Jump to content

sfinksred

Użytkownik
 • Content Count

  9
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About sfinksred

 • Rank
  Newbie
 1. Można by pójść w konf. z dwoma Xeonami, ale bez takiej karty graficznej. Tylko jakby to wtedy wyglądało cenowo?
 2. Dzięki za długą odpowiedź:) Sam wypróbowałem przed chwilą Minta Mate i bardzo mi się spodobał. Zobaczymy jak się spodoba osobie zainteresowanej:)
 3. Witam, szukam dystrybucji Linuxa do zainstalowania na 6letnim laptopie - w domyśle jako alternatywa dla Win7. Używany ma być do internetu, filmów, pisania w "wordzie". Naprawdę podstawowe zadania =) Wymagania: - żeby jak najbardziej przypominał windowsa, tak żeby dla tej osoby przesiadka z Win nie była problemowa - proste używanie, beż żadnych skomplikowanych rzeczy do robienia w trakcie używania - bezproblemowe odtwarzanie filmów i pisanie dokumentów Myślałem np. o Xubuntu.. są jeszcze jakieś alternatywy?
 4. raczej zostanę przy Pentiumie, może jedynie tym z 3,2Ghz:) Główne pytanie jest co do obudowy. Nie musi być więlką krową, ale też żeby jakaś cyrkulacja powietrza tam była. Jakaś taka dobra klasa ekonomiczna:)
 5. Witam, składam zestaw dla kolegi do 1100zł do podstawowych zadań. Na razie mam coś takiego jak niżej. Pytanie, czy wszystko razem się zmieści? Czy coś jeszcze można zmienić? Dzięki!
 6. Ostatecznie postanowiłem, że rezygnuje z OC, a także budżet się trochę zmniejszył Proszę o opinię czy wszystko tutaj do siebie pasuje: http://i7.minus.com/jbk7j21dliNKF9.jpg
 7. Ciągle się zastanawiam czy chce tego podkręcania - nie mogę pozwolić na to, żeby w najmniej odpowiednim momencie komp się wysypał... Z jednej strony wiem, że przydałoby się tych kilkaset Mhz więcej do renderów, ale znów 3,9Ghz w Turbo (4770)nie jest aż tak mało... Dalej, jak będ podkręcania to zaoszczędze na płycie. A jeśli bez podkręcania to może lepiej Xeon 1240v3 zamiast i7-4770? (20zł różnicy) Hmm.. Ciągle mnie ten temat gnębi, a wiem, że tutaj mogę dostać sensowną odpowiedź. -------------------------------- Bądź co bądź, zdecydowałem, że reszta kompa będzie wyglądać tak: Thermalright HR
 8. no tak, tylko pisałem, że w 5000 ma się zmieścić i klawiatura i myszka:) tak samo, nie potrzebna mi chyba płyta za 700zł... :)
 9. Witam:) Szukam zestawu do 5000zł, buda + klawiatura + mysz, bez OS. Wykorzystanie: 3/4 rok studiów architektonicznych, Autocad, 3ds Max, Archicad, Photoshop, Rendering + jak się doczekam to GTA V Myślałem, że optymalnie będzie przeznaczyć ok. 4700zł na komputer a 300zł na klawiaturę. Ostateczna cena może być jedynie o 100zł wyższa, jeśli nie da się tego upchnąć w 5000. Byłbym gotowy zrobić jakieś OC, ale tak, zeby to raz zrobić i się nie przejmować czy nie będzie za gorąco itd. Generalnie zastanawiam się nad i7-4771 / Xeon 1240v3. Jednak wiem, że jeśli ma być OC, musiałbym zainwestow
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.