Jump to content

oxygen4

Użytkownik
 • Content Count

  11
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutralna

About oxygen4

 • Rank
  Newbie
 • Birthday 01/01/2010

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  Warszawa
 1. Czy jest jakaś możliwość ustalenia po samym notebooku, kiedy został pierwszy raz uruchomiony, czy od jak dawna pracował? Np. po biosie, hdd, baterii?
 2. Witam Czy jest możliwość wymiany matrycy 15,6" ze "zwykłej" 1366x768 na jakąś o wyższej rozdzielczości lub FullHD? Chodzi o laptopa Asus K53SV. Czy ktoś już podejmował się takiej operacji? Ile to może kosztować? Co ze sterownikami?
 3. Ja kiedyś kupując coś na WGK potrzebowałem kabelka SATA. Pan był bardzo uprzejmy, bo otworzył jakieś pudełko z płytą główną, wyjął kabelek SATA i opylił mi za 10zł. Właściwie moja wina jako klienta, że to wziąłem, bo powinienem zwrócić cały towar, który kupiłem i narobić larum, ale kto by tego słuchał...
 4. Jest to wyjaśnienie, ale przyglądam się i przyglądam i nie widzę żadnego stickera... @jonathan: racja, pod linią cięcia jest długi kod paskowy. Dzięki za wyjaśnienie.
 5. Kupiłem dzisiaj dysk, w sklepie znanej sieci, opakowany jedynie w torebkę antystatyczną. Została ona przecięta na całej szerokości dysku, w 25% wysokości od góry. Zresztą nie po raz pierwszy widzę takie potraktowanie opakowania dysku. Zastanawiam się, po co sklep tak zrobił, czy chciał wydobyć coś ze środka, jeśli tak, to co to mogło być i dlaczego to wyciągają? Czy może jest inna przyczyna?
 6. 325 to nie jest dużo, zwłaszcza, że są procki, które standardowo "chcą" szyny 333MHz. Twoja płyta pewnie też je obsługuje, tak więc nie ma się czego obawiać, bo nawet nie przekroczyłeś normalnych warunków pracy chipsetu. Ja na swoim Asusie dojechałem do 470 i dopiero się zaczęły kłopoty, ale na codzień mam o ile pamiętam 445MHz, żeby nie zajeżdżać sprzętu. Nie pękaj, tylko kręć :) jedno, z czym trzeba uważać, to napięcia. Core2 się naprawdę nieźle kręcą i 10% to nie jest nawet połowa ich możliwości.
 7. Te monitory są przeznaczone do grafiki i mają szeroki gamut (do pracy z przestrzenią Adobe RGB), czyli - w uproszczeniu - kolory wyświetlane ot tak będą zbyt mocno nasycone, a więc gry i filmy na pewno. Powinieneś poszukać monitora z gamutem obejmującym przestrzeń sRGB (albo 72% NTSC, to z grubsza to samo), albo... polubić taki cukierkowy obraz. Sam mam szerokogamutowca i na razie się pogodziłem z kolorkami. A myślałeś może o telewizorze lcd? Oczywiście co kto lubi, ale wydaje mi się, że do gier i filmów - jak znalazł.
 8. Idzie blondynka chodnikiem, a tu leży skórka od banana. - No nie, znowu się wywalę!
 9. oxygen4

  Wielka wyprzedaz

  No, jeśli to do powieszenia na ścianie, to co innego... :)
 10. oxygen4

  Wielka wyprzedaz

  Czy aby na pewno dopuszczalna jest odsprzedaż Windows OEM bez komputera, na którym chodził? OEM - Licencjonowanie - patrz "Przekazywanie praw własności"
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.