Jump to content

efez

Użytkownik
 • Content Count

  3
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About efez

 • Rank
  Newbie

Recent Profile Visitors

110 profile views
 1. Uwierz kolego że jakbym chciał drugi laptop to bym nie prosił o pomoc w złożeniu zestawu tylko prosił o polecenie laptopa.
 2. Chodzi o komputer stacjonarny, laptopa rodzice już posiadają.
 3. Hej! Potrzebuję o kilka porad i pomoc w złożeniu komputera dla rodziców, wymagania nie są duże bo będzie to komputer w 99% wykorzystywany do przeglądania internetu i zdjęć, sporadycznie może jakiś film ale nic większego poza tym. Chciałbym zeby system stał na SSD i mial dodatkowo drugi duży dysk na przechowywanie zdjęć itp. Do zestawu muszę doliczyć windowsa i pakiet office który będzie potrzebny oraz monitor full hd, komputer bedsie będzie się łączył z siecią po WiFi co do budżetu to nie jest on określony komputer ma spełniać swoje zadanie i działać przez lata więc chce żeby wszystkie wymagania zostały przede wszystkim spełnione. Obudowy też nie posiadam. Proszę was o pomoc w złożeniu tego zestawu jeśli trzeba coś doprecyzować to proszę o upomnienie mnie, z góry dziękuję i pozdrawiam!
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.