Jump to content

adek1272

Użytkownik
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About adek1272

 • Rank
  Newbie
 1. Około 2 tygodnie temu kupiłem Move'a i szczerze powiem jestem zachwycony. Właściwie cały czas gram w ping ponga lub walkę gladiatorów i muszę przyznać, że kondycha się poprawia. Muszę zaprzeczyć stwierdzeniu, że to tylko głupie machanie; w tenisie na złotym poziomie musze latać po szerokości całego salonu by odbierać piłki :D. Kinectem miałem okazję pobawić się na stoisku pokazowym w Manufakturze łódzkiej i jednak stwierdziłem,że to nie dla mnie, nie przekonałem się do tego. W niedługim czasie zdobęde The Fight na Move, jestem ciekaw jakie będą efekty.
 2. No i elegancko. Dzięki za pomoc, pomogło skalowanie.
 3. Cały pic polega na tym, że w Cataslyscie nie moge znaleść opcji skalowania (Windows 7). Sterowniki od starej karty wywalone były w 100%; 50Hz nie pomogło
 4. Od początku używałem kabla DVI-HDMI, ale nie ma różnicy między całym kablem hdmi-hdmi. Przejrzałem już wszystko co możliwe w menu catalysta i menu monitora.
 5. W lato miałem przyjemność przejechania się Mercem SLS podczas jazd próbnych koło CZestochowy. Powiem krótko: wciska w fotel,że "mała bania" :D Foto:
 6. Rozdziałka 1920x1080 60Hz . Nie wiem czemu, ale gdy wybieram autodopasowanie monitor mówi, że opcja jest niedostępna.
 7. Jako, że to mój pierwszy post na tym forum pragnę się przywitać :D . A teraz do rzeczy; postanowiłem zmienić mojego HISa 5750 na cuś mocniejszego, wybór padł na 6950, konkretniej firmy Asus. Po zmianie karty odpalenie kompa i tu "zonk"; pulpit, ogólnie cały ekran nie zajmuje całych 24cali (samsung bx2450)tylko no około 22 cali. Po zainstalowaniu sterów z płytki nic nowego, pobrałem stery z Asus i nic. Mój konfig: Phenom x6 1055T Asus Crosshair Formula IV A-Data X-Games Właściwie nie wiem co już robić, więc zwracam się o pomoc do was. Z góry bardzo dziękuje. ;]
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.