Jump to content

minek

Użytkownik
  • Posts

    4
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by minek

  1. W laptopie są tylko dwie diody. Jedna w kształcie żarówki która po kliknięciu przeze mnie przycisku power zaczyna się świecić i przestaje dopiero po dłuższym przytrzymaniu przycisku power a druga jest od ładowania baterii. Z wnętrza słychać tylko bardzo cichy odgłos (taki jakby pisk) słyszalny cały czas gdy dioda żarówki się świeci i tylko po przyłożeniu ucha do laptopa. Dłuższe przytrzymanie powera powoduje tylko ze dioda po jakimś czasie gaśnie. Zaraz spróbuję wyjąć baterie bo jest ona zabudowana i dam znać czy coś to dało
  2. Cześć Korzystając dzisiaj z laptopa gdy zobaczyłem że bateria się naładowala odlaczylem go od zasilania i w tym momencie momentalnie się wyłączył wydając z siebie krótki cichy dźwięk. I teraz pojawia się problem. Gdy próbuję go włączyć świeci się tylko kontrolka że laptop jest włączony ale nic się nie dzieje. Wie może ktoś co się mogło stać i czy da radę to naprawić bez wizyty w serwisie? Model laptopa to Asus r540l
  3. Nie posiadam dysku SSD. Widzę, że większość poleca 1050Ti więc będę szukał jakichś promocji albo troszkę do niej dołożę. Dzięki za pomoc panowie ;)
  4. Dzień dobry! Niestety mój Radeon 6870 odmówił już dalszej pracy i jestem zmuszony zakupić nową kartę do tego zestawu: Intel Core i3-2120 3.3GHz Zasilacz Thermaltake 530W Płyta główna MSI B75MA-P45 Intel B75 LGA 1155 8GB ram Prosiłbym o pomoc w dobraniu optymalnej karty do tego zestawu. Kwota jaką dysponuję to 700 złoty.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.