdę przyzwoita. Myślę, że możesz rzucić okiem na test, który opublikowałem na tym forum: Test Funai LH8-M40BB - PurePC.pl - Forum Dyskusyjne
 5. Gorzka żołądkowa czysta smakuje mi.

 6. @Marcin_gps Co do kontrastu to wziąłem go z oficjalnej specyfikacji Funaia, ale tak jak pisałem w recenzji, według mnie jest on wyższy. Jako druga osoba wspominasz, że jest to 4500:1 więc i ja skłaniam się tej wartości:) W kwestii podświetlenia to jest one bardzo równomierne. Jeśli będę miał okazję opisywać w przyszłości kolejne telewizory, poświęcę podświetleniu więcej uwagi:)
 7. I jak? Ktoś już może widział lub ewentualnie kupił LH8-M40BB? Chętnie poznam Wasze opinie:)
 8. @olik110 Spoko. Polecam się na przyszłość. Jeszcze trochę autoreklamy. Zapraszam do czytania DailyTECH.pl ;)
 9. @olik110 Ok. Już mi się trochę rozjaśniło. Twoje DVD, a właściwie kino domowe ma funkcję amplitunera. Możliwe, że łączysz TV z DVD przez nie te wejście co trzeba. Spróbuj znaleźć wejście słuchawkowe w swoim TV i połączyć je z DVD za pomocą tego samego kabla, którym łączyłeś DVD z laptopem. Oczywiście o ile wszystko dobrze zrozumiałem:)
 10. @olik110 Spróbuj ustawić rozdzielczość 1280x720 i odświeżanie 60hz. Napisz co Ci wyszło. Generalnie wszystko może być ok, tylko trzeba ustawić odpowiednie parametry. Co do DVD, napisz jaki masz zestaw i co jest z czym połączone. Bardzo możliwe, że w ustawieniach DVD masz dźwięk wyprowadzony innymi złączami niż myślisz.
 11. @olik110 1. Napisz za pośrednictwem jakiego złącza połączone są TV i laptop? HDMI, DVI, VGA? 2. To zapewne kwestia ustawień DVD. Musisz jednak podać więcej szczegółów.
 12. 2400-2500 ANSI to wcale nie jest tak mało, szczególnie w tej kwocie.
 13. A chociażby i ten: PROJEKTOR ACER X1230 DLP SXGA 2400ANSI 2500:1 FV (1040646929) - Aukcje internetowe Allegro :)
 14. Przeczytaj ten temat: Test Funai LH8-M40BB - PurePC.pl - Forum Dyskusyjne Podobno w Makro można kupić go poniżej 2 tys zł. Gdybym dzisiaj kupował telewizor, kupiłbym właśnie tego Funaia, bo to naprawdę przyzwoity model.
 15. Ja osobiście polecam Benq i Acera. Pierwszego bo z kilkoma pracowałem, a drugiego bo z kilkoma pracowałem i jednego posiadam. We wspomnianej kwocie kupić można naprawdę przyzwoity projektorek SVGA-XGA.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.