Jump to content

Konar

Stały użytkownik
 • Posts

  969
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Konar last won the day on March 11 2013

Konar had the most liked content!

About Konar

 • Birthday 06/06/1990

Contact Methods

 • GG
  2939846

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  z planety minusów, boty ;]

Konar's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

-18

Reputation

 1. Siemasz, Ostatnio wypadłem trochę z obiegu typowych HDD na rzecz SSD i przyznam szczerze, nie jestem w stanie zadać na tyle dobrego pytania wujowi Googlowi w sprawie zakupu dysku zewnętrznego, że zwracam się o pomoc. Środowiskiem współpracy dla dysku będzie mój GE60-20D, także na wstępie zaznaczam wchodzi w grę tylko coś z USB 3.0 będące w stanie funkcjonować tylko z USB, żadnych zasilaczy. Laptopa używam jak stacjonarnego kompa, jeśli będzie podróżował, to prawdopodobnie dysk tylko w torbie, ale nie podłączony. Przygotowuję się do przeprowadzki i chcę posprzątać starą stacjonarkę, którą zostawiam rodzicom. Także w większym skrócie w wersji tl;dr: 2,5" 1-1.5 TB pojemności, USB 3.0+, byleby żyło z jednego portu laptopa, coś do ohasłowania mile widziane, bardziej wydajność niż wytrzymałość (w sensie rzucać nim nie będę, ale żeby się wysypał od noszenia w torbie to raczej nie życzę sobie). gdyby się jakoś kosmicznie nie grzało będzie ok, ale wydajność > temp. Z tego co wiem na obecną chwilę wygląda na Samsunga M3, ale może jest coś o czym mógłbym poczytać? Zakup na dniach bez VAT.
 2. Nieee, ja zwalniać nie chcę, nie mam czasu ani pieniędzy na jeżdżenie, tras zajmujących 2,5h w 4 godziny. Bardziej chodzi o utrzymanie swojego średniego stylu prowadzenia, ale jak to u nas w bolszy, baranki pewnie będą przeszkadzać w formie takiej czy innej. Niestety, jutro w tamtą stronę mam stage 1 mojego GP Cebula. CB będę miał więc może tyle dobrego, ale wiadomo piąteczek, piątunio i gestapo będzie szukało owieczek.
 3. Mam przypadek sprawy sądowej przez właśnie zieloną tablicę ;)
 4. Mam do pyknięcia około 1000km przez weekend i chcę podpytać czy na serio mam być przygotowany na zwalnianie do 70-50-40 przy każdym bezsensownie umieszczonym znaku w szczerym polu przed którym, będzie stał teren zabudowany? Odnoszę się do sławnych zielonych tablic, które informują o nazwie miejscowości, ale nie jak D-42 (aka biała tablica). Nie żebym hejtował, bo i tak frajerskiemu żondowi zarobić nie dam, ale wiemy jak rozsądnie czasem rozmieszczone są znaki. Naprawdę ponownie wrogiem publicznym są kierowcy, a nie żont?
 5. Witam w polszy B, a według niektórych już nawet i C. Swoją drogą, trzeba było trochę nadjechać i jechać do Ostródy S7.
 6. Konar

  Grand Theft Auto V

  Czy ktoś ma problemy z multi gpu na lapkach (combo intel+nvidia)? Widziałem takie tematy na steam i na reddicie. Czy to przypadłość wersji "kopia zapasowa"? Zastanawiam, się nad zakupem i potrzebuję oświecenia.
 7. Tak się licytujecie tym spalaniem, ostatnio z komputera Fiord MK3 2.0 PB pokazał 6.6 na trasie Olsztyn-Warszawa. W drodze powrotnej już nieco bardziej ochoczo jechałem i było 7.4.
 8. Rzeczowa odpowiedź, ceni się. Miałem kiedyś w firmie problem z dostaniem się na konto na e-sąd, bo pieprzyła się Java na spółkę z certyfikatem (certyfikat na donglu). Kombinowałem ze 2 dni na FF i okazało się, że zacofany system (jak to w bolszy) działał tylko z IE... Później jakoś udało mi się obejść. Ja korzystam z Classic Theme Restorer więc zmiana UI to dla mnie nie zmiana. Kwestia jeszcze jak TabMixPlus współpracuje z PM. Na stronie wyszczególniony jako pending, masz może jakieś doświadczenia?
 9. Waterfox czy PaleMoon? Wypowiedzi pod kątem kompatybilności z netem w wersji Bolsza, czyli certyfikaty, debilizmy działające tylko na IE itp.
 10. Przecież to system wspomagający dla absu... Niektórzy mają ceramiczne tarcze, inni mechaniczny abs bez czujników...
 11. http://www.carthrottle.com/post/this-guy-is-so-happy-about-crashing-his-car-he-does-a-dance-3/ Ucieszył się, że nie będzie jeździł vw Do momentu kiedy dostał kluczyki do zastępczej arosy/lupo 1.0
 12. https://www.carthrottle.com/post/BLLOR5/ Właściwe i jedyne ustawowo dozwolone zastosowanie dla pejtona (bo je lepszy niz passerati). Yup brałby. Który tam jest silnik? 3.0 czy 3.3?
 13. "Niech ginie" - mea culpa... I don't give a damn* Jak popatrzysz na profile Z28, o 1:33 zobaczysz podobieństwa słupka B i linii szyby jednego i drugie. :banana: Sidenote: te same felgi, Z28 1980 jeśli wierzyć zdjęciu. Nigga out!
 14. Camaro Z28 z 1970? Może delikatnie późniejsze.
 15. Nie, nie pójde na wybory. Przyglądało się temu pełowiactwo zacierając ręce ;] Może, akcja społeczna jakaś? Ja już i tak niedługo pójdę siedzieć, za wrzucanie judaszom parkingowych w przelewach.
×
×
 • Create New...