Jump to content

stanrad

Użytkownik
  • Posts

    4
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by stanrad

  1. Witam, Mam dylemat, ponieważ do tej pory rozmyślałem nad zakupem stacjonarki. Doszedłem jednak do wniosku, że czasami muszę zabrać komputer ze sobą na uczelnie lub do domu i przydałby się laptop o dużej mocy, czasami lubię pograć w gry np. Wiedźmin 3, Rise of the Tomb Raider, ale też do pracy w SOLID, AUTOCAD 3D itp... Dostałem ofertę na zakup laptopa Asus G751JY i7, 16GB RAM, GTX980M. Moje pytanie brzmi, czy opłaca się go kupić w tej chwili za 4500zł? Używany, ale jeszcze na gwarancji. Czy może coś za niedużą opłatą może się niedługo pojawić? Laptopy z 1060M? a może w ogóle porzucić pomysł zakupu laptopa?
  2. Opłaca się teraz kupić Asusa GTX970 Strix za 1050zł z 2,5 letnią gwarancja? Za miesiąc po premierze 1070 i rozpoczęciu wakacji, nie będzie taniej? Jeszcze gdzieś za dwa miesiące jak znajoma będzie wracać z USA, mogłaby mi przywieźć GTX1070 za pewnie ok 1500zł-1600zł, tylko nie wiadomo jak z gwarancją... Nie wiem czy kombinować, czy może ta 970ka w takiej cenie to okazja?
  3. Witam Chciałem zasięgnąć waszej rady, ponieważ purepc to chyba najlepsza polskojęzyczna strona opisująca dyski SSD. Brat prosił mnie o modernizacje swoje leciwego laptopa i przyszła mi na myśl poza pamięcią, wymiana dysku HDD na SSD. Niestety złącze jakie posiada, to stare ATA/IDE i trudno cokolwiek sensownego znaleźć. Widziałem różne przejściówki, ale to na dłuższą metę nie zdaje egzaminu. Znalazłem jedynie taki dysk: http://www.benchmark.pl/aktualnosci/Transcend_PSD320_eleganckie_dyski_SSD_ze_zlaczem_IDE_ATA133-39410.html Czy ktoś może zna tą firmę? Nie jest niestety tani, a nie chce wywalać pieniędzy na sprzęt który zaraz padnie, albo różnica w pracy laptopa będzie nie wielka. Jeżeli macie jakąś alternatywę chętnie wysłucham propozycji.
×
×
  • Create New...