Jump to content

noob44

Użytkownik
  • Posts

    4
  • Joined

  • Last visited

noob44's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

  1. Mógłbyś rozwinąć wypowiedź? Co jest takiego śmiesznego? Serio pytam, uważasz że i7 byłby lepszy do tych kart w sli? W sumie jakby się zastanowić to rzeczywiście, ja brałbym i7 do takiego zestawu w sli.
  2. Dziwię się trochę że proponujesz mu takie części skoro za posiadany budżet dostanie płytę z górnej półki oraz i7. Co do zasilacza to się zgadzam, dobry wybór jednak tutaj również dostałby coś modularnego już za tą cenę. Ja proponuję : Asus Maximus VI Hero Z87 Intel i7 4770K BeQuiet L8 530W CM Jeśli zostanie jeszcze Ci coś jeszcze gotówki to możesz zmienić budę na Corsair 300R (tylko propozycja, w zakresie obudów musiałbyś się jeszcze skonsultować czy w tym przedziale cenowym nie znajdziesz czegoś lepszego) Co prawda zestaw Yogiego również by spełnił zadanie jednak uważam że jeśli dysponujesz kwotami podanymi w pierwszym poście to nie ma sensu bawić się w półśrodki. Pozdrawiam
  3. Dziękuję za odpowiedz. Czyli mam rozumieć że jeżeli padnie mi kość UEFI w Z87 Pro4 to płyta idzie serwisu tak? Czy jednak jest możliwość naprawy samemu? Chociaż z drugiej strony być może nie potrzebnie się martwię, jeszcze nigdy w żadnej płycie nie padł mi bios.
  4. Cześć! Od paru dni przeglądam testy i recenzje obu płyt i wywnioskowałem że obie są bardzo dobre w swoim przedziale cenowym. Chciałbym Was prosić o parę zdań od użytkowników tych płyt. Największe wątpliwości mam w sprawie UEFI, czy mając jedną kość UEFI mam również na płycie zainstalowany stary tradycyjny BIOS? Bo jeśli tak to argument przemawiający za Gigabytem mianowicie 2xUEFI traci w moich oczach. Następnie zastanawiam się czy w przypadku awarii kości z UEFI w Asrocku jest możliwość naprawy jej poprzez stary BIOS (jeśli tylko jest?) Na koniec byłbym wdzięczny za parę zdań jak jest z temperaturami chipsetów w małych obudowach z dwoma wentlami? Planowana obudowa to Zalman Z3 lub Z3 plus. Dodam że dotychczas używałem płyt Gigabyta i Asusa, ten Z87 Pro4 byłby pierwszą płytą tego producenta dlatego mam pewne obawy szczególnie znając renomę Asrocka (być może już poprawili jakość?) Wymienię co chciałbym podłaczyć w przyszłości do płyt jeśli ma to jakieś znaczenie. i5 4440 lub wyżej a jak kasa pozwoli to coś z literką K. GTX 760 Jakiś dysk SSD powiedzmy średnia klasa (w sumie ważne pytanie, czy którakolwiek płyta ma problemy z SSD?) A i jeszcze jedno pytanie bo nie orientuję się w nazwach technologi znajdujących sie w MOBO. Czy obie płyty dają możliwość ustawiania obrótów wentylatorów obudowy w oparciu o panującą temperaturę w środku? Zebrało się trochę tych pytań :) Z góry dziękuję wszystkim którzy poświęcą mi parę minut. Pozdrawiam Łukasz.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.