Jump to content

Trustee

Użytkownik
  • Posts

    4
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Trustee

  1. OK, to którą byś proponował? Chodzi głównie mi o wydajność gier, aktualna grafika nie dziwka mi ich na mojej rozdzielczości ( 1280-1024). Jeszcze jedno pytanko. Mam 2 kości ram, 1GB i 2GB, tą 1GB chciałbym zastąpić, np. 4GB. czy to nie osłabi mi zasilacza jak już podłączę nową grafikę? Jeżeli tak, to proszę o propozycję zasilacza i tej 1 kości ram. Zasilacz nie musi być jakiś ciach!ny. Mam ograniczony budżet.
  2. OK. Dam wam zdjęcie do pobrania które zrobiłem jedynej naklejce jaka tam była. http://speedy.sh/68aYn/IMAG0024-1.jpg
  3. Da radę zobaczyć przez system jaki posiadam zasilacz? Czy muszę koniecznie wybebeszyć komputer? Ponieważ sam nie wiem jaki zasilacz aktualnie posiadam.
  4. Witam, chciałbym kupić nową kartę graficzną. Aktualna ma już jakieś 3 lata i jest strasznie słaba, ogólnie cały komputer nie jest zbyt dobry, ale aktualnie mam zamiar kupić samą grafikę. Więc moje parametry komputera: Procesor: Pentium® Dual-Core CPU E5300 @ 2.60GHz Pamięć (RAM): 3.00 GB Typ systemu: 64-bitowy Windows 7 Producent i Model: HP Company p6210pl Karta graficzna(stara, aktualna): NVIDIA GeForce G210 (512MB) to już chyba wszystko. Jeżeli mogę coś jeszcze wrzucić pomagając w tym wam w mojej pomocy to proszę napisać. Proszę o jakieś propozycję. Chodzi mi o jakąś kartę 1GB, ale nie chcę kupić pierwszej lepszej na allegro jaka mi się napotka, więc dlatego stworzony post tutaj ;). Z góry dzięki :).
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.