Jump to content

mw96

Użytkownik
 • Content Count

  3
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About mw96

 • Rank
  Newbie
 1. mw96

  Szukam Gry!

  Szukam starej gry, co najmniej 9-letniej. Jesteś w niej bodajże dwunogą maszyną, kierujesz strzałkami. Kamera z góry/izometryczna. Jest jakaś wojna i w niektórych misjach musisz bronić albo zniszczyć jakąś bazę (twoja baza była niebieska, zła czerwona). W jednej z misji trzeba było się przygotować i odeprzeć ataki na swoją bazę. W ostatniej misji walczyło się z jakimś ogromnym statkiem. Wszystkie misje były umiejscowione na różnych planetach, które w menu były pokazane obok siebie. Proszę o pomoc
 2. mw96

  Szukam Gry!

  Na PC koło 2004 roku
 3. mw96

  Szukam Gry!

  Proszę o pomoc, mam bardzo trudne zadanie :) Wiele lat temu grałem w grę bardzo trudną, byłem mały więc była też dla mnie trochę przerażająca:) Wydaje mi się, że była to Polska produkcja ale nie jestem pewien. Pamiętam jedynie, że chodziłeś pewnym chłopakiem, a fabuła miała jakiś związek z jego ojcem. Wiem też, że pod koniec gry z Twojego przeciwnika wychodził jakiś taki dziwny duch. No i miało to wszystko coś wspólnego z jakąś sektą :) Wiem, że zbyt wiele o tym nie napisałem ale byłem mały jak w to grałem i nie pamiętam szczegółów. Godzinami szukam tej gry - na marne. Może ktoś z was coś kojarzy?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.